طراحی سایت
روش تشخیص شرکت طراحی سایت خوب از بد
07/04/2019
طراحی سایت
طراحی سایت بی نقص داشته باشید
08/04/2019
نمایش همه

الگو های طراحی سایت برای دستگاه های اندروید

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

الگو های طراحی سایت برای دستگاه های اندروید در این مقاله، کریس بانک برنامه طراحی سایت در مورد اهمیت الگوهای طراحی داده ها و مدیریت محتوا و نمونه های جزئیات از برخی از داغترین برنامه های تلفن همراه امروز است و نمونه های بیشتری از این الگوهای و بیش از الگوهای طراحی سایت اضافی همراه در جزئیات در کتاب الکترونیکی رایگان ، الگوهای طراحی موبایل طراحی محتوا و اطلاعات مناسب نه تنها برای انتشارات سنتی و یا طراحی سایت های محتوای تولید شده توسط کاربر مهم است، چه تجربه ی جلویی یا سیستم های اساسی به عنوان مثال سیستم های مدیریت محتوا که آنها را عملیاتی نگه می دارد.

همانطور که کاربران می توانند با بخش های بیشتری از برنامه های خود ارتباط برقرار کرده و ویرایش کنند، هر قطعه ای از اطلاعات در طراحی سایت یعنی اطلاعات مکان، زمان سنج، اطلاعات پروفایل، اتصالات متقابل، و غیره و محتوا تصاویر نمایشی، محتوای تولید شده توسط کاربر، لیست های کسب و کار، و غیره باید با آن در ذهن طراحی شده است. فراتر از چالش های فنی، اجازه دادن به چندین کاربر مصرف کنندگان و یا کسب و کار به ویژه کاربران غیر فنی، ویرایش و تعامل با انواع مختلف محتوا و اطلاعات نیاز به توجه زیادی در مورد پیاده سازی الگوهای موجود و توسعه جدید در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

بهترین شیوه های طراحی سایت

جزئیات زیادی برای طراحی سایت و نگهداری محتوا و مدیریت داده وجود دارد و اهمیت هر جزئیات با استفاده از نرم افزار متفاوت است. چندین شیوه بهترین شیوه ای که در طول سال ها در طراحی سایت مفید بوده ام نگه داشتن آن سازگار است ارتفاع و طول بلوک اطلاعات و محتوا را در طراحی سایت در نظر بگیرید طراحی ناوبری با اطلاعات و محتوا در ذهن داشته باشید تست با اطلاعات و محتوای واقعی فقط آنچه را که مربوط است را نشان دهید محتوای پویا اجازه دهید کاربر باقی بماند لایه محتوای و اطلاعات خود را در صورت امکان یک مرور کلی از الگوها است.

با در نظر گرفتن اهداف طراحی سایت فوق، خلاصه ای از الگوهای طراحی شده ما در این مقاله و حتی بیشتر در کتاب الکترونیکی ما، الگوهای طراحی تلفن همراه  حالت تمام صفحه لایه های محتوای تعاملی مناطق فعال در حال گسترش حلقه ها شفافیت نقشه ها به عنوان پس زمینه گروه دوستان و محتواعکسهای کامل شده شبکه ها کارت ها اطلاعات پنهان کشورهای خالی دستکاری مستقیم محتوا و داده ها اشیاء قابل کشف برای تازه کردن بکشید.

 

طراحی سایت

حالت تمام صفحه در طراحی سایت

کاربر می خواهد بر محتوا در طراحی سایت تمرکز کند تا اینکه با آشفته شود با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان یک حالت تمام صفحه را طراحی کنید که کل محتوای را پنهان یا به حداقل می رساند. این به کاربران کمک می کند بر آنچه که مهم است در طراحی سایت تمرکز کند، و نه به دلیل ناراحتی ناشی از بر اینکه برای پخش کننده های ویدئویی ضروری است.

این الگوی به ویژه برای برنامه های چندرسانه ای مانند و به خوبی در طراحی سایت کار می کند، که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از محتویات اصلی، قاب رابط کاربر را به حداقل برسانند. این به ناوبری و دکمه های دیگر روی صفحه نمایش می انجامد و برای کاربران یک تجربه غرق در محتوای بیشتر می شود. این را در دوربین خود نیز اجرا می کند، خلاص شدن از بیشتر “کروم” به نفع یک ناوبری مینیمالیستی، در طراحی سایت نشان دادن دکمه های یا مهمتر دیگر و تغییر دادن این دکمه های اولیه بسته به نظر شما است. بین نمایش ها می توانید با کلیک بر روی یکی از این دکمه های اولیه یا کشیدن به چپ یا راست را کلیک کنید.

 

طراحی سایت

لایه محتوای تعاملی در طراحی سایت

کاربران می خواهند بدانند که چه مواردی در یک دیدگاه محتوا می توانند با جزئیات بیشتر در طراحی سایت ارتباط برقرار کنند. آیتم های تعاملی لایه برای ارائه رویکرد “واقعیت افزوده” به محتوای شما. برنامه هایی مانند این کار را با قرار دادن یک علامت نشان گر قیمت بر روی آیتم های فردی در تصاویر که فروخته می شوند، در طراحی سایت انجام می دهند و بهره برداری از آنها اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. نه تنها این یک روش عالی برای برجسته کردن محتوا در تصویر است که کاربر می تواند با آن ارتباط برقرار کند، بلکه عنصری از بازی را با داشتن برچسب بر اساس حرکت و جهت گیری دستگاه، در طراحی سایت اضافه می کند.

