طراحی سایت
هدر طراحی سایت را چگونه طراحی نمایید
18/08/2018
طراحی سایت
بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت برای کسب وکارها
19/08/2018
نمایش همه

امنیت طراحی سایت خود را تامین نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

 

امنیت طراحی سایت خود را تامین نمایید

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران وقتی گذرواژههای قوی، منحصر به فرد و ایمن برای حسابهای آنلاین خود ایجاد میکنید، این میتواند مهمترین اقدام شما در حفاظت از هویت آنلاین شما باشد. شما می توانید با استفاده از یک سری از کلمات که شما فراموش نخواهید کرد، با این مشکل کنار بیایید، اما برای دیگران سخت است حدس بزنید.

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

یا شما می توانید از یک جمله فکر کنید و رمز عبور خود را با اولین حرف هر کلمه ایجاد کنید. برای ایجاد آن حتی قوی تر، می توانید گذرواژه خود را حداقل ۸ کاراکتر داشته باشید، زیرا هرچه گذرواژه شما بیشتر باشد، قوی تر است. امروزه اکثر حساب های آنلاین دارای حد مجاز حداقل ۸ کاراکتر هستند.هنگامی که از یک سؤال امنیتی سوال شد، از پاسخ های تقلبی استفاده کنید تا بتوانید آنها را حدس بزنید.

 

رمز طراحی سایت خود را در جای امن ذخیره نمایید

 

با استفاده از رمز عبور مشابه برای وارد شدن به تمام حساب های آنلاین خود مانند حساب کاربری گوگل، نمایه فیس بوک، طراحی سایت های خرده فروشی و بانک ها، به دلایل روشن، خطرات امنیتی به شدت افزایش می یابد. آن را به عنوان استفاده از همان کلید برای قفل خانه، ماشین، دفتر و صندوق ایمنی خود را. اگر کسی دسترسی به یکی از حسابهای آنلاین شما را به دست آورد، به احتمال زیاد همه آنها نیز به خطر می افتند.

 

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

پسورد طراحی سایت خود را در مرورگر ذخیره ننمایید

 

مدیران رمز عبور مانند گوگل هوشمند قفل برای مرورگر کروم، LastPass و یا شما می توانید فهرست جامع ۲۰۱۷ را چک کنید، همه به شما کمک خواهد کرد که حفاظت از تمام گذرواژه های آنلاین خود را برای حساب های مختلف خود نگه دارید و پیگیری کنید. بیشتر مدیران رمز عبور حتی می توانند از پاسخ های شما به سوالات امنیتی پیروی کنند و کلمه عبور تصادفی را برای شما ایجاد کنند.

 

حفاظت از طراحی سایت خود در مقابل هکرها

بهانه های عدم طراحی سایت

تأیید صحت ۲ مرحلهای برای جلوگیری از هر کسی که نباید به حساب شما دسترسی داشته باشد، نیاز به یک عامل ثانویه در بالای نام کاربری و گذرواژه برای ورود به سیستم دارد. به عنوان مثال، با استفاده از گوگل، این می تواند یک کد شش رقمی از برنامه Google Authenticator باشد یا سریع در برنامه Google خود برای پذیرش ورود به سیستم از یک دستگاه معتبر.

 

طراحی سایت تجارت الکترونیک خود را از فشینگ امن نمایید

 

 

فیشینگ عملیات تقلبی ارسال ایمیل هایی است که به نظر می رسد از شرکت های معتبر به منظور ایجاد انگیزه برای نشان دادن اطلاعات شخصی، مانند کلمات عبور و شماره کارت اعتباری است. برای محافظت در برابر فیشینگ، می توانید از یک کلید امنیتی فیزیکی که به درگاه USB کامپیوتر شما وارد می شود، با اتصال به دستگاه تلفن همراه خود با استفاده از NFC (ارتباط نزدیکی فیلد) یا بلوتوث استفاده کنید.

 

پروتکل https در سئو

تفاوت HTTP VS HTTPS در امنیت طراحی سایت

 

برای درک تفاوت بین HTTP و HTTPS، ابتدا باید از آنچه که HTTP است و HTTPS چه چیزی است و چرا و چگونه استفاده می شود.

 

HTTP در طراحی سایت چیست

 

HTTP برای پروتکل انتقال HyperText کوتاه است.این یک پروتکل است که توسط طراحی سایت جهانی (WWW) مورد استفاده قرار میگیرد و استانداردی را درباره نحوه فرمت کردن و ارسال پیامها و نحوه انجام این درخواستها توسط سرورهای طراحی سایت و مرورگرها در پاسخ تعریف میکند. یک مثال می تواند زمانی باشد که شما سعی می کنید یک صفحه طراحی سایت خاص را باز کنید، درخواست HTTP خاص را به سرور طراحی سایت ارسال می کنید که داده ها را پردازش می کند و پاسخ می دهد. برای طراحی طراحی سایت بیشتر، جستجوگرها و راهنمایی های بازاریابی طراحی سایت ما اینجا را ببینید.

پروتکل https در سئو

HTTPS در طراحی سایت چیست

 

HTTPS کوتاه است برای پروتکل HyperText Transfer Secure یا همچنین به عنوان HTTP over SSL شناخته می شود. این اساسا از ارتباط HTTP استفاده می کند؛ با این حال، از یک اتصال رمزگذاری شده به منظور محافظت از داده های درخواست ارسال شده به سرور طراحی سایت استفاده می کند. به سادگی گفت، استفاده از HTTPS به این معنی است که دو رایانه داده ها را مبادله داده ها را به گونه ای رمزگشایی می کنند که فقط می توانند رمزگشایی و درک کنند، که اطمینان از اطمینان از اطمینان بودن تمام اطلاعات شما است. و برای اینکه آن را حتی ساده تر، ادغام HTTP به HTTPS به طرز چشمگیری نتایج جستجوی آلی خود را بهبود می بخشد، به ارمغان می آورد ارزش بیشتری را به خدمات جستجوگرها خود را. استفاده از HTTPS در طراحی سایت شما یک عامل ارزیابی گوگل است.

 

 

HTTP در مقابل HTTPS در طراحی سایت

 

تفاوت هایی که شما قبلا متوجه شده اید در کد “دو کامپیوتر” برای رمزگذاری و رمزگشایی داده ها استفاده می شود.این کار بر روی یک لایه سوکت امن (SSL) انجام می شود که همچنین به عنوان لایه امنیتی حمل و نقل (TLS) شناخته می شود تا اطلاعات بین ماشین ها را ارسال کند. HTTPS یک تکنولوژی نسبتا جدید نسبت به HTTP است و با توجه به امنیت آن محبوبیت بیشتری را با هر روز منتقل می کند. توانایی تبادل اطلاعات بین مرورگر شما و طراحی سایت با خیال راحت، تبدیل شدن به یک ضرورت و نه یک امتیاز در دنیای ما است.

 

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت

 

دریافت گواهینامه SSL برای طراحی سایت

 

 

مشتریان ما بسیار از خدمات میزبانی طراحی سایت ما بهره مند هستند، مخصوصا وقتی ما آنها را یک گواهی رایگان SSL با یک کلیک ارائه می دهیم.درک ارزش خدمات جستجوگرها به این معنی است که طراحی سایت شما را نه تنها دوستانه گوگل، بلکه برای بازدیدکنندگان شما نیز امن باشد.