طراحی سایت
بررسی فرم های CSS جهت طراحی سایت
28/05/2019
سئو منفی در طراحی سایت
28/05/2019
نمایش همه

اصول و قواعد رنگ بندی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اصول و قواعد رنگ بندی در طراحی سایت ژنراتور رنگ طراحی سایت پالت دو ژنراتور پالت مورد علاقه من به شما اجازه می دهد هر رنگ را به صورت دستی یا به طور خودکار تولید کنید آنها بر اساس یک رنگ یا دو طراحی سایت است دارای حالت های از پیش تعیین شده برای انواع طرح هایی مانند تک رنگ و مکمل است، و شما می توانید طرح های خود را به عنوان اسکاس، بدون، یک تصویر و یا فقط به آن صادر کنید. این نیز یک ابزار کشف سرگرم کننده است به عنوان به روز رسانی طراحی سایت سایه به عنوان ماوس خود را حرکت می کند.

بسیاری از مردم نیز معتقدند که فونت طراحی سایت برای خواندن طولانی مدت بهتر است، هر چند که ممکن است بیشتر از یک ویژگی از آشنایی نسبت به واقعیت علمی باشد برای فشرده سازی متن خود به فونت های بدون سرسری طراحی سایت برای متناسب کردن متن توجه داشته باشید و از سرسری برای عنوان ها و محتوای کوتاه استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که ممکن است یک سریف فقط برای نام تجاری یا صنعت طراحی سایت شما مناسب باشد. برای آشنا شدن با انواع طراحی سایت می توانید به مطالعه آن بپردازید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

اهمیت فونت در طراحی سایت

هر فونت دارای طراحی سایت خود است هر فونت دارای رنگ خاص خود است، چه حرفه ای، بازی ای، کلاسیک، و یا خشونت آمیز به این معنی که استفاده از فونت طراحی سایت اشتباه در مکان اشتباه منجر به نتایج احمقانه شود. قانون اساسی در تنظیم شده است، همانطور که در موضوع پیشنهاد شده است چه چیزی بدترین چیز را در نوشته خواهد شد قانون اساسی آمریکا هنگامی که در یک فونت طراحی سایت با یک تن بسیار غیر رسمی طراحی سایت مانند تنظیم می شود، مسخره است این فقط برای یک سند جدی مناسب نیست!

البته، هیچ مجموعه خاصی از ویژگی های فونت طراحی سایت تن صدای فونت را مشخص نمی کند. این بیشتر از احساس شما است که از نگاه کردن به آن یا خواندن آن لذت می برید. به همین دلیل بهتر است ابتدا کاوشهای تایپوگرافی خود را با چند گزینه مجزا آغاز کنید و هر یک از آنها را در زمینه طراحی سایت تست کنید. برای هر تنظیم نمونه، از خودتان بپرسید آیا این فونت رنگ من را دنبال می کند آیا این تن متناسب با محتوا و رسانه آن طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای کاربردی در طراحی سایت

شما همچنین می خواهید آنها را با دوستان، همکاران و افراد مخاطبان طراحی سایت مورد نظر خود امتحان کنید چشم خود را تسویه کنید و تن را به محتوای مطابقت دهید از دیگران بپرسید که فونت را در متن در نظر بگیرند و به شما بگویند که کدام یک از آنها تنظیم شده است پاسخ طراحی سایت آنها ممکن است شما را متعجب کند بازی ساز ایجاد جفت شدن فونت طراحی سایت کامل هنگام استفاده از بیش از یک فونت در یک صفحه، شما باید چگونگی جفت شدن آنها را بررسی کنید بعضی از فونت ها فقط با هم برخورد می کنند.

