طراحی سایت
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای واقعیت یا سراب
05/03/2019
طراحی سایت
روش های بهبود روند طراحی سایت
06/03/2019
نمایش همه

انتخاب پنل مناسب برای طراحی سایت

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

انتخاب پنل مناسب برای طراحی سایت داشتن تجهیزات مناسب می تواند بر روی یک پروژه طراحی سایت لذت بخش و یا کاملا ندرت کار کند. این به ویژه در مورد انتخاب مانیتور کامپیوتر مناسب مطرح است. بعد از همه، به دنبال ساعت ها در این صفحه خواهید بود پس چگونه می توانید بهترین مانیتور را برای پروژه طراحی سایت خود پیدا و خریداری کنید پاسخ ممکن است به همان اندازه ساده باشد که فکر می کنید. شما می خواهید بر اساس نوع رایانه ای که شما استفاده می کنید مانیتور و لپ تاپ، اندازه و دامنه پروژه طراحی سایت و اولویت شخصی، چه نوع مانیتور را خریداری کنید. اما ما می توانیم به شما برخی از ایده ها از چیزهایی که برای جستجو و راهنمایی برای پیدا کردن مانیتور کامل برای پروژه های طراحی سایت است.

اول، شما باید تصمیم بگیرید. آیا شما یک طراح دسکتاپ یا طراح لپ تاپ هستید بسیاری از این ها می توانند به نحوه و مکان کار شما در طراحی سایت بستگی داشته باشند. از دفتر، از خانه، بر روی بروید اگر پاسخ لپ تاپ است، علاوه بر ویژگی های مانیتور که می خواهید در مورد آن فکر کنید، عوامل زیادی وجود دارد. همه این عناصر بر نحوه استفاده و کار شما در مانیتور لپ تاپ در طراحی سایت تأثیر خواهند گذاشت عمر باتری اتصال اندازه صفحه کلید موش در برابر قلم و کنترل های لمسی قابل حمل بودن اندازه صفحه نمایش اندازه لپ تاپ است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تاثیر ابعاد و اندازه ی مانیتورها در چگونگی نمایش طراحی سایت

حالا که تمام رومیزی یا لپ تاپ را پوشش داده ایم، بگذارید واقعا درباره ی مانیتورها فکر کنیم. و به ویژه یک مانیتور دسکتاپ بزرگ. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از. همین حالا مجانی امتحانش کن بیایید صادق باشیم ما همه دیگر طراحان را با اندازه مانیتور روی میز قضاوت می کنیم. و قطعا بهتر است. شما می خواهید هر جزئیات کوچک را در طراحی سایت ببینید، درست است اما ملاحظات بیشتر در مورد اندازه مانیتور مناسب است بسته به نوع کار شما متخصص در وجود دارد.

فکر می کنید از این راه، اگر شما در حال طراحی بازی های که در درجه اول در قرص بازی می شود شما ممکن است یک صفحه کوچکتر که آینه اندازه قرص برای استفاده در برخی از طراحی سایت و تست کار خود را اکثر طراحان هر چند برای مانیتورهایی که در محدوده تا اینچ قرار دارند، انتخاب می کنند. به یاد داشته باشید مانیتور اندازه گیری مورب است. مانیتور اینچی محبوب است، زیرا آن را به یک منطقه دیدنی عالی ارائه می دهد، در اکثر ایستگاه های کاری مناسب و مقرون به صرفه است. تصمیم گیری را در طراحی سایت در نظر بگیرید وضوح  یا تعداد پیکسل هایی که مانیتور می تواند نمایش دهد و عامل مهمی در روند خرید مانیتور است. وضوح بالاتر، جزئیات بهتر در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

نقش رزولوشن در طراحی سایت

این چیزی است که هر روز با بیشتر کاربران نهایی خرید دستگاه با نمایش شبکیه چشم بیشتر مهم است. برخی از محبوب ترین دستگاه های موجود در بازار، پیکسل های بیشتری نسبت به تلویزیون های را در اختیار دارند. رزولوشن در پیکسل افقی عرض با پیکسل عمودی ارتفاع در طراحی سایت اندازه گیری می شود. شان اندرسون برای بازاریابی اینترنتی هوگو، یک لیست به روزرسانی شده از بهترین رزولوشن صفحه نمایش برای طراحی سایت ها را نگه می دارد. امروزه محبوب ترین اندازه در طراحی سایت است.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یک پنل مناسب برای طراحی سایت انتخاب کنید

