طراحی-سایت-تهران
اهمیت پروسه ی اندازه گیری در طراحی سایت
17/03/2019
ارتباط مستقیم مطالعه و طراحی سایت
17/03/2019
نمایش همه

الگوریتم موبایل سازگار با طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

الگوریتم موبایل سازگار با طراحی سایت با توجه به گسترش علم وتکنولوژی و طراحی سایت واستفاده عموم  مردم از صنعت نرم افزار در کسب وکار و به خصوص استفاده از تلفن همرا ه در زندگی و کار ما می خواهیم تاریخچه گوشی های اندروید را در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانیم گوگل در صنعت گوشی انقلاب بزرگی را به وجود آورده است. علاوه بر آن گوگل بزرگترین موتورهای جستجو برای گوشی های همراه را به وجود آورده است. بزرگترین بازار و فروشگاه گوشی همراه دست گوگل است. البته کاری که گوگل در دست اقدام دارد در دست گرفتن تمام فضای مجازی است ما در این مقاله به طراحی سایت هایی که با موضع گوگل همراه هستند می پردازیم .

 

طراحی سایت

الگوریتم طراحی سایت های سازگار با گوگل

با توجه به این موضوع که گوگل الگوریتم طراحی سایت سازگار با تلفن همراه در پارامترهای رتبه بندی طراحی سایت رو به گسترش دارد. البته ناگفته نماندکه افراد خیلی موافق این تغیرات نبودند این تغیرات بیشتر از الگوریتم پاندا و پنگوین بودنند و برای تست طراحی سایت خود در صفحه گوگل آن را برای سازگاری با صفحه گوگل اجرامی کند. ممکن است تست طراحی سایت بدون نقص نباشد به هرحال تست سازگاری با تلفن همراه یک سنجش مفید از عملکرد موبایل است اگر سایتی درنتایج  جستجو از طریق دستگاه موبایل کارایی داشته باشد مورد تایید گوگل  می باشد.

طراحی سایت

تغیرات الگوریتم طراحی سایت مورد توجه خواهد بود

در اعلامیه ای گوگل تغیر این الگوریتم را اعلام کرد این تغیر در جستجو طراحی سایت از طریق  موبایل در سراسر جهان تاثیر گذار است و بی شک تاثیر گذار بر نتایج جستجو گوگل خواهد بود. تغیرات انجام شده بروی وبلاگ و جستجوی آرشیو و وب مسترها قابل مشاهده است همیشه و در همه حال باید برای تغیرات گوگل آمادگی داشت چرا که کاملا مشخص است که گوگل موبایل را بسیار مهم در نظر گرفته است وبه همین دلیل آنها بر روی همه جنبه های موبایل تمرکز کرده اند و به همین دلیل در طراحی سایت شما باید خود را با تمام جوانب جستجوی طراحی سایت موبایل همگام سازید.

این موضوع قابل پیشبینی است که صفحات بهینه سازی نشده با موبایل در رتبه بندی desktopشاهد افت خواهند بود. پس با توجه به این موضوع و اینکه اگر می خواهید با هر کلمه کلیدی در نتایج جستجو گوگل در صفحه اول قرار بگیرید با ید وب سایت شماmobil–friendlyباشد.

طراحی سایت

الگوریتم موبایل هر صفحه طراحی سایت را به طور جداگانه مورد ارزیابی قرار می دهد

از بارزترین الگوریتم موبایل تجزیه وتحلیل طراحی سایت سازگار با موبایل که  بر اساس صفحه به صفحه صورت می گیرد. این موضوع بسیار پر اهمیت است چرا که اگر طراحی سایت شما فقط چند صفحه از آن بهینه سازی شده باشد به صورت جداگانه مورد ارزیابی گوگل قرار می گیرد. صفحه بهینه سازی شده را جداگانه ترویج می دهد صفحات غیر بهینه را جریمه نمی کند در نتیجه اگر طراحی سایت به صورت ریسپانسیو باشد به هیچ عنوان مشکلی پیش نخواهد آمد. پیاده سازی عناصر ضروری در طراحی سایت را که از مقالات جدید و کاربردی در وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.