ارزیابی کلمات کلیدی در طراحی سایت
26/05/2019
طراحی سایت
بررسی فرم های CSS جهت طراحی سایت
28/05/2019
نمایش همه

اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اهمیت استفاده از محتوا کاربردی در طراحی سایت اگر برای یک صفحه یکسان در طراحی سایت دو URLدارید در این صورت برای بهینه سازی آدرس URLبهتر است آنها را متعارف سازی کنید برای این کار می توانید از ریدایرکت ۳۰۱ در طراحی سایت  استفاده کنید .البته روش های دیگری نیز برای این امر وجوددارد ولی باید در نظر داشته باشید که از روش جت برای ساختن یو آر ال مورد نظر استفاده نکنید زیرا به دلایلی معمولا توسعه دهندگان جستجوگرها براین موضوع در طراحی سایت تاکید بسیار دارند.

با اینکه اخیرا موتورهای جستجوگر قابلیت های بسیاری یافته اند ولی باز توصیه می شود برای آدرس دهی صفحات طراحی سایت خود به جای آدرس دو از ادرس شماره یک استفاده کنید در این صورت رتبه اخذ شده توسط موتور جستجو گر نیز برای طراحی سایت مورد نظر افزایش می یابد یکسان سازی URLاز جمله مهمترین بخش بهینه سازی آدرس urlمی باشد . ارزیابی کلمات کلیدی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URLصفحات طراحی سایت

  • در نظر داشته باشید برای ساختن یوآر ال ها در طراحی سایت ازحروف کوچک استفاده کنید .به طوری که همه کلمات باحروف کوچک نوشته شوند .
  • یک یو آر ال باید در طراحی سایت به گونه ای باشد که سبب جلب توجه توسط انسان باشد به گونه ای که واژه های نامفهوم در آن وجود نداشته باشد .
  • حتما از کلمات کلیدی در یو آر ال درطراحی سایت استفاده کنید در به کار بردن کلمات کلیدی زیاده روی نکنید زیرا این امر درک یو ار ال ا ازبین می برد .

 

نموه کد طراحی سایت

نتیجه گیری

آدرس طراحی سایت یا یو آر ال یا ساختار دامنه همواره در سئو موضوع مهمی می باشد زیرا بر حسب همین موضوع است که موتورهای جستجو قابلیت شناسایی آدرس مورد نظر را دارند موارد اشاره شده در بالا برای بهینه سازی آدرس یو آر ال در طراحی سایت از نکات ضروری می باشد ولی استفاده از همه این موارد در آدرس طراحی سایت مطرح شده امری ضروری نیست وبا توجه به شرایط موجود می توانید آنها را رعایت کنید .سعی کنید تا جای که امکان دارد موارد ذکر شده در بالا را در ساختار دامنه طراحی سایت مربوطه پوشش دهید و در صورتی که از قوانین ذکر شده در طراحی سایت پیروی نکردید.

لازم نیست نگران این موضوع باشید که موتورهای جستجو ممکن است در ردیابی طراحی سایت مورد نظر مشکل پیدا کنند معمولا گوگل یک جستجو گر بسیار پیشرفته ای است که قابلیت های بسیار دارد ولی اگر در مباحث سئو که به آدرس طراحی سایت مربوط می شود بتوانیم ایرادهای موجود را برطرف کنیم .حتما به نتیجه دلخواه خود در طراحی سایت دست پیدا خواهیم کرد .