طراحی-سایت-تهران
نحوه آغاز پروژه طراحی سایت
10/04/2019
طراحی سایت
تایپوگرافی در طراحی سایت ریسپانسیو
13/04/2019
نمایش همه

اهمیت تایپوگرافی در طراحی سایت موبایل

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

اهمیت تایپوگرافی در طراحی سایت موبایل چه چیزی باعث تایپوگرافی تلفن همراه ویژه ماهیت محدود کننده صفحه نمایش تلفن همراه  در طراحی سایت است؟ آنها کوچک هستند و در مناطق روشن طراحی سایت استفاده می شوند به طوری که برای دیدن همه چیز دشوار است. بنابراین، هنگامی که به تایپوگرافی برای دستگاه های تلفن همراه می آید، باید در مورد چگونگی انجام این کار در طراحی سایت بسیار مراقب باشید. اکثر مردم موافقند که سه عنصر بزرگ برای کمک به ساختن تایپوگرافی تلفن همراه بزرگ در طراحی سایت وجود دارد: اندازه، کنتراست و فاصله.

بررسی قابلیت هائدر طراحی سایت قابلیت به عنوان مقدار تلاش کاربر برای قرار دادن، به منظور خواندن و درک متن، در طراحی سایت تعریف شده است. این یک مسئله بسیار کاربردی در مورد استفاده است که هرگز نباید زیر سؤال برانگیزد زیرا متن یکی از راه هایی است که در آن اطلاعات به صورت آنلاین در اختیار شما در طراحی سایت قرار می گیرد. نحوه آغاز پروژه طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

اندازه متن در طراحی سایت

اگر کاربر نمی تواند آنچه را که در طراحی سایت شما نمایش می دهد را بخواند زیرا متن بسیار کوچک است، این یک مشکل بزرگ است. در دستگاه های موبایل آنها می توانند زوم کنند تا متن را بزرگتر ببینند، اما واقعیت این است که آنها هرگز نباید به آن نیاز داشته باشند. درست است که مردم از تلفن ها و تبلت های خود به طور متفاوتی در طراحی سایت استفاده می کنند و در محیط های مختلف از دسکتاپ و حتی لپ تاپ ها استفاده می کنند. برای کمک به آنها پیامی را که می خواهید بخوانید و درک کنید، باید از ابعادی بزرگتر از یک طراحی سایت معمولی استفاده کنید. برای انجام این کار صدمه نمی بیند، مشکل نیست اما، در نهایت، به راحتی برای کاربران شما لازم است و به خوبی سزاوار است.

 

نموه کد طراحی سایت

نقش تضاد در طراحی سایت

درست مثل یک متن آبی در پس زمینه قرمز، هیچ یک از طراحی سایت معمولی نیست، بلکه هیچکدام در دستگاه های تلفن همراه است. فقط برای یک دستگاه تلفن همراه که نباید روی دسک تاپ یکی کنید، هیچ کاری انجام ندهید. با این حال، هنگامی که شما برای یک دستگاه تلفن همراه طراحی سایت می کنید، به خاطر داشته باشید که دید روی یک صفحه نمایش بسیار شگفت انگیز است. مردم در خورشید قرار دارند و به دلیل عوامل دیگر روی صفحه نمایش بسیار روشن هستند و پس از آن فردی که در یک اتاق نشسته است، به دنبال یک مانیتور می رود. به همین دلیل است که همیشه باید از کنتراست خوب استفاده کنید تا کاربر بتواند بهتر در طراحی سایت ببیند. از استفاده از متن رنگی خاکستری در پس زمینه سفید اجتناب کنید. آن را کمی تیره تر کنید و معضل تلفن همراه شما حل شود.

