طراحی سایت
بررسی اصول حرفه ای طراحی سایت
30/06/2019
اصول نگارش عقد قرارداد در طراحی سایت
30/06/2019
نمایش همه

اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اهمیت طراحی سایت واکنش گرا امروزه استفاده از گوشی و تبلت ها گسترش زیادی پیدا کرده است و بسیاری از کاربران برای جستجو مطالب مورد نظرشان در طراحی سایت در تهران از تلفن های همراه خود استفاده می کنند بنابراین می بایست سایتی ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی کنید تا با قابلیت انعطاف پذیری و نمایش نوشته ها و مطالب به صورت خوانا در تمامی ابعاد و دستگاه ها باعث جذب ترافیک به سمت سایت شما شود.

طراحی سایت واکنش گرا روشی است که سایت در تمامی دستگاه ها با ابعادی مناسب نمایش داده می شود و نیازی به اسکرول کردن افقی نیست و مسلما اگر چنین نباشد بازدید کنندگان زیادی را از دست خواهید به همین دلیل این ویژگی یکی از المان های مورد توجه گوگل قرار گرفته است و از آن جایی موتورهای جستجو در تلاش هستند تا برترین سایت ها را در نتایج اول جستجو نمایش دهند ریسپانسیو بودن سایت یک امتیاز مثبت به شمار می رود. علاوه بر این از آن جا که انعطاف پذیری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می رود سایت نیز می بایست انعطاف پذیر باشد تا به توسعه کسب و کار و افزایش درآمد شما کمک کند. بررسی اصول حرفه ای طراحی سایت که جدید ترین مقاله وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مزایای طراحی سایت واکنش گرا چیست ؟

در طراحی سایت تهران به سئو و بهینه سازی سایت برای موتوهای جستجو اهمیت زیادی داده می شود و باور بر این است که سایتی موفق است که آمار بازدید کنندگان بالایی داشته باشد. به این ترتیب سایت ها به صورت موبایل فرندلی طراحی می شوند که از مزایای این گونه طراحی سایت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انعطاف پذیری طراحی سایت

در طراحی سایت تهران نوشته ها و متون مطابق با سایز دستگاهی که سایت را نمایش می دهد تغییر می کند تا نه تنها برای کاربر خوانا تر باشد بلکه از زیبایی و هماهنگی صفحات طراحی سایت کاسته نشود. به این ترتیب سایت با تمامی دستگاه ها سازگار طراحی می شود و در طیف وسیعی از مرورگر ها به صورت متناسب نمایش داده می شود.

 

  • افزایش فروش از طراحی سایت

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خارج از منزل باشید و به دنبال رستورانی در نزدیک ترین موقعیت به خودتان جستجو کنید بدیهی است که در این شرایط به کامپیوتر و لپ تاپ دسترسی نداشته باشید و از گوشی موبایل خود استفاده کنید. اگر سایت رستوران مورد نظر قابل نمایش در گوشی موبایل شما نباشد به سرع از سایت خارج می شوید و به سایت رستورانی دیگر مراجعه خواهید کرد بنابراین سایت ریسپانسیو باعث جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی می شود و افزایش فروش و درآمد را برای شما به دنبال دارد.

 

  • کاربر پسند بودن طراحی سایت

کاربران به منظور افزایش سرعت در انجام امور روزمره  و آسان تر شدن کارها به استفاده از اینترنت روی می آورند و از آن جایی که نیمی از کاربران اینترنت را کاربران موبایل و تبلت تشکیل می دهند پس طراحی سایت ریسپانسیو مورد پسند و استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت.