طراحی وب سایت لوازم خانگی
۳ نکته در طراحی سایت برای محتوای جذاب تر
22/07/2018
محاسبه تعرفه طراحی سایت
طراحی سایت اختصاصی
22/07/2018
نمایش همه

افزایش ترافیک طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

افزایش ترافیک طراحی سایت

 

طراحی وب سایت این روزها، حضور آنلاین برای هر کسب و کار حیاتی است، حتی برای فروشگاه های آجر و ملات که تجارت الکترونیک را انجام نمی دهند. مطالعات نشان داده است که ۹۷ درصد از مصرف کنندگان برای کسب و کارهای محلی به صورت آنلاین جستجو می کنند، در حالی که ۹۴ درصد خریداران B2B در ابتدا شرکت های تحقیقاتی آنلاین را بررسی می کنند. طراحی سایت تهران

 

 

ایجاد وب سایت به ویژه در ایجاد ابزارهای ایجاد وب سایت بسیار مشکل نیست. هر نرم افزاری که انتخاب می کنید، این اصول طراحی را در ذهن داشته باشید.

 

طراحی سایت سازگار

 

در سال ۲۰۱۶ OuterBox گزارش داد که بیش از ۶۲ درصد از خریداران از طریق تلفن های همراه خود خریداری می کنند و آمار ۲۰۱۶ نشان می دهد که بیش از ۹۰ درصد از خریداران از گوشی های هوشمند خود، حتی در فروشگاه های خرده فروشی برای مقایسه قیمت ها و بررسی محصولات استفاده می کنند. علاوه بر این، ۴۰ درصد از مصرف کنندگان در صورت داشتن تجربه بد با یک وب سایت تلفن همراه، به یک رقیب می روند.

 

جاستین اسمیت، مدیر عامل شرکت OuterBox در وبلاگ شرکت خود نوشت: “اگر شما در حال اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیک موفق یا هر وب سایت هستید، باید به کاربران تلفن همراه احتیاج داشته باشید.”

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

استفاده از دامنه آسان برای طراحی سایت خود

 

شما باید یک نام دامنه ای دارید که کسب و کار شما را توصیف می کند یا نام شرکت شما است. شما حتی می توانید دامنه های متعدد را به وب سایت اشاره کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه نام دامنه موثر ایجاد می شود، مقاله ما را در مورد انتخاب بهترین نام دامنه مطالعه کنید.

 

 

اطلاعات تماس را در طراحی سایت خود درج نمایید

 

اگر کسب و کار شما بستگی به افرادی که بتوانند با شما تماس بگیرند یا از تیم فروش خود تماس بگیرند، اطلاعات را در جایی که می توانند به راحتی آن را پیدا کنند، قرار دهید.

 

دیوید براون، مدیرعامل Web.com گفت: “اطلاعات تماس شما باید در بالای صفحه اصلی قابل مشاهده باشد، به طوری که بازدیدکنندگان مجبور نیستند شماره تلفن یا آدرس را جستجو کنند، اگر آنها می خواهند با شرکت ارتباط برقرار کنند.” .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان استفاده می کنید، حتما پیوندها را در هدر یا پاورپوین قرار دهید، جایی که آنها به راحتی می توانند پیدا شوند. توصیه کرد که منوی ناوبری سطح بالا را به پنج زبانه به خوبی نشان داده شده با صفحات مرتبط که تحت آنها قرار دارد، محدود کند. شما همچنین باید یک روش روشن برای بازگشت به صفحه اصلی بدون توجه به جایی که خوانندگان شما زمین است. اغلب، جستجو می تواند خواننده شما را به یک صفحه غیر از صفحه اصلی تبدیل کند.

 

 

یکی از راه های ساده نگه داشتن آن این است که ویدجت های اجتماعی مانند خوراک توییتر خود را در سایت خود بریزید. مایکل LaVista، مدیر عامل شرکت Caxy Interactive، از خودتان بپرسید آیا شما اطلاعاتی را که خواننده شما به آن توجه می کنید، اضافه می کنید. اگر محتوای ویجت شما از هدف صفحه پشتیبانی نمی کند، آن را حذف کنید.

 

این باید بدون گفتن که اطلاعات نادرست مصرف کنندگان را خاموش خواهد کرد، چه این شماره اشتباه، اطلاعات محصول قدیمی یا خطاهای ساده دستوری است. نه تنها شما باید هر صفحه قبل از اینکه آن را زنده بماند، هر صفحه را اصلاح کنید، اما باید هر صفحه را به طور مرتب بررسی کنید، به خصوص پس از بهروزرسانی هر جای دیگر.

 

سرعت طراحی سایت

 

مطالعه SOASTA، یک شرکت ایجاد وب سایت، نشان داد که ۸۸ درصد از آمریکایی ها مورد بررسی قرار گرفتند که آنها ارتباط منفی با مارک های دارای وب سایت ها و برنامه های حقیقت دارند و ۸۳ درصد گفتند وب سایت های آهسته باعث می شوند که آنها یک واکنش منفی نسبت به یک نام تجاری یا شرکت داشته باشند. . علاوه بر این، ۲۸ درصد از پاسخ دهندگان گفتند اگر اولین وب سایت که بازدید می کند برای بارگیری، به یک وب سایت رقیب برود.

 

اطمینان حاصل کنید که وبسایت خود را با نگه داشتن نرم افزار به روزرسانی، بهینه سازی ویدیوها و تصاویر برای بارگیری سریع تر و استفاده از میزبان وب سایت که می تواند تقاضای پهنای باند خود را اداره کند، هموار می کند.

 

طراحی سایت و اطلاعات تماس

 

هر صفحه در وب سایت شما باید خواننده را مجذوب خود کند تا چیزی را انجام دهد – تماس بگیرید، ثبت نام برای یک سرویس، خرید یک محصول، مقاله سفید را دانلود کنید. حتما یک دعوت روشن برای انجام این کار داشته باشید: یک دکمه، پیوند یا واژگان روشن. در صورتی که امکان دارد، آن را در بالای صفحه نگه دارید تا خوانندگان قبل از یافتن تماس به عمل حرکت نکنند.

 

 

طراحی سایت ساده

 

محدود کردن استفاده از فونت ها، رنگ ها و GIF های متحرک، که می تواند چشم ها را دور از تمرکز صفحه وب منحرف کند و از بین ببرد. پاراگراف ها و نقاط ضعف نیز این اطلاعات را اسکن می کنند و احتمال دارد که آنها را بخوانند. ایان لوری، مدیر عامل شرکت بازاریابی شرکت Portent، پیشنهاد کرد پاراگراف ها باید کمتر از ۶ خط باشد.

 

 

تام لوئونیبوس مدیر عامل SOASTA به خبرگزاری های کسب و کار می گوید، همانطور که شرکت های تجاری آجر و ملات به شدت در منزل خود به منظور نشان دادن نام های تجاری خود سرمایه گذاری می کنند، خرده فروشان تجارت الکترونیک نیاز به ایجاد یک تجربه آنلاین با کیفیت بالا مشابه با ادراک نام تجاری دارند. روزانه.

 

به این ترتیب، صفحه درباره شما نباید یک بلوک خشک از متن در مورد شرکت شما باشد. امیلی برکت، رئيس شرکت طراحی و علامت تجاری Visible Logic، توصیه می کند از جمله عکس های خوب خود یا تیم خود عکس بگیرید.

 

او گفت: “بسیاری از مشتریان می خواهند بدانند که یک فرد واقعی که با آنها کار می کند، وجود دارد.”