در حالی که دیگران به نظر می رسند که با یکدیگر و گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه طراحی سایت بودند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جفت شدن فونت، بررسی کنید که چگونه بهترین فونت را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید در غیر اینصورت، در طرح های خود چندین جفت متفاوت طراحی سایت را تجربه کنید و ببینید که چگونه با یکدیگر کنار می آیند می تواند برای این فوق العاده مفید باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

راهنمای اصولی طراحی سایت

راهنمایی طرفدار مراقب مخلوط کردن فونت های بدون سرصفحه طراحی سایت و سریف باشید، مگر اینکه در توانایی های جفت خود اعتماد داشته باشید زیرا آنها می توانند به راحتی برخورد کنند. همچنین می خواهید از دو جفت فونت مشابه نوع به عنوان مثال، دو بدون سرصفحه طراحی سایت یا دو قلم استفاده کنید زیرا آنها اغلب خیلی شبیه به راحتی قابل تشخیص هستند فقط با تلاش فونت طراحی سایت خود را انجام ندهید در حداکثر سه فونت متفاوت در طراحی سایت های خود قرار دهید هر چیزی که بیشتر به نظر می رسد.

طراحی سایت مشغول است و می تواند کاربران را در مورد سلسله مراتب خود اشتباه بگیرد منابع فونت مفید مکان برای یافتن فونت ها این انجمن در طول قرن ها بعد از آن باقی می ماند این سرویس میزبان و مجموعه ای وسیع از فونت های حق بیمه برای وب طراحی سایت ها می باشد. و آنها آسان به وب ادغام می شوند گوگل فونت های وب این مجموعه عظیم از فونت های طراحی سایت رایگان شامل سهم منصفانه خود از است اما همچنین دارای برخی است.

 

طراحی سایت

افزایش انعطاف پذیری طراحی سایت

از سنگهای زیبا و انعطاف پذیر طراحی سایت مانند و است بسیاری از طراحان فونت عالی خود را برای شما به صورت رایگان دانلود کرده و به اشتراک می گذارند اماکن برای الهام گرفتن از تایپوگراف طراحی سایت نوعی ولف سایت تایپوگرافی را انتخاب کرد سلام مبارک زیبا وب نوع داستان های دست برگزیده از با دست برداشت شده از نوع فونت های گوگل طراحی سایت ابزار فوق العاده برای تست جفت های فونت شما در مقابل به دلایل آشکار، کنتراست بین متن و پس زمینه آن برای خوانایی طراحی سایت بسیار مهم است.

اما ممکن است طراحی سایت شما را شگفت زده کند که بهترین ترکیب رنگ برای خوانایی، متن خاکستری تیره در پس زمینه خاکستری روشن است، نه سیاه خالص در سفید خالص طراحی سایت این به این دلیل است که متن سیاه در یک زمینه سفید کاملا سفید، موجب تار و پریشانی ظریف و رنگ با توجه به ویژگی های بازتاب و جذب رنگ می شود و، بیایید با آن طراحی سایت مواجه شویم، سفید خالص می تواند بعد از مدتی به چشم برسد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی سایت

چپ متن سیاه بر روی زمینه سفید راست متن طراحی سایت در پس زمینه خاکستری روشن. من متن را در سمت راست پیدا کردم کمی تیز و ساده تر در چشم اگر چه وسوسه انگیز است، سعی کنید از تنظیم نور متن در پس زمینه تاریک برای عبور طولانی جلوگیری کنید. متن نور منعکس کننده نور طراحی سایت باعث می شود آن را کمی تار شود، در حالی که متن سیاه نور را جذب می کند، و آن را واضح تر می کند. راست متن سفید در پس زمینه سیاه و سفید متن در سمت راست است.

