طراحی نرم افزار
اهمیت تایپوگرافی در طراحی سایت
15/04/2019
طراحی سایت
طراحی سایت بازاریابی جاذبه ای
15/04/2019
نمایش همه

افزایش بهره وری از طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

افزایش بهره وری از طراحی سایت همانطور که می دانید امروزه با گسترش علم و فناوری و همه گیر شدن استفاده از اینترنت بسیاری از صاحبان مشاغل به منظور رونق کسب و کار خود به راه اندازی طراحی سایت روی آورده اند. مسلما تمامی این افراد به دنبال بیشترین بهره وری از طراحی سایت اختصاصی خود هستند که این خواسته ها را از طراح وب طلب می کنند. طراحان وب می بایست با به روز ترین اطلاعات علم و فناوری آشنا باشند تا امکان پاسخ به در خواست های مشتریان را داشته باشند. سئو سایت یکی از حرفه ای ترین خدمات وب سایت لیموترش می باشد که در کمترین زمان و با بلاترین کیفیت برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

 

طراحی سایت

نکاتی در خصوص افزایش بهره وری طراحی سایت عبارتند از :

  • تولید محتوای مناسب و بهینه برای طراحی سایت

اگر کاربر پس از ورود به طراحی سایت شما با مطالب جالب و آموزنده و همچنین کاربردی و مرتبط با موضوع وب سایت مواجه شود صد در صد زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف می کند که باعث آشنا شدن با تمامی امکانات و خدمات شما می شود و علاوه بر می توانید کاربر را به مشتری واقعی تبدیل کنید. به علاوه کاربر در موارد بعدی نیز در صورت نیاز به وب سایت شما وارد می شود که این امر نرخ ترافیک سایت را بالا می برد و به طراحی سایت شما اعتبار می بخشد.

  • شرکت در شبکه های اجتماعی برای طراحی سایت

از آن جایی امروزه شبکه های اجتماعی متعددی به وجود آمده اند و طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهند به منظور جذب بازدید کنندگان بیشتر و سهولت کاربران در بازدید و به اشتراک گذاشتن مطالب وب سایتتان شرکت در سایر شبکه های اجتماعی کمک شایانی به موفقیت شما و طراحی سایتتان می کند.

  • پرهیز از سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت

آگاه باشید و فریب ردوغ های تبلیغاتی را نخورید. برخی از سئوکاران ادعا می کنند که در قبال دریافت هزینه امکان بالا بردن رتبه ی طراحی سایت شما را دارند. شاید برای شما امری خوشایند باشد که یک شبه به صفحه ی اول گوگل بیایید اما باید بدانید که این سعود رتبه به صورت یک شبه همان گونه افت خواهد داشت و عوافب بعدی که در انتظار وب سایت شما می باشد مواردی است مانند جریمه شدن توسط گوگل افت شدید نرخ ورود به سایت ناپدید شدن وب سایتتان در بخش های ورودی گوگل و.. می باشد.

  • افزودن گزینه ی به اشتراک گذاری در طراحی سایت

با انجام این کار مشتریان و بازدید کنندگانتان به تبلیغ طراحی سایت شما می پردازند. به این صورت که هنگامی که از مطلب تصویر یا محصولی پسند کنند با زدن یک گزینه آن را با سایرین به اشتراک می گذارند و موجب ورود افراد جدید و بیشتری به وب سایت می شود.

  • سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت

یکی از مهم ترین گزینه هایی که در طراحی سایت وجود دارد بالا بودن سرعت بارگذاری صفحات می باشد. تمامی کاربران به سایت هایی که با سرعت زیر ۳ الی ۴ ثانیه لود می شوند تمایل بیشتری دارند و اگر زمان بار گذاری بیشتر از این مقدار باشد انتاظار نداشته باشید که کاربر در وب سایت شما بماند و به بررسی بپردازد.