 

فاصله و تاثیری که در طراحی سایت دارد

آخرین چیزی که همیشه باید در ذهن داشته باشید این است که فاصله حروف، کلمات و خطوط متن از یکدیگر، نقش مهمی در ایجاد قابلیت خواندن متن در طراحی سایت شماست. مهم نیست چقدر بزرگ هستند، هنوز هم دشوار است که آنها را بخوانید وقتی که آنها با هم مخلوط می شوند. بنابراین، اجازه دهید آنها را با دادن فضای کافی به راحتی بخوانند. هنگامی که به متن کامل و پاراگراف می آید، حاشیه ها و پلاگین ها را در طراحی سایت ارائه می دهد که به وضوح آنها را از یکدیگر جدا می کند و باقی مانده از صفحه. این بسیار خوشی است که فرم متن را بخواند که در آن صفحه شروع به جایی که به پایان می رسد، به معنای واقعی کلمه است. همچنین ممکن است بصری ناخوشایند باشد و همچنین طراحی سایت خود را از بین ببرد.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

برخی از نمونه های عالی طراحی سایت

در زیر برخی از نمونه های ستاره ای از طرح های موبایل که در پیدا کرده اند، به سادگی خیره کننده هستند. طرح ها از یک نوع کاملا تایپوگرافی در طراحی سایت استفاده می کنند. نگاهی کنید، آن را خیس کنید، یاد بگیرید و اجرا کنید، همانطور که این کارها را انجام می دهند، زیرا این نمونه ها برای یادگیری در طراحی سایت عالی هستند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! ترکیب رنگ در این طراحی سایت شگفت انگیز است.

به ویژه برای تایپوگرافی بزرگتر. این کار عالی است. طراحی سایت پاسخگو بامبو: تایپوگرافی در این طرح طراحی سایت شگفت انگیز است؛ آن هوا، تمیز و قابل خواندن است. صفحه فرود تلفن همراه: کنتراست روی این صفحه کامل است. حروف به اندازه کافی تاریک هستند که حتی در خورشیدترین و درخشانترین محیط قرار بگیرند. نمونه کارها در طراحی سایت پاسخگو: این طراحی سایت زیبا است؛ متن سفید ترد به خوبی در برابر آبی رنگ و در برابر آیکون های سفید قرار دارد. وبلاگ موبایل: ارتفاع خط در این طرح درست است. اگرچه متن خیلی بزرگ نیست اما به نظر می رسد که یک رنگ تیره تر در پس زمینه نور در طراحی سایت وجود دارد. تم طراحی سایت بوت: فاصله و کنتراست برای لینک ها و سرصفحه طراحی سایت قاتل هستند.

 

استفاده از رنگ های زنده درطراحی سایت

ابزارک داشبورد: قرارداد بین متن سفید در رنگ های زنده و متن سیاه و سفید بدون زمینه سفید به طور شگفت انگیزی در طراحی سایت کار می کند. طرح رنگی طراحی سایت نیز خود را بیش از حد سفت می کند. مودای: اگر چه این طراحی سایت حداقل است، تایپوگرافی به دلیل اینکه جبهه و مرکز آن نیست، با توجه به وزن جسورانه و اندازه بزرگ آن، در نور عالی ارائه می شود. نسخه موبایل: فاصله در داخل این ناوبری می تواند بیش از حد در نظر گرفته شود، اما بعد دوباره چرا؟ این کاملا در کمک به تشخیص لینک ها از یکدیگر است. حتی اگر این نامه ها باریک باشند و بعضی از آنها حتی نسبتا روشن هستند اندازه آنها برای آن بسیار در طراحی سایت مناسب است و کمک می کند تا آنها به وضوح قابل مشاهده و قابل خواندن باشند.

صفحه فرود: کنتراست حروف سفید در زغال چوب و زمینه های قرمز پر زرق و برق در طراحی سایت است. شما به وضوح می توانید تمام لینک ها و متن ها را در طراحی سایت ببینید و بخوانید. نای کلوک گروتس: بسیار بزرگ و مستقیم به نقطه. شما به وضوح می توانید سلسله مراتب را درون طراحی سایت مشاهده کنید زیرا اندازه فونت به وضوح نشان می دهد چه چیزی بر روی صفحه نمایش در طراحی سایت بسیار مهم است. اتاق تنفس: بزرگ، جسورانه و زیبا و بدون نیاز به چیزی دیگر در طراحی سایت بگویید.  تاریخ سفر نمایش موبایل: در اطراف تمام عناصر تایپوگرافی در طراحی سایت وجود دارد. فاصله بسیار پدیده ای است. کنتراست خیلی خوب است. موبایل هر دو آرم و عنوان به زیبایی اجرا می شوند. تایپوگرافی در طراحی سایت عالی به نظر می رسد و همچنین به خوبی نشان می دهد. تایپوگرافی به لطف استفاده از فونت که البته دارای خطوط تمیز است در طراحی سایت بسیار تمیز است. علاوه بر این، ارتفاع خط سخاوتمندانه است.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

