طراحی سایت
المان های آزار دهنده در طراحی سایت
25/03/2019
طراحی سایت
تاثیر استفاده از آیکون های بزرگ بر طراحی سایت
26/03/2019
نمایش همه

اهمیت لوگو در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اهمیت لوگو در طراحی سایت امروزه به دلیل پیشرفت علم و گسترش نقش اینترنت در جامعه تمامی صاحبان مشاغل برای توسعه کسب و کار خود به طراحی سایت روی آورده اند. اما این افراد به عنوان یک مدیر وب سایت برای جذب مخاطبان بیشتر می بایست از طرح و لوگوی خاص و ماندگار در ذهن برای طراحی سایت خود استفاده کنند. هرچه لوگو انحصاری و خاص تر باشد امکان برند شدن و جلب توجه بیشتر کاربران بیشتر است.

همان طور که می دانید برای جذب مشتری باید امکاناتی را فراهم کنید که در نگاه اول مشتری به سمت شما جذب شود در طراحی سایت نیز همین طور است. لوگو هدف اصلی طراحی سایت شما را در یک نگاه برای کاربران توصیف می کند. برای این که کاربر به سرعت طراحی سایت را ترک نکند باید لوگوی شما مناسب و چشم نواز باشد همچنین استفاده از رنگ های زننده توصیه نمی شود المان های آزار دهنده در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

نکات قابل اهمیت در طراحی لوگو طراحی سایت

  • انتخاب لوگوی ساده

برای جلب اعتماد کاربران و همچنین پرهیز از آشفته سازی ذهن مخاطب از لوگوی ساده در طراحی سایت خود استفاده کنید. این نکته را به یاد داشته باشید هرچه لوگو ساده و انحصاری باشد خاص و ماندگار تر است.

  • مرتبط با موضوع

برای انتخاب لوگو به یاد داشته باشید که با محتوا و موضوع طراحی سایت شما هماهنگ و مرتبط باشد. چرا که لوگو در نگاه اول طراحی سایت شما را به کاربران معرفی می کند. از انتخاب لوگو های بی ربط بپرهیزید.

  • پرهیز از استفاده اسم خاص افراد در طراحی سایت

تصور نکنید اگر از نام خود در لوگو طراحی سایت استفاده کنید در ذهن مخاطب ماندگار خواهید بود. این باور غلط را برای همیشه فراموش کنید.

 

طراحی سایت

چگونگی طراحی لