سبک سازی در طراحی سایت
چگونه برای طراحی سایت خود دامنه انتخاب نمایید
31/07/2018
طراحی وب
طراحی سایت صنایع دستی و چوبی
31/07/2018
نمایش همه

اصول پایه برای سئو طراحی سایت چیست؟

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

اصول پایه برای سئو طراحی سایت چیست؟

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران با ایجاد موتورهای جستجو، فرآیند کاملا جدید (و صنعت) متولد شد: بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO). جستجوگرها راهی برای بهبود دید وب سایت شما در موتورهای جستجو هستند. این روزها، تمرین جستجوگرها را می توان به دو قسمت اصلی تقسیم کرد: On-page and off-page. در این پست، ما یک راهنمای اساسی برای درک و بهبود بهینه سازی صفحه در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

برای بسیاری از مردم، ما در مورد تنظیمات در وب سایت خود صحبت می کنیم که هرگز از آنها استفاده نمی کنند. شما می دانید، پانل جستجوگرها که ممکن است به لمس کردن تردید داشته باشید. اما با در نظر گرفتن یک زمان کمی برای اعمال عناوین و توصیف های مناسب در سایت خود، SEO خود را با پیشرفت و پیشرفت بهبود می بخشد. در حقیقت، از پنج عامل اصلی که روی صفحه جستجو تاثیر می گذارد، چهار مورد از آنها تنها در چند دقیقه می تواند مورد توجه قرار گیرد.

 

اول، یک پس زمینه کمی “On-page” SEO به بخش هایی از صفحه وب شما اشاره می کند که بر موتورهای جستجو تاثیر می گذارد. این عوامل شامل مواردی مانند برچسب عنوان، متا توصیف، عنوان، برچسب های ALT و محتوای واقعی صفحات شما است. (اگر شما نمی دانید که چه چیزی از این اصطلاحات معنی است، نگران نباشید، ما آن را پوشش خواهیم داد.) “Off-page” SEO به عواملی که در خارج از وب سایت شما اتفاق می افتد و بر روی رتبه بندی جستجو تاثیر می گذارد، مانند ورودی پیوند ساختمان و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی.

 

اگر شما خود را در صفحه جستجوگرها نادیده بگیرید، فرصتی عالی برای تاثیر گذاری بر موتورهای جستجو در وب سایت خود خواهید داشت و اینکه چگونه بازدید کنندگان جدید می توانند شما را پیدا کنند.

 

نفش کلمه کلیدی در سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر اشاره به کلمات کلیدی باعث می شود که شما برای تپه ها برنامه ریزی کنید، نگران نباشید. کلمات کلیدی مورد استفاده برای ابزار مورد علاقه SEO مدرسه قدیمی است. شما می توانید ترکیبات مختلف کلمات و عبارات را جستجو کنید و سعی کنید آن ها را در وب سایت خود در مکان های مختلف قرار دهید: “سگ پیاده روی سیاتل”، “سگ نشسته سیاتل”، “مراقبت از حیوانات خانگی سیاتل” و غیره

 

کلمات کلیدی امروز نقش مهمی را بازی می کنند. اما گوگل در خصوص به رسمیت شناختن آنچه که یک وبسایت در آن وجود دارد، نه تنها با توجه به کلمات کلیدی بهتر شده است. با استفاده از ماشین های جدید و هوش مصنوعی، موتورهای جستجو می توانند وب سایت های مبتنی بر موضوعات و مفاهیم گسترده تر را درک کنند. این به آنها یک دیدگاه انسانی بیشتر می دهد که خبر خوبی برای انسان ها است. برخی از فشارهای کلیدی را از بین می برد و بدین معنی است که شما می توانید به جای فکر کردن به یک ماشین فکر کنید و نوشتن را مانند یک انسان (چگونه راحت باشید) انجام دهید.

 

آیا این به این معنی است که شما می توانید کلمات کلیدی را خراب کنید؟ نه کاملا بهترین روش کمی از یک ترکیبی است: کلمات کلیدی خود را همراه با متن محلی، مکالمه و متن انسانی نیز ترکیب کنید.

 

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

 

بیایید به آن برسیم، سپس قبل از اینکه بتوانید SEO خودتان را بهبود ببخشید، باید دقیقا بدانید که چه صفحه ای در مورد چه چیزی است و چه کلماتی را توصیف می کند. اگر شما نمیدانید که چه کلمات کلیدی یا عبارتهای جستجویی دارید، مطمئن شوید که پست من در مورد نحوه انجام تحقیقات کلید واژه را بررسی کنید. تحقیق کلید واژه همیشه اولین توقف هر کمپین موفقیت آمیز SEO است.

 

هنگامی که در شرایط جستجوی اصلی خود قرار می گیرید، می خواهید صفحات وب مختلف خود را بهینه سازی کنید. اولین صفحه ای که بهینه سازی می کنید احتمالا صفحه اصلی شما خواهد بود. کلمه کلیدی مربوط به آن صفحه باید برای کسب و کار شما مناسب باشد. از آنجا، شما می توانید از طریق سایر صفحات در سایت خود کار کنید و بهینه سازی هر صفحه.

 

توجه: شما نمیخواهید بهینه سازی روی صفحه خود را از دست بدهید. اما تا زمانی که صفحه شما به نظر نمی رسد هرزنامه (یا با کلمات کلیدی)، این تنها به رتبه بندی موتور جستجو شما کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلمات کلیدی و آنچه که نباید انجام دهید، به صفحه Google در مورد کلمات کلیدی نامناسب مراجعه کنید.

 

در اینجا پنج عنصر اصلی است که می خواهید برای هر صفحه ای که شما ایجاد می کنید تمرکز کنید:

 

 

 

برچسب “عنوان” نشان دهنده عنوان واقعی یک صفحه وب در کد منبع شما است. شما آن را به عنوان عنوان آبی قابل کلیک در نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد. این ترکیبی از عنوان صفحه شما و عنوان سایت شما است، که هر دو می توانید به صورت دستی در تنظیمات تنظیم کنید.

 

 

تنظیمات سئو در طراحی سایت

 

تنظیمات SEO خود را باز کنید و یک عنوان صفحه و صفحه را برای هر صفحه وب سایت خود پر کنید. همچنین مطمئن شوید که بر روی زبانه وب سایت کلیک کنید تا عنوان سایت خود را پر کنید. این معمولا نام کسب و کار و یا نام تجاری شما است و شما فقط باید آن را یک بار تنظیم کنید.

 

 

متاتگ در سئو طراحی سایت

 

توصیف متا توضیح بیشتری از یک صفحه وب خاص را فراهم می کند. در تنظیمات SEO شما، این را به عنوان فیلد توضیحات صفحه خواهید دید.

 

 

 

در حالی که گوگل و سایر موتورهای جستجو اعلام کرده اند که از توصیف های متادیتا برای رتبه بندی وب سایت استفاده نمی کنند، هنوز هم می توانند بسیار ارزشمند باشند. بسیاری از بازاریابان تمایل به فکر کردن به آنها را به عنوان یک درخواست وب سایت به عمل می کنند. آنها به افرادی که در جستجوی موتور جستجو می کنند، توصیف دقیقتری از صفحه وب شما را نشان می دهند و می توانند به آنها کمک کنند تصمیم بگیرند که آیا بر روی آن کلیک کنند یا خیر. اگر توصیف متا را به روز نکرده اید، اکثر موتورهای جستجو فقط متن دیگری را از صفحه بکشند، که ممکن است لزوما بهترین توصیفگر صفحه نباشد.

 

محدودیت کاراکتر توصیفی برای توصیف صفحه ۱۵۵ تا ۱۶۰ کاراکتر است. علاوه بر این، اگر شما شامل عبارات اصلی صفحه در توصیف، گوگل اغلب آنها را در نتایج جستجو در سمت چپ قرار داده است و این اغلب می تواند یک امتیاز بزرگ برای کلیک کنید از طریق نرخ.

 

 

 

برچسب های سربرگ (H1، H2، و H3) در طراحی سایت

 

برچسب های سرآیند فقط برای ساخت فونت های مختلف شما نیستند. آنها بخش های مختلف یک صفحه وب را متمایز می کنند و به موتورهای جستجو کمک می کنند تا آنچه را که صفحه شما در مورد آن است را دریابد. اگر شما در حال خواندن یک صفحه وب هستید، “H1” یا “H2” را هرجا که بخواهید، نخواهید دید، اما این برچسب ها را پشت صحنه موتورهای جستجو نشان می دهد.

 

یکی از بهترین روشهای جستجو در صفحه، این است که عبارتهای مرتبط مربوط به صفحه را در تگ H1 (شامل عنصر علامت بزرگ شما) باشد. شما باید یک H1 را در بالای هر صفحه وب سایت خود داشته باشید.