پیش نمایش SM در طراحی سایت

شکست در تحویل اطلاعات اضافی به صفحه گسترده تر از طراحی سایت اجتناب شده است و نمونه دیگری از ناوبری بسیار پیچیده است. دارای سه سطح ناوبری در طراحی سایت است رده های صفحه: کتابها، کتابخانه، رویدادها، هیئت مدیره شغلی رده های موضوعی: کدگذاری، طراحی سایت، موبایل، گرافیک، طراحی ، وردپرس زیر دسته های خاص برای هر موضوع دسته این سه لایه ناوبری، طراحان مجله را مجبور به ایجاد یک طراحی سایت پاسخگو پیچیده کردند.

برای گسترده ترین صفحه نمایش از دو ستون ناحیه در سمت چپ صفحه استفاده می کند. صفحه نمایش هایی با اندازه پیکسل و کوچکتر دارای دسته های اصلی در بالای طراحی سایت و یک ستون با دسته بندی ها و زیر شاخه های موضوع هستند. این یک انتخاب مناسب از سازماندهی مجدد ساختار منو است. با این حال، جالب ترین چیزها برای صفحه های کوچکتر اتفاق می افتد. اگر را بر روی خود در یک نمای منظر (۱۰۲۴ پیکسل) باز کنید، متوجه خواهید شد که زیر شاخه ها ناپدید می شوند، در حالی که رده های موضوعی زیر دسته های اصلی فشرده شده اند.

 

پیش نمایش مایکروسافت در طراحی سایت

مایکروسافت از الگوی مشابهی برای ناوبری در استفاده می کند. طراحان مایکروسافت تصمیم گرفتند پیوندهای ناوبری را برای گوشی های هوشمند در منوی شسته در سمت راست صفحه نمایش در طراحی سایت پنهان کنند. متاسفانه، این موقعیت ثابت ندارد و به طور کلی با کشویی برای هر دسته به طور کلی پیچیده است (سعی کنید آن را بر روی آی فون در طراحی سایت استفاده کنید و یک کابوس از پیمایش بی پایان). در دفاع خود و آنها پیوند ناوبری را در یک تکرار کردند، که به کاربران در طراحی سایت امکان می دهد که به پایین صفحه رفته و چیزی را که آنها دنبالش نیست پیدا کنند. این نوع پیوند ناوبری مکرر یک الگوی عالی است.

 

طراحی سایت

پیش نمایش اکسلندون در طراحی سایت

آخرین راه حل محبوب برای ناوبری در طراحی سایت پاسخگو، سازماندهی مجدد کامل است. قاعده ساده است: اگر آن را متناسب نباشد، یک سفارش کاملا جدید پیدا کنید. بسیار عملی است. UX لندن از یک راه حل ساده و ظریف در طراحی سایت استفاده کرد. برای دستگاه های روی صفحه نمایش، پیوند های ناوبری به صورت افقی قرار می گیرند، برای دستگاه های کوچکتر و آنها لینک ها را در یک برنامه عمودی سازماندهی می کنند. ناوبری باقی می ماند قابل استفاده است، گرچه از فضای عمودی زیادی در طراحی سایت استفاده می کند که کاربران را مجبور می کند پیمایش جامعی برای رسیدن به محتوا انجام دهد.

پیش نمایش سونی در طراحی سایت سونی همچنین یک الگوی زیبا برای طراحی سایت خود ایجاد کرد. در حالی که تقریبا هیچ حرکتی بین پیکسل و پیکسل تغییر نکرده است، آنها به زیبایی پنج پیوند ناوبری خود را در یک منو در سمت راست صفحه برای پیکسل پنهان می کنند. این الگو طراحی سایت قابل استفاده در آی فون را نگه می دارد. به خوبی انجام شد.