طراحی سایت
مزایای داشتن طراحی سایت حرفه ای
27/02/2019
در طراحی سایت شکست آغاز موفقیت است
27/02/2019
نمایش همه

انواع طراحی سایت

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

انواع طراحی سایت در طراحی سایت سلیقه باز دید کننندگان و کاربران کاملا متفاوت است ممکن است طراحی سایت یک وب سایت از دید گروهی از افراد خوب وحرفه ای به نظر برسد و طراحی سایت از دید گروه دیگر کاملا آماتور باشد .پس با توجه به این موضوع یعنی دید مخاطبان و بازدید کنندگان از طراحان  سایت تصمیم به طراحی سایت می گیرند یعنی سایتی با توجه به نوع فعالیت شرکت وکسب وکار ودر خور سلیقه کاربران، طراحی می کنند. البته ناگفته نماند بیشترجنبه و زمینه شغلی که با توجه به آن فعالیت سایت طراحی می شود مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال در طراحی سایت حقوقی از طرح های  فانتزی به هیچ عنوان استفاده نمی شود. بر اساس تجربه وتحقیقات به عمل آمده طراحی سایت در چهار دسته زیر قرار می گیرد که اگر به غیر از این باشد قطعا در پایان کار از طراحی سایت خود راضی نبوده و نتیجه حاصله آنچه که باعث گسترش کسب و کار شما بشود نخواهد بود. پس با در نظر گرفتن موارد زیر می تواند آنچه را که برای طراحی سایت مناسب است انتخاب کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت نامنظم

طراحی سایت این نوع از سایت ها که  پر طرفدار ترین سایت های دنیا هستند و در حقیقت وارد دنیای گرافیست شدن است .از بارزتریت خصوصیات این سایت ها محو شدن در سایت و وجود لبه های نامتقارن در سایت و رها ، کاملامتفاوت  بودن است. این نوع طراحی سایت ،سایت شما را از سایر سایت های اتو کشیده شده و منظم و براق و ساده نسل قبل کاملا جدا می کند. البته باید به این مورد اشاره کرد که با وجود رها بودن در این سایت ها ، هارمونی و نظم قرار گرفتن مطالب به هیچ عنوان  بی نظمی دیده نمی شود و گرافیک آن در چهار چوب خاصی قرار گرفته است و پیشنهاد ما برای استفاده از اینگونه سایت ها برای کسانی است که طرفدار طراحی مدرن و هنرمندان و مهندسان و است. طراحی سایت شلوغ به هیچ عنوان مورد پسند افراد طرفدار  قانون و نظم نیست.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ساده و خلوت

در طراحی سایت خلوت در طراحی آن تفکر خاصی نهفته است که در حین خلوت بودن معنی و مفهوم  المان ها و متن آن با ایده خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته است. به عنوان مثال استفاده از آلمان های گرافیکی ساده وکم با دو سه رنگ خاص که با توجه به معنی و مفهوم سایت در کنار هم قرار گرفته اند.در طراحی سایت خلوت که ظاهرش کاملا متفاوت با سایر وب سایت ها است. معمولا به این سایت ها سایت تمیز می گویند که کاملا مدرن و حرفه ای هستند . پیام این سایت کاملا قابل اعتماد ومعتبربودن  است که  به بیننده القا می شود. این گونه سایت ها معمولا برای مشاغلی مناسب است که وارد حوزه قانونی و اداری و سازمانی می شوند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت پر المان

طراحی اینگونه سایت ها که در ایران از طرفداران زیادی برخوردار است و موضوع ونوع فعالیتی که در رابطه با آن سایت طراحی شده مشخص می کند که سایت از چه المان هایی و رنگ هایی تشکیل شود. معمولا هدف از طر احی این نوع وب سایت معرفی سایت به عنوان شغلی فعال و بسیار پرانرژی و یا پر ببینده در نظر کاربران است .مثلا اگر موضوع سایت در رابطه با شغل و حرفه ای باشد که در رابطه با کودکان است استفاده از رنگ های گرم والمان های شلوغ وجذاب بسیار کاربر پسند است. مزایای داشتن طراحی سایت حرفه ای یکی از بهترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت استاندارد و اصولی

باطراحی اینگونه سایت ها کاملا آشنا هستید که شاخصه اصلی آن  وجود هدری در بالای صفحه و قرار گرفتن منو در پایین هدر و همه قسمت ها در سایت وقاب مشخص ومحدود هستند قرار گرفته اند . در طراحی اینگونه سایت ها معمولا از رنگ خاکستری وسفید استفاده می شود. هدر آن شامل چند عکس می باشد. ناگفته نماند طراحی سایت استاندارد در حین سادگی دارای زیبایی نیز هست ایجاد یک حس حرفه ای که کاربر با وارد شدن به سایت به راحتی نمی تواند از آن خارج شود . عمده دلیل آن وجود محتواهای باارزش است واین گونه سایت ها معمولا برای تجار و بازرگانان طراحی می شود.