طراحی سایت
بررسی تاثیرات طراحی سایت در زندگی روزمره
25/06/2019
طراحی سایت
معایب طراحی سایت استاتیک
25/06/2019
نمایش همه

افزایش فعالیت کاربران در طراحی سایت

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

افزایش فعالیت کاربران در طراحی سایت در این روش با توجه به نوع فعالیت کاربر از قالب های از پیش آماده شده می توان استفاده نمود .ولی نکته جالب این است که یک کاربر عادی که وارد طراحی سایت شما می شود هیچ تفاوتی را بین این دو نوع طراحی متوجه نخواهد شد مقایسه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با طراحی سایت با سی ام اساگر برای شروع کسب و کار خود در طراحی سایت فروشگاهی عجله دارید باید بدانید طراحی سایت اختصاصی مورد مناسب برای شما نیست چون مدت زمان طراحی سایت در این روش زیاد است.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به نسبت طراحی سایت با است اگر فکر می کنید که تمایل به تغیر بخش هایی از طراحی سایت خود دارید طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی برای شما مناسب تر است طراحی سایت ریسپانسیو در آینده آیا تا به حال شده که کار مهم اینترنتی داشته باشید به لپ تاپ یا کامپیوتر هم دسترسی نداشته باشین و نتوانید با گوشی موبایل تان کار خود را انجام دهید ؟ مثلا به این خاطر که طراحی سایت مورد نظر شما در گوشی تلفن همراه شما به طور کامل باز نمی شود .

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشید

در این مقاله ما به طراحی سایت ریسپانسیو می پردازیم که نوعی طراحی سایت است که به حل این مشکل می پردازد .امروزه تقریبا هرکسب وکاری به یک نسخه موبایل از طراحی سایت خود احتیاج دارد طراحی سایت برای بلک بری آیفون آیپد نت بوک و… نیز سازگاری با تمام صفحات نمایش عملا امری ضروری است. در پنج سال آینده نیز مااحتمالا به نسخه های طراحی شده برای دستگاه های جدیدتر نیز احتیاج خواهیم داشت.

در راه طراحی سایت و توسعه طراحی سایت ما در حال رسیدن به نقطه ای هستیم که قادر به پیشروی با سرعت بی پایان دستگاههای جدید نیستیم. اما برای بسیاری از طراحی سایت ها طراحی نسخه برای هررزولوشن و دستگاه جدید امکان جدید امکان پذیر و یا حداقل کاربردی نیست. دقیقا مانند ویترین مغازه نماینگر کار شما است پس طراحی سایت شما برای جلب نظر کاربران خیلی مهم است هیچ جای نگرانی نیست.

 

نموه کد طراحی سایت

راه اندازی کسب و کار از طریق طراحی سایت

اگر شما قصد طراحی سایت خود را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید این مقاله می تواند به شما کمک کند. امروزه بازار کسب و کار اینترنتی رونق خوبی دارد و همانطور که می دانید هزینه ی طراحی سایت حرفه ای بسیار بالاست پس اگر خودتان طراحی سایت مورد نظر را شروع کنید می توانید بهترین گزینه چیست طراحی سایت ریسپانسیو روشی است که پیشنهاد می کند که طراحی سایت باید این قابلیت را داشته باشد.

به محیط مورد استفاده کاربر بر اساس اندازه صفحه نمایش و پلیتفرم پاسخ دهد با سوئیچ کاربر از لپ تاپ به آیپد طراحی سایت باید به طور خودکار از لحاظ رزولوشن اندازه تصویر و توانایی های اسکریپتی تطبیق یابد در واقع طراحی سایت ریسپانسیو سه اصل اساسی را دنبال می کند شبکه های سیال رسانه ریسپانسیو واکنشگرا و جستار رسانه در این مقاله اصول طراحی سایت ریسپانسیو توضیح داده شده است.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

شبکه های سیال در طراحی سایت

شبکه های سیال در طراحی سایت مانند هر شبکه دیگری عمل می کنند و به شما اجازه می دهند که عناصر را در یک صفحه از لحاظ بصری جذاب کنید. اگر چه بر خلاف شبکه های دیگر شبکه های سیال بر اساس اندازه صفحه در طراحی سایت تغییر می کنند و باعرض هر صفحه قابل تطبیق هستند و این به آن خاطر است که در آنها به جای واحدهای ثابت مانند پیکسل از واحدهای نسبی اندازه گیری مانند درصد و یا واحدهای EM استفاده می شود .

مدیا کوئری چیست مدیا کوئری در طراحی سایت به شما امکان انطباق طراحی سایت با هر اندازه صفحه را می دهد. طراحی سایت معمول از مدیا کوئری برای جمع آوری دیتا به جهت تعین اندازه صفحه وسبک بارگیری CSS مناسب استفاده می کند. طراحی سایت معمول از مدیا کوئری برای جمع آوری دیاتا به جهت تعین اندازه صفحه و سبک بارگیری CSS مناسب استفاده می کند ابزار کاربردی برای برنامه نویس اندروید در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برنامه نویسی صحیح برای طراحی سایت

خبر خوبی که برای برنامه نویس های اندروید در طراحی سایت داریم این موضوع است که برای این کار نیازی به داشتن موبایل اندروید ندارید تنها چیزهایی که لازم دارید کامپیوتر است تا شبیه سازی موبایل انجام شود ولی این را هم بدانید که کار یک برنامه نویس اندروید در طراحی سایت به همین سادگی ها نیست شما علاوه بر اینکه باید به زبان برنامه نویسی جاوا تسلط کافی داشته باشید باید از گریدل هم استفاده کنید

