طراحی سایت
استفاده از قالب های آماده زیبا برای طراحی سایت
11/06/2019
طراحی وب
قیمت طراحی سایت در تهران
11/06/2019
نمایش همه

افزایش نرخ ترافیک طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

افزایش نرخ ترافیک طراحی سایت امروزه به دلیل افزایش تعداد طراحی سایت ها در موتور های جستجو فضای رقابتی میان مدیران سایت ها ایجاد شده که موجب می شود که هر کدام در تلاش باشند که بیشترین نرخ بازدید را به خود اختصاص دهند و رتبه های بهتری کسب کنند. اما تعداد بازدید کنندگان را چگونه افزایش دهیم؟ سوالی است که ممکن تا به حال به آن فکر کرده باشید تا طراحی سایت خود را ارتقا دهد. در  جواب باید به شما بگویم که برای رسیدن به این هدف چند راه دارید یکی از آن ها خریدن بازدید کننده واقعی طراحی سایت است که برای شما هرینه بر خواهد بود.

دیگری خرید بازدید کننده های فیک است که برخی از سایت ها آن ها را می فروشند و راه سوم جذب بازدید کننده طراحی سایت از راه اصولی و استاندارد می باشد که اصطلاحا به آن روش ارگانیک می گویند. همانطور که گفته شد روش اول هزینه بر است و روش دوم اصلا پیشنهاد نمی شود. به این ترتیب تنها جذب بازدید کننده به روش ارگانیک می ماند که می بایست به تمامی قواعد و اصول استاندارد آن آشنا باشید و در غیر این صورت ممکن است حتی نتیجه عکس دریافت کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

روش های جذب بازدید کننده برای طراحی سایت عبارتند از:

  • به روز رسانی مطالب طراحی سایت

به روز رسانی منظم به صورت روزانه و هفتگی به این معنا می باشد که در تلاش هستید رضایت مخاطبان خود را جذب کنید و از نظر گوگل نیز یک پوینت مثبت برای طراحی سایت شما محسوب می شود که موجب بهبود رتبه سایت خواهد شد. همچنین ارائه مطالب پر طرفدار به صورت رایگان نرخ ترافیک خوبی را به سمت طراحی سایت شما سوق می دهد.

  • بررسی لینک های طراحی سایت

برخی از لینک ها به دلیل وجود اختلال در برنامه نویسی هنگامی که کاربر روی آن ها کلیک می کند با خطای  ۴۰۴ و یا ارورهای دیگر رو به رو می شود که این لینک های شکسته و اورو های موجب کاهش ترافیک سایت می شود پس با بررسی منظم لینک ها و جذب لینک های شکسته به بهبود شرایط طراحی سایت خود کمک کنید.

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت

از آنجا که بیشترین استفاده کاربران از تبلت و گوشی موبایل است و تنها از طریق دسکتاپ به جستجو نمی پردازند طراحی سایت شما می بایست با تمامی دستگاه ها سازگار باشد تا مخاطبان خود را از دست ندهید. به این معنا که نوشته ها و صفحات طراحی سایت مطابق با اندازه دستگاه های مختلف سازگار شود و برای کاربر خوانا باشد. استفاده از قالب های آماده زیبا برای طراحی سایت که از جدید ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

  • شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

امروزه شبکه های اجتماعی متعددی به وجود آمده اند که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده اند. با فعالیت در این شبکه ها و به اشتراک گذاشتن محتواهای جذاب برای کاربران می توانید نرخ ترافیک سایت خود را افزایش دهید. لازم به است که نیاز نیست در تمام شبکه ها فعال باشید و تنها فعالیت در چند شبکه پر طرفدار نتیجه مطلوبی برای طراحی سایت شما به دنبال خواهد داشت.