طراحی سایت
بهترین روش برای طراحی سایت هتل
25/03/2019
طراحی سایت
اهمیت لوگو در طراحی سایت
25/03/2019
نمایش همه

المان های آزار دهنده در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

المان های آزار دهنده در طراحی سایت برای داشتن طراحی سایتی موفق می بایست به ویژگی های مهمی از جمله دوری از المان های آزاردهنده توجه کرد. عدم دوری از این المان ها موجب افت سئو و از دست دادن بازدید کنندگان می شود. طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که نظر کاربر را جلب کند پس در این زمینه تنها سلیقه ی شخصی خود را ملاک قرار ندهید و در تلاش باشید تا چیزی را که کاربر به دنبالش می باشد را ارائه کنید. با رعایت نکات کاربردی و آداب اجتماعی اینترنت کاربران خود را دائمی کنید و رتبه ی طراحی سایت خود را بالا ببرید. از مقالات کاربردی وب سایت لیموترش اهمیت تبلیغات در چیست می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

المان های آزار دهنده در طراحی سایت عبارتند از:

  • کند بودن سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت

مسلما کاربر پس از ورود به طراحی سایت شما تمایل به بررسی و دریافت اطلاعات از وب سایت شما دارد حال اگر صفحات وب سایت شما به کندی لود شود بدیهی است که کاربر طراحی سایت را ترک می کند و در زمان های بعدی نیز از ورود به طراحی سایت شما صرف نظر می کند.

  • موسیقی پیش زمینه در طراحی سایت

بی شک پخش موسیقی به طور ناگهانی هنگام ورود کاربر به طراحی سایت یکی از راه های فراری دادن بازدید کنندگان است. تصور کنید که نیمه های شب مشغول بررسی مقالات مختلف طراحی سایت ها باشید و ناگهان موزیک پلی شود مسلما برای شما به عنوان بازدیدکننده اصلا خوشایند نیست. این مورد تنها برای وب سایت های موسیقی و رادیویی مناسب است که در این مورد نیز باید ابزارهای تنظیم و کنترل صدا را در اختیار کاربران قرار دهید.

  • استفاده از فونت های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک در طراحی سایت

استفاده از فونت خلی بزرگ چشم کاربر را مورد آزار قرار داده و زننده می باشد به علاوه از نظر بصری نیز زیبایی طراحی سایت شما را کمک می کند پس استفاده در فونت خیلی بزرگ در طراح سایت موجب هدایت بازدید کنندگان وب سایت شما به سایت های رقبا می شود. همچنین استفاده از فونت خیلی ریز علاوه بر این که چشم کاربر را اذیت می کند توجه زیادی را به خود جلب نمی کند و اهمیت مطالب شما به چشم نمی آید. برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با مخاطبانتان از فونت نرمال و طبیعی استفاده کنید.

  • تبلیغات بیش از حد در طراحی سایت

وجود تبلیغات به ویژه از نوع پاپ آپ که پنجره ها به طور خودکار برای کاربر باز می شود از آزار دهنده ترین مواردی است که باید از آن پرهیز کرد چرا که علاوه بر فراری دادن کاربر از نظر رتبه بندی در موتورهای جستجو نیز خوشایند نمی باشد.

  • رنگ های زننده و گرافیک ضعیف طراحی سایت

استفاده از رنگ هایی چشم مخاطب را خسته کند یا رنگ های تندی که چشم را آزار دهد نیز باعث ترک وب سایت توسط کاربر می شود. اهمیت توجه به رنگ های و پرهیز از یک نواختی و عدم تضاد میان رنگ های استفاده شده در طراحی سایت از مواردی که بسیار توصیه می شود.