طراحی سایت
سئو تضمینی سایت
29/04/2019
طراحی سایت
بررسی بهترین طراحی سایت های کشور اسپانیا
30/04/2019
نمایش همه

اصول نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل

طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران 

اصول نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل با گسترش علم وتکنولوژی و پیشرفت در فضای مجازی همانطور که می دانیم در طراحی سایت و سرچ در گوگل افراد بسیار کمی تمایل دارند از صفحه اول به صفحه دوم و سوم گوگل رفته وبه دنبال مطالب مورد جستجوی خود بگردنند.با توجه به این موضوع بودن در صفحه اول گوگل برای هر کسی که در فضای مجازی فعالیت می کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

بنابرهمین قضیه اکثر شرکت ها بروی سئو طراحی سایت خود بسیار تمرکز می کنند .بودن در صفحه اول برای همه شرکت ها تقریبا سرنوشت ساز است بنابراین زمانی که شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شوید در تعداد بازدید کنندگان ازطراحی  سایت شما صددر صد تاثیر گزار خواهد بود و همین امر در میزان فروش وبالا رفتن میزان ترافیک طراحی  سایت خواهد شد پس بنابراین یک طراحی سایت موفق طراحی سایتی است که به اهداف خود نزدیک شده باشد و در معرض دید عموم قرار بگیرد .بی شک کسی که به دنبال جستجو مطلبی می گردد از موتور های جستجو گر کمک می گیرد .

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجو گر

این کار فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان طراحی سایت خواهد شد واز طرفی نیز کساتی که به دنبال اطلاعات مورد نظر می گردنند به طراحی سایت شما راهنمایی خواهند شد .از طرفی هم به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر می گردنند به طراحی سایت شما هدایت می گردنند بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روش های تبلیغاتی را دارا است و چون کاربر مورد نظر به دنبال محصول یا خدماتی است که شما طراحی سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید با این روش شما کاربران را هدفمند تر به طراحی سایت خود راهنمایی کرده اید ودر واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدید کنندگان طراحی سایت خواهید داشت .

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

انتخاب کلمات کلیدی برای طراحی سایت

انتخاب کلمات کلیدی  موضوع بسیار مهمی در طراحی سایت می باشد که چنانچه درست انتخاب شود می تواند نقش مستقیمی در موفقیت طراحی سایت شما داشته داشته باشد .به طور خلاصه باید از کلمات کلیدی مناسب انتخاب کرد که مناسب طراحی سایت شما باشد و جستجوی بیشتری داشته باشد و شما رقبای کمتری در ان کلمه داشته باشید ، در عین حال رقبای شما در آن عبارت ضعیف تر باشند . سئو تضمینی سایت که از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

نموه کد طراحی سایت

تولید محتوا مناسب و مفید برای طراحی سایت

بهتر است که عنوان محتوا در طراحی سایت تا حد امکان ساده وفاقد پیچیدگی باشد و خواننده را شیفته مراجعات بعدی به طراحی سایتتان کند  و از همه مهمتر شامل کلمات کلیدی باشد که برای اکثر جامعه کاربرد داشته باشد و حاوی مطالب تکراری و کپی برداری نباشد . در حقیقت موتورهای جستجو گر نوعی تبلیغات متمرکز هستند چرا که هر کس به دنبال چیزی می گردد از آن استفاده می کند .گوگل ادورز سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل است و تبلیغات منبع در آمد اصلی این شرکت است .روش کار با آن براساس تعداد عبارات کلیدی هر آگهی است .به این ترتیب که مبلغی در حساب آگهی شارژ می شود و به ازای هر کلیک از میزان شارژ حساب کاسته می گردد.هر زمان که کلمات کلیدی تر ورقابت سخت تر باشد هزینه کلیک بالا می رود . این نوع تبلیغات کلیکی گر چه بسیار موثر است اما در زمان بلند مدت هزینه ای سنگین به همراه دارد .