 

تگ های H2 و H3 برای SEO شما مهم نیست، اما این به این معنا نیست که شما باید آنها را کاملا نادیده بگیرید. در صورت امکان، یک کلمه کلیدی هدفمند صفحه را در یک برچسب H2 و / یا H3 نیز قرار دهید. آنها همچنین برای ساختن صفحه شما مفید هستند و متن شما را برای خواندن آسان تر می کنند.

 

 

 

اقدامات مورد ۳: اطمینان حاصل کنید که هر صفحه وب سایت دارای یک (و تنها یک) H1 / بزرگ عنوان در بالای صفحه است. این عنوان باید به سادگی و به وضوح توصیف آنچه در مورد این صفحه است، به طور ایده آل با استفاده از زبان طبیعی و اصطلاحات جستجوی هدفمند شما باشد.

 

 

تگ Alt  در سئو طراحی سایت

 

برچسب های Alt (یا تگ های جایگزین) توصیف هایی هستند که برای تصاویر در وب سایت خود ارسال می کنید. اگر چه آنها برای بازدیدکننده به طور متوسط ​​شما قابل مشاهده نیستند، آنها موتورهای جستجو را یک ایده اساسی درباره آنچه در مورد هر تصویر است، ارائه می دهند.

 

هر زمان که یک تصویر را به وب سایت خود اضافه می کنید، فایل خبری واقعی باید با یک کلمه کلیدی هدفمند ذخیره شود. به عنوان مثال، اگر عکس شما از کت و شلوار مردانه به رنگ مشکی باشد، پس باید آن فایل را به عنوان چیزی شبیه به “mens-suit-black.jpg” ذخیره کنید، نه به عنوان پیش فرض “image_0016.jpg”. مهمتر از همه، شما باید عبارت جستجو مربوطه را به متن alt تصویر در وب سایت خود اضافه کنید. با استفاده از همین مثال، شما می توانید “کت و شلوار مردانه به رنگ سیاه” را به عنوان متن جایگزین برای تصویر اضافه کنید. برای راهنمایی های تصویری بیشتر، پست ما را در مورد بهینه سازی تصاویر برای طراحی و جستجوگرها بررسی کنید.

 

 

محتوا در سئو طراحی سایت بسیار مهم می باشد

 

خوب، شما ممکن است قادر به حل این آخرین در پنج دقیقه نیست. اما محتوای واقعی صفحه مهمترین عامل جستجو در صفحه است. اگر چهار فاکتور دیگر که در بالا ذکر شد، پیاده سازی کنید، اما فراموش نکنید که محتوای واقعی را به صفحه وب اضافه کنید، هرگز در موتورهای جستجو رتبه بندی نخواهد شد. اما اگر زمان را برای فکر کردن، تحقیق و استفاده از محتوای مناسب برای یک صفحه خاص به کار ببرید، باید بتوانید ترافیک سازمانی را از موتورهای جستجو وارد کنید.

 

همیشه به یاد داشته باشید که باید روی نوشتن مطالب برای افراد تمرکز کنید، نه موتورهای جستجو. اگر شما محتوا را بنویسید و صفحات را با اطلاعات مفیدی که دقیقا موضوع شما را توصیف می کند، ایجاد کنید، شما می توانید جذب بازدیدکنندگان جدید و جذب وب سایت های دیگر برای پیوند به مطالب خود کنید. اگر این کار را بکنید، گوگل و سایر موتورهای جستجو متوجه خواهند شد و شما شروع به بهبود در رتبه بندی وب سایت خود خواهید کرد.

 

برای نوشتن متن مفید و واضح در هر صفحه وب سایت خود، زمان زیادی را صرف کنید. ممکن است وسوسه باشد بیشتر به تصاویر و طراحی تمرکز کنید، اما متن شما مسلما حتی مهمتر از آن است. متن باید سوالات رایج را که ممکن است مردم داشته باشند، پاسخ دهد و باید کسب و کار شما و آنچه را که پیشنهاد می دهید، توصیف کند. مهمتر از همه، شما باید آن را به زبان طبیعی برای انسان بنویسید – بدون نیاز به کلمه کلیدی مصنوعی.

 

 

 

استراتژی SEO  طراحی سایت خود را تعیین نمایید

 

بعضی اوقات موتورهای جستجو مانند جعبه های سیاه با کارهای درونی مرموز می مانند. با این حال، سخت است که از آنچه که برای وب سایت های بی شماری برای تاریخ کار کرده اید یاد بگیرند و اجرا کنند. بنابراین زیر کاپوت وب سایت خود نگاه کنید و از این نکات در صفحه جستجو در صفحه پیروی کنید. شما یک گام نزدیک به بهبود دید در جستجوی شما خواهید بود.