طراحی سایت
برای بلاگ طراحی سایت خود تبلیغات نمایید
06/08/2018
طراحی سایت
برندسازی در طراحی سایت
07/08/2018
نمایش همه

امنیت اطلاعات در طراحی سایت چگونه ایجاد نمایید

امنیت اطلاعات در طراحی سایت چگونه ایجاد نمایید

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران سرقت هویت زمانی است که کسی دزدی می کند و از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند. اکثر مردم فکر می کنند که هکرها کنترل حساب های بانکی و کارت های اعتباری را دارند، اما این واقعا تنها سطح توانایی های آنها را می سازد. آنها می توانند بر روی مواردی مانند ایمیل شما، صفحات رسانه های اجتماعی و حساب اپل خراب کنند. برخی از هکرها پیچیده تر حتی شناخته شده برای دریافت درمان پزشکی و پذیرش مالیات، همه تحت نام شخص دیگری است.

 

 

محدود کردن اطلاعات شخصی در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

این به نظر می رسد مانند یک brainer، اما این افراد را متوقف نمی کند از ارسال رسانه های اجتماعی و طراحی سایت ها از مجوز رانندگی جدید خود و یا بررسی های بزرگ آنها دریافت کرده اند. این افراد ممکن است فکر کنند که آنها امن هستند، زیرا آنچه هکرها واقعا با آن چه انجام می دهند چیست؟ اما ترکیب آن با سایر اطلاعات کمی از اطلاعات در سراسر اینترنت و هکر به همه چیز آنها نیاز به چیزهای دشوار برای شما.علاوه بر هوشمند بودن در مورد آنچه شما آنلاین ارسال می کنید، بعضی از کارشناسان، با استفاده از یک اطلاعات جاسوسی همراه با اطلاعاتی که درست است، برای هکرهای احتمالی مشکلاتی ایجاد می کنند. به جای تنظیم حساب های آنلاین خود با تولد واقعی خود، یک جعلی را انتخاب کنید که به طور مرتب استفاده می کنید. این می تواند یک هکر را که اطلاعات حساب بانکی خود را از طریق ورود به حساب Gmail خود و از طرف مقابل روبرو شده است متوقف کند.

 

 

تقویت گذرواژههای آنلاین شما در طراحی سایت

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

به طور متوسط ​​کاربران آنلاین از افزایش گذرواژه خود بهره مند خواهند شد. یک نقطه در زمان وجود داشت، یکی که احتمالا به یاد داشته باشید، جایی که یک رمز عبور آنلاین خوب به این معنی بود که چیزی دیگران نمی توان حدس زد، اما هکرها امروز در کنار حدس زدن نشسته اند. با استفاده از نرم افزارهای پیچیده، آنها می توانند در عرض چند دقیقه رمزهای عبور تمام حروف کوچک و چندین رمز عبور پیچیده را در ماه ها کشف کنند.یک رمز عبور خوب با استانداردهای امروز حداقل ۸ کاراکتر است، اما باید نزدیک به ۱۶ باشد. این باید ترکیبی از حروف کوچک، حروف بزرگ، اعداد و نمادها باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

از آنجایی که اکثر مردم خود را به یک رمز عبور مشابه و یا برخی از تغییرات در همه حساب های خود محدود می کنند، هکر تنها برای دسترسی به همه چیز، هنگامی که یک کد را فقط یک کپی کرده است، آسان است. به همین دلیل کلمه عبور شما نیز باید برای هر یک از حسابهای آنلاین شما متفاوت باشد. استفاده از یک مدیر رمز عبور مانند LastPass را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید گذرواژههایتان را حداقل یک بار در هر سال تغییر دهید.در حالی که نظارت بر بچه ها در دستگاه های دیجیتال می تواند راه طولانی، شما همچنین باید با آنها در مورد امنیت آنلاین صحبت کنید. با بچه هایی که سه سال سن دارند، می دانند که چگونه یک گوشی هوشمند کار می کنند، هر چه زودتر این گفتگو را انجام دهید بهتر است.

 

 

طراحی سایت

استفاده از روش پرداخت آنلاین مطمئن در طراحی سایت

 

 

 

یکی از شایع ترین شیوه هایی که هویت ها دزدیده می شود، خرید آنلاین است، به ویژه هنگامی که خریداران از سایت های نا آشنا استفاده می کنند، زمانی که خریداران در صورت عدم ارتباط امن، اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد می کنند و زمانی که خریداران اطلاعات کارت اعتباری خود را در سایت خود ذخیره می کنند.شما می توانید از طریق صرفه جویی در کارت اعتباری و با استفاده از روش پرداخت مانند PayPal یا Google Wallet، به حفاظت از شناسایی خود کمک کنید. با استفاده از این خدمات، فقط باید اطلاعات خود را یکبار برای افشای اطلاعات حساب کنید. پس از آن، می توانید تمام خرید هایی را که می خواهید بدون وب سایت هایی که قبلا شماره کارت اعتباری خود را دریافت کرده اید، انجام دهید.

 

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر شما یک لپ تاپ، iPad یا گوشی هوشمند دارید، مطمئنا به عنوان یک Wi-Fi در یک سفر خارج از شهر یا یک Wi-Fi رستوران متصل شده اید. داشتن دسترسی عمومی به اینترنت، یک شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد هنگام کار در هنگام رفتن یا زمانی که خسته هستید سرگرم شوید. با این حال، با چند خطرات همراه است.شبکه هایی که برای ورود به یک گذرواژه نیاز ندارند، راحت تر از آنچه انجام می دهند، هک می شوند. بنابراین، فرض نکنید که شبکه شما امن است. در صورت امکان، باید از خرید، پرداخت صورتحساب و دسترسی به اطلاعات مالی جلوگیری کنید. بلافاصله پس از اینکه دیگر در حال استفاده نباشید، از حساب خود خارج شوید. و این تنظیم مفید در تلفن شما که پیشنهاد می دهد به یاد داشته باشید این اتصال به شبکه؟ ممکن است بخواهید مودبانه از بین ببرید. شما همیشه باید آگاه باشید که آیا و هنگامی که شما به Wi-Fi عمومی متصل هستید.عکس اسکن شده از مجوز رانندگی شما. کپی گواهی تولد شما عکس کارت مراقبت های اجتماعی شما. این چیزهایی است که شما ممکن است در سفر و یا شروع یک کار جدید مورد نیاز است، اما هنگامی که آنها به هدف خود خدمت کرده اند، آنها در هیچ کجا بر روی کامپیوتر شما کسب و کار کاملا بدون کسب درآمد، حتی اگر شما چند ماه یا چند سال به آنها نیاز دارید.هر دو فایل های حساس را از بین ببرند و یا کامپیوتر خود را ذخیره کنند. اگر قصد دارید برای بازیافت، اهدا یا فروش کامپیوتر خود برنامه ریزی کنید، دوبار مطمئن شوید که دستگاه تمام اطلاعات شخصی را کاملا پاک کرده اید.