همه مانیتورها همان طور که در آن ها ساخته شده نیستند. اکثر انواع به چهار دسته در طراحی سایت تقسیم می شوند و می توانند در قیمت و عملکرد کلی بسیار متفاوت باشند. پانل های نستیک پیچ خورده این شایع ترین سبک مانیتور است و کمترین هزینه است. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی دارید، احتمالا این است. این مانیتور سریع است و دارای سرعت تازه سازی است اما دقیقا زمانی که به رنگ رندر می آید و می تواند تحریف هایی در طراحی سایت داشته باشد. پانل های اصلاح عمودی این یکی از سخت ترین انواع مانیتور برای پیدا کردن است.

این در وسط بسته از لحاظ قیمت می افتد و دارای رندر رنگ بهتر از مدل های در طراحی سایت است. پانل های سوئیچینگ در هواپیما اگر رنگ چیزی است، این مانیتور برای شما است. دقت فوق العاده ای از تقریبا همه فرشتگان است، هرچند این مدل ها دارای سرعت تازه تر شدن در ابتدا نگرانی برای علاقه مندان به بازی. این یک گزینه گرانقیمت است که توسط بسیاری از طراحان طراحی سایت انتخاب می شود. پانل های سوئیچینگ خطوط هواپیما این مدل بسیار شبیه یک مانیتور با کالیبراسیون و ویژگی های بیشتر است. این مهم ترین گزینه های موجود در طراحی سایت است.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انتخاب رنگ و تاثیر آن در طراحی سایت

تصحیح رنگ و رنگ دو عنصر است که به طراحان بسیار مهم است که در مورد انتخاب مانیتور مناسب است. شما می خواهید مطمئن شوید که مانیتور شما انتخاب می کند دارای اصلاح رنگ و قابلیت های کالیبراسیون در طراحی سایت است. گرادیان خاکستری را در نظر بگیرید و کیفیت بالاتر وقتی که سایه های رنگ خاکستری یا دیگر رنگ ها می تواند به راحتی در سراسر صفحه نمایش بدون رنگ شکستن محو شود، ذکر شده است. چگونه این کار می تواند کمی فنی اما کمی با پاسخ سیگنال از کارت گرافیک به مانیتور خود در طراحی سایت انجام دهد. بعضی از فرآیندها شامل بدتر شدن آن سیگنال می شود؛ دیگران نمی کنند به دنبال مانیتور با اعداد بالاتر برای کیفیت بهتر رنگ. وقتی که آن را به کالیبراسیون رنگ می آید، شما احتمالا در کمی نرم افزاری برای انجام این کار سرمایه گذاری می کنید.

گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که پس از آن که تصمیم گرفتید روی یک مانیتور خریداری کنید، خریداری می کنید. آنچه که شما واقعا باید در مورد خرید مانیتور فکر کنید، کیفیت کارت گرافیک در طراحی سایت است. برای گرفتن یک مانیتور با نمایشگر گرافیکی بالا، ارزش پول آن است. توجه دیگر رنگ از نظر انتخاب مانیتور، محدوده و طیف کاملی از رنگ قابل مشاهده موجود در دستگاه است. صادقانه، این کمتر از نگرانی است که بسیاری از مردم آن را در طراحی سایت انجام می دهند، مگر اینکه تمرکز شما بر عکاسی یا پروژه های چاپی چاپ شده باشد. واقعیت این است: مهم نیست که چه رنگی در پایان شما باشد، بر اساس تجهیزات کاربر در طراحی سایت نمایش داده خواهد شد. اکثر نمایشگرها، از جمله سیستم عامل های اپل و ویندوز، سازگار با می باشند. برای اطلاعات بیشتر در تنظیمات رنگ و تصحیح رنگ، شما می توانید این آموزش را بخوانید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انتخاب یک فضای کاری مناسب جهت طراحی سایت

علاوه بر مانیتور خود، باید قبل از اینکه خرید را در محل طراحی سایت قرار دهید، فکر کنید. چند سوال کلیدی وجود دارد که باید از خودتان بپرسید که برای پیدا کردن یک مدل که از جایی که شما در حال کار است کار کنید. آیا آن را در فضای کاری یا روی میز من جا دارد چه نوع ایستادگی در طراحی سایت لازم است آیا نیاز به چرخش دارد آیا چراغ یا پنجره وجود دارد که منجر به تابش خیره کننده خواهد شد آیا آن را به تجهیزات فعلی من وصل می کند از طریق چک لیست بروید و در طراحی سایت مشخص کنید چه ویژگی هایی برای شما مهم هستند.

شخصا، من همیشه برای پوشش ضد انعکاس و پایه چرخشی انتخاب می کنم. این چیزها باعث می شود که کار به دیگران نشان داده شود. در هنگام تفکر در مورد این عناصر، تأثیر دیگران را به روی صفحه نمایش در طراحی سایت در نظر بگیرید. برای مثال، فضاهای کاری تاریک نیازی به پوشش ضد تابش خیره کننده نیست، که می تواند اطلاعات را روی صفحه نمایش خیس کند. اتصالات و شاخه ها یکی دیگر از موارد بسیار مهم هستند. اطمینان حاصل کنید که همه چیز شما در طراحی سایت نیاز دارید تا مانیتور جدید خود را به تجهیزات موجود اضافه کنید. یکی از مواردی که همیشه دنبال آن هستم پورت در مانیتور است؛ این ویژگی است که من کاملا دوست دارم و به شدت مورد استفاده قرار گرفتم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویژگی های مهم جهت نمایش بهتر طراحی سایت

صادقانه بگویم، آیا شما واقعا از تمام ویژگی های سرگرم کننده در طراحی سایت استفاده می کنید یا نه؟ هنگامی که به دنبال چه مانیتور می توانید و نمی توانید انجام دهید، به آنچه که شما مفید را پیدا کنید. افزودنی های مانند صفحه نمایش لمسی و وب کم می توانند قیمت را به سرعت افزایش دهند، اما اگر شما قصد ندارید از این ابزار در طراحی سایت استفاده کنید، این یک اتلاف منابع است. ویژگی های دیگر که اغلب صدا خنک است، اما غیر ضروری است که آن را به نظارت بر طراحی گرافیک می آید شامل بلندگو های داخلی، تیونر تلویزیون و زمان پاسخ فوق العاده سریع است.مهمترین ویژگی ویژه برای طراحان طراحی سایت باید شامل کالیبراسیون رنگ دقیق باشد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنچه که روی صفحه نمایش شما مشاهده می کنید دقیقا همان چیزی است که برای دیگران به وجود می آید.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

تعیین میزان بودجه برای داشتن طراحی سایت با کیفیت بالا

در نهایت، شما باید در مورد بودجه طراحی سایت فکر کنید. هنگامی که شما به دنبال مانیتور کامپیوتر کامل برای پروژه های طراحی سایت، می توانید همه چیز را آسان می خواهید. اما شما باید واقع بین باشید. چقدر پول می توانید در واقع صرف کنید یک مانیتور خوب و با کیفیت بالا ارزان نیست. مدل ها می توانند از دلار برای اندازه های کوچکتر تا دلار برای نمایش بزرگتر فکر می کنند به علاوه اینچ در حدود دلار است. قبل از شروع خرید، بودجه را در طراحی سایت تنظیم کنید، بنابراین می دانید که چه چیزی می توانید و نمی توانید انجام دهید. اگر بودجه تنگ است، به جای یک مانیتور گران قیمت یک مانیتور اصلی و مانیتور دوم کوچکتر را برای چیزهای دیگر نظیر چک کردن ایمیل یا رسانه های اجتماعی در نظر بگیرید. در هنگام انتخاب مانیتور کامپيوتر کامپيوتري به عنوان يک طراح طراحی سایت، بايد بسيار مورد توجه قرار گيرد. فکر کنید در مورد چگونگی کار شما و ویژگی هایی که نمی توانید بدون قبل زندگی کنید حتی در مدل اول نگاه کنید. یک بودجه را تنظیم کنید و به آن بچسبید سپس خرید کنید ابزارهای سرگرم کننده زیادی وجود دارد. چه نوع مانیتوری را ترجیح می دهید چرا موارد مورد علاقه خود را با ما در نظرات بگذارید.