اما همچنین کمی شبکیه چشم سوزش طراحی سایت اگر شما در تنظیم نور نوعی در پس زمینه تاریک اصرار دارید یا متن را بر روی یک تصویر طراحی سایت نمایش می دهید، پس زمینه را به عنوان تاریکی که می توانید ایجاد کنید، و سعی کنید یک متن کوتاه کوچک روی متن سفید طراحی سایت اضافه کنید تا آن را پاپ کنید. و برای جلوگیری از خطرات چشم، چنین عباراتی کوتاه است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

عدم استفاده از فونت کوچک در طراحی سایت

متن در سمت راست یک سایه متن کوچک اضافه شده است و من تصویر را تیره کرده ام بهتر از متن در سمت چپ، اما هنوز عالی نیست برای ترجمه های طولانی متن، از نوع تیره در یک پس زمینه نور استفاده کنید، ترجیحا خاکستری تیره در خاکستری نازک اگر متن را در یک رنگ یا یک تصویر قرار دهید، پس زمینه را به عنوان تاریکی که ممکن است ایجاد کنید و سایه متن ظریف طراحی سایت را اضافه کنید نگاهی به طول خط نگاه دارید طول خط تعداد طراحی سایت نویسه ها را در هر خط از متن اندازه گیری می کند.

به عنوان مانیتورهای رومیزی طراحی سایت به اندازه و یا بیشتر این به افزایش نگرانی تبدیل شده است چه مدت زمانی بیش از حد طولانی است آیا راحت بود که یک کتاب را بخواند که تمام عرض صفحه نمایش طراحی سایت لپ تاپ یا مانیتور دسکتاپ شما را پوشانده باشد من فکر نمی کنم همچنین کتاب راحتی نخواهد بود که عرض یک نشانه را بخواند مقایسه سه طول خط کاراکتر طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محدودیت در استفاده از کاراکتر در طراحی سایت

به طور کلی طول خط شما را تا کاراکتر طراحی سایت در هر خط محدود کنید اگر چه بسیاری از تا کاراکتر در هر خط قابل قبول است. الف چیزهای کوچکتر و خوانندگان شما از تند شدن به عقب و جلو در میان خطوط خسته می شوند هر چیزی بیشتر و خواننده ممکن است جای خود را از پایان یک خط به ابتدای بعدی از دست بدهد برای مرجع، در پیکسل در با حدود کاراکتر در هر خط اجرا طراحی سایت می شود، همانطور که متن بدن در این مقاله است حفظ قابلیت خوانایی در ابعاد دستگاه نیاز به تعادل بین اندازه فونت و طول خط دارد.

بزرگتر فونت خود را تنظیم می کنید، شخصیت های کمتر در خط شما دریافت خواهید کرد در دستگاه های کوچک، این می تواند به تعداد زیادی کاراکتر در هر خط منجر شود هدف برای یک خط طول کاراکتر در هر خط این در مورد دقیقه است، اگر شما در طراحی سایت پاسخگو کار می کنید وزن فونت خود را تماشا کنید وزن قلم ضخامت جسارت طراحی سایت هر حرف را مشخص می کند وزن فونت پیش فرض است.

طراحی سایت

طراحی سایت

فونت های مناسب طراحی سایت

در حالی که است بسیاری از فونت های طراحی سایت دارای وزن تا با افزایش آن بسیار نازک و فوق العاده ضخیم هستند وزن ایده آل از تا تصویر گرفته شده از فونت های گوگل با استفاده از وزن جسورانه برای تأکید یا اضافه کردن درام به قسمت های خاص و جلوگیری از استفاده از وزنه های ناز خارج از تنظیمات صفحه نمایش بزرگ برای طراحی سایت شما می خواهید انتخاب کنید که وزن شما با دقت استفاده کنید بارگذاری تمام وزن به طور جدی می تواند صفحات طراحی سایت شما را کند کند.

واحدهای طراحی سایت خود را درست کنید در برنامه های چاپی، مردم اغلب از اندازه فونت در مورد امتیازات صحبت می کنند، اما در وب ما، ما تمایل به استفاده از پیکسل این یک مفهوم مشابه است. اما با توجه به طرح های پاسخگو، بهتر است که تمام خصوصیات اندازه و فاصله طراحی سایت را با استفاده از واحدهای نسبی مانند و درصد، به جای واحدهای مطلق طراحی سایت مانند پیکسل تنظیم کنید.