طراحی وب
انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت
18/03/2019
معرفی انواع منو و کاربرد آن ها در طراحی سایت
18/03/2019
نمایش همه

الگوریتم مرغ مگس خوار در طراحی سایت و گوگل

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

الگوریتم مرغ مگس خوار در طراحی سایت و گوگل همانطور که می دانیم یکی از شیوه های منحصر به فرد در طراحی سایت و جستجوی مطلب که در سال ۲۰۱۳ باعث ایجاد کیفیت جستجو بازدید کنندگان در گوگل گردید. گوگل برای جستجو کاربران در پیش از این تاریخ از الگوریتم کافین در طراحی سایت استفاده می کردنند. در این روش موتورهای جستجو در بروز رسانی هزاران صفحه را در صدم ثانیه بروز رسانی می کردنند باز با این اوصاف گوگل به دنبال روشی مطمئن در نتایج جستجو بازدید کنندگان و کاربران بود.

با توجه به این موضوع که از مهمترین معیارهای گوگل برای امتیاز دهی و رتبه بندی تولید محتوا و مقالات در طراحی سایت بوده براین اساس تولید کنندگان محتوا با استفاده از کلمات کلیدی به هدایت موتورهای جستجو پرداختند  تا محتوای آنها را برای کلمات کلیدی ایندکس کند. این الگوریتم در طراحی سایت برای برسی کیفیت محتوا ایجاد شده و وظیفه آن ارائه نتایج دقیق، واقعی تر و با کیفیت تر است. مرغ مگس خوار با استفاده از گراف دانش knowledge graph و با استفاده از جستجوی معنایی search semantic کلمات کلیدی را جستجو می کند و با توجه به این موضوع که این الگوریتم در بهبود و سئو طراحی سایت تاثیر گذار است ما در این مقاله به نکاتی از آن اشاره می کنیم.

 

طراحی سایت

نام گذاری الگوریتم گوگل به مرغ مگس خوار در طراحی سایت

همانطور که می دانیم در طراحی سایت مرغ مگس خوار یکی از کوچکترین پرنده های دنیاست و دارای دقت عمل بالایی است و زمانی که این پرنده کوچک در حال پرواز است چشم انسان قادر به مشاهده بال های این پرنده کوچک نیست. برخلاف انسان این پرنده دارای قدرت شناسایی بالایی است و هدف خود را از دور دسترین نقطه می یابد وبه سوی آن  حرکت می کند .وهمین ویژگی عامل نام گذاری تشخیص هدف درطراحی سایت  گوگل به مرغ مگس خوار است گوگل درسال ۲۰۱۳راه اندازی االگوریتم مرغ مگس خوار و تاکید آن بر کلمات کلیدی واستفاده از زبان طبیعی در داده ها متمرکز کرده است.

 

بزرگترین تفاوت الگوریتم مرغ مگس خوار با الگوریتم پاندا و پنگوئن در طراحی سایت

در طراحی سایت از اهداف الگوریتم پاندا وپنگوئن پنالتی شدن توسط گوگل بود که مدیران سایت و سئو کاران بیشترین ترس را از این موضوع داشتند در حالی که الگوریتم مرغ مگس خوار مجازات پنالتی شامل حالش نمی شود .این در حالی است که مرغ مگس خوار به معنای واقعی صفحات را در طراحی سایت مورد جستجو وبرسی قرار می دهد و محتوای مرتبط را به کاربر ارائه می کند. کاربران از نتیجه این الگوریتم رضایت دارند چرا که به جای پرداختن به کلمات کلیدی به محتوای مرتبط با موضوع در طراحی سایت می پردازد ودر الگو این الگوریتم بافت متن تاثیر زیادی دارد .قوه قضاوت مرغ مگس خوار بسیار بالا است و هدف نویسنده را باز یابی می کند.

 

طراحی سایت

تاثیر الگوریتم مرغ مگس خوار بروی نحوه جستجو کاربران طراحی سایت

اگر شما در طراحی سایت گوگل را ماشینی فرض کنید که موتورهای قدیمی دارد الگوریتم پنگوین وپاندا در حقیقت فیلترهای جدید روغن بودنند که بروی آن نصب می شدند در حالی که کاملا واضح است تغیراتی را که مرغ مگس خوار در شیوه جستجو گوگل در طراحی سایت به وجود  آورده. جستجو بر اساس مکالمه است و الگوریتم آن چیزی فراتر از جستجوی کلمات کلیدی است.

 

هدف گوگل از ایجاد الگوریتم مرغ مگس خوار در طراحی سایت

در طراحی سایت گوگل با استفاده ا این الگوریتم به درک کامل عبارت می پردازد. صفحاتی که با کلمات جستجو شده معنا پیدا می کند معرفی می کند در حقیقت هدف الگوریتم مرغ مگس خوار  بهتر کردن نتایج جستجو است نه صفحات که کلمات مشابه دارند پول دار شدن از طریق طراحی سایت تهران را نیز مطالعه نمایید.