مناطق توسعه یافته در طراحی سایت کاربر می خواهد دسترسی به جزئیات ثانویه مربوطه را بدون هماهنگی UI اصلی در طراحی سایت داشته باشد. فراداده را نامرئی کنید مگر اینکه کاربر صریحا مایل به دیدن آن باشد. برای مثال فیس بوک مسنجر زمان بندی های فردی و داده های موقعیت مکانی را پنهان میکند، و آن را تنها در صورتی که کاربر بر روی پیام خاص در طراحی سایت وارد میکند، قابل مشاهده است.

 

طراحی سایت

 نقش حلقه ها در طراحی سایت

فیس بوک مسنجر، نمایش مشخصات عمومی کاربر می خواهد سریع بین دکمه ها و رسانه ها را در طراحی سایت متمایز کند. در حالی که تصویر کوچک سنتی همواره به صورت مستطیل شکل در طراحی سایت و تلفن همراه است، ما شاهد بسیاری از برنامه هایی هستیم که قالب را می شکند و به جای حلقه ها را انتخاب می کنند. هر دو به دلیل هدف بهینه برای یک صفحه لمسی است، اما را کمی با فضای سفید اضافی بین محتوای مجاور در طراحی سایت پاک می کند. برخی از برنامه هایی مانند از اشکال مختلف استفاده می کنند تا بین دو دکمه های عمل و سایر رسانه ها بینایی را تشخیص دهند.

برخی از برنامه هایی مانند و به طور انحصاری از محافل در طراحی سایت استفاده می کنند. فیس بوک و همه ریز عکس ها را در حلقه نشان می دهد. این الگو از طریق پلاگین توسط ارتقا یافته و توسط برخی از نکات بهبود یافته است، این الگوی طراحی سایت رابط کاربر در حال افزایش است، هرچند که از نظر طراحی سایت کوچکتر است اما به جز افزودن تنوع، “ادویه ی زندگی” نامحدود است.

 

شفافیت در طراحی سایت

کاربر می خواهد بداند آیا محتوای پشت جلد در طراحی سایت وجود دارد یا خیر. استفاده از شیب ها و پوشش های محو شدن برای نشان دادن اینکه محتوای لایه ای زیر وجود دارد. به شما اجازه می دهیم بین جزئیات لیست و گالری عکس زمانی که شما کشیدن به پایین برای بیشتر در معرض عکس پنهان در پشت هدر لیست نیمه شفاف در طراحی سایت است. استفاده از نیمه شفافیت و محتوای پاسخگو، تجربه فوق العاده ای را در اینجا ایجاد می کند. و استفاده از شفافیت و تاری برای رسیدن به همان اثرات، نه تنها ارائه زمینه برای کاربر در مورد جایی که آنها هستند، بلکه باعث ایجاد منوهای تعامل جذاب در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

استفاده از نقشه ها جهت پس زمینه در طراحی سایت

کاربران می خواهند به صورت فضایی مطالب را بر روی یک نقشه در طراحی سایت قرار دهند تا ببینند که در اطراف آنها چیست. و نقشه ها را به عنوان پس زمینه ارائه می دهند، که به دلیل ماهیت محلی آنها منطقی است. این روند در طراحی سایت در حال افزایش است، زیرا برنامه های محلی تبدیل به برجسته تر می شوند و اطلاعات بیشتری را می توان بر روی نمایش نقشه لایه بندی کرد، و نقشه ها یک تجربه کامل را نه تنها برای جهات یکنواخت در طراحی سایت یا تلفن همراه. شما همچنین الگوهای طراحی سایت بیشتر را خواهید دید که از فیلم ها، عکس ها و سایر رسانه ها به عنوان پس زمینه شکوفا می شود.

 

گروه دوستان و محتوا در طراحی سایت

کاربر می خواهد محتوای خود را با توجه به گروه بندی خود در طراحی سایت سازماندهی کند کاربران را مجبور کنید مرتب کردن و سازماندهی دوستان و پیروان درون برنامه را انجام دهید. یوتیوب و فیس بوک مسنجر به شما اجازه می دهد تا دوستان و محتواهای خود را در طراحی سایت گروه بندی کنید. به عنوان محتوای تمام اشکال از جمله پروفایل های دوستان و همچنان به گسترش، توانایی برای کاربران برای مرتب کردن و سازماندهی چیزهایی به شیوه ای که به آنها حساس است در طراحی سایت مهم تر می شود.

تصاویر پر رنگ در طراحی سایت کاربر می خواهد در محتوا با حداقل حواس پرتی در طراحی سایت تمرکز کند. از بین بردن نا امیدی از خودداری کنید، و تنها ضروریات مطلق را ترک کنید. برنامه هایی مانند راز فضایی برای فضای مجانی ندارند، در حالی که برخی از اطلاعات مهم را در بالای آنها قرار می دهند تا بهترین استفاده را از فضا در طراحی سایت داشته باشند. این تصاویر به عنوان پس زمینه با اطلاعات مربوط به آنها در یک پوشه عمل می کنند. این الگوی طراحی رابط کاربر کاربر را بسیار با فضای کمی کمتر و جزئیات طراحی سایت منحرف از درگیر می کند. روش تشخیص شرکت طراحی سایت خوب از بد که از کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.