با توجه به ایستا تیسا گوگل بیشتر از دوملیون و نیم اپلیکیشن در دسترس برای برنامه نویس اندروید در طراحی سایت وجود دارد. از آنجاییکه موبایل های اندروید روز به روز بیشتر می شوند نیاز و تقاضا برای برنامه نویسی و طراحی سایت اندروید و ابزارهای مربوط به آن بیشتر خواهد شد ابزار اندروید استادیو برای برنامه نویس اندروید اندروید استودیو همیشه درراس پر کاربردترین ومهم ترین ابزارهای یک برنامه نویس اندروید برای طراحی سایت بوده است .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برنامه نویسی اندورید در طراحی سایت

اندروید استودیو امکان ویرایش کد ،رفع اشکال و سنجش ابزارها را به راحتی در اختیار برنامه نویس اندروید در طراحی سایت قرار می دهد. این ابزار کاملا رایگان می باشد علاوه بر این که از طریق گوگل ساپورت می شود توسط انجمن برنامه نویسان اندروید در طراحی سایت نیز حمایت شده است شرکت برنامه نویس اندروید یا فیلنسر اندروید استودیو شامل ADB است که پل یا راه ارتباطی بین دستگاه اندروید و دیگر کامپیوترها ی استفاده شده درطراحی سایت در طول برنامه نویسی و اشکال زدایی و پردازش کیوآ می باشد .

با اتصال یک دستگاه اندروید به یک کامپیوتر پیشرفته ووارد شدن به یکسری دستورات ترمینال یک برنامه نویس اندروید و طراح سایت قادر به اصلاح کردن نیازهای هر دو دستگاه خواهد بود ای وی دی  منیجر یکی دیگر از خاصیت های اندروید استودیودر طراحی سایت  آی وی دی منیجر می باشد آی وی دی یک شبیه ساز است که برای راه اندازی اپلیکیشن اندروید در طراحی سایت روی یک کامپیوتر استفاده می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ماشین های مجازی در طراحی سایت

ماشین مجازی آی وی دی اپلیکیشن اندروید در طراحی سایت این امکان رو می دهد که بدون نصب شدن اجرا شود. پس از نصب اندروید تعداد الگوی اماده ی آ وی دی در اندازه های مختلف برای ما قابل استفاده است الیپس یک محیط توسعه ی نرم افزاری در طراحی سایت است که حتی قبل از اندروید استودیو وجود داشته. در گذشته از این محیط بیشتر استفاده می شداما الان اندروید استودیو در طراحی سایت جایگزین مناسبتری است.

در ابتدا فقط برای زبان جاوا بوده ولی رفته رفته پیشرفت کرده و در حال حاضر برای زبان های برنامه نویسی در طراحی سایت هم استفاده می شود این موتور توسط تکنولوژی یونیتی ساخته شده علاوه بر بازی های اندروید برای بازی های کامپیوتر و وب سایت می توان از آن بهره گرفت این موتور در بین طراحان بازی بسیار محبوب است چرا که دارای سیستم Blueprint می باشد که نیاز به کد گذاری های زیادی رو از بین می برد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ساخت بازی از طریق طراحی سایت

طراحان با حداقل تجربه در زمینه ی برنامه نویسی می توانند از این موتور برای ساخت بازی های پیشرفته استفاده کنن نکات مهم در ساخت طراحی سایت اپلیکیشن خدماتی ما در این مقاله اصول ساخت طراحی سایت  اپلیکیشن خدماتی را مورد برسی قرار می دهیم در دنیای امروز تقریبا اکثر افراد جامعه از تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند با توجه به مشغله های کاری وفکری که مردم در طول روز درگیر آن هستند نیاز به ساخت و طراحی سایت اپلیکیشن خدماتی وکاربردی روز به روز بیشتر می شود.

که از این طریق هم شما می توانید سود خوبی داشته باشید هم با استفاده از خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنها صرفه جویی می شود ویژگی های لازم برای ساخت اپلیکیشن خدماتی توجه داشته باشید که طراحی سایت اپلیکشن خدماتی که می سازید بانسخه ای اندروید و آی او اس سازگاری داشته باشد اپلیکیشن شما باید با توجه به خواسته ی کاربران و بر اساس سلیقه عموم طراحی شده باشد چنانچه کار با طراحی سایت اپلیکیشن شما سخت باشد کاربر از استفاده از آن خوداری می کند. بررسی تاثیرات طراحی سایت در زندگی روزمره که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت اپلیکیشن و طراحی سایت

اپلیکیشنی خوب است که حجم کمی داشته باشد و سریع دانلود شود دسترسی آن برای کاربران راحت باشد توجه داشته باشید که هیچ کاربری بیشتر از چند ثانیه منتظر بالا آمدن اپلیکیشن شما نمی شود یکی از مهمترین ویژگی های یک طراحی سایت اپلیکیشن ،امنیت کاربری بالا است زمانی که کاربری از اپلیکیشن شما خرید می کند نیاز به یک درگاه بانکی امن دارد همچنین در مواردی که خدمات اپلیکیشن در زمینه روانشناسی وپزشکی است نیاز به حفظ اطلاعات کاربر بیشتر می شود.

از موارد دیگر که برای کاربر حائز اهمیت است دسترسی به طراحی سایت اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت است بدیهی است که تمامی اپلیکیشن ها نیاز به اینترنت دارند ولی می توانید برخی از قسمت های آن را بدون نیاز به اینترنت در اختیار کاربر قراردهید حتما بخشی را به عنوان نظر سنجی در اپلیکیشن خود قرار دهید. از این طریق می توانید با مشتری ها در ارتباط باشید و با استفاده از نظرات سازنده ی آنها در جهت بهبود کار خود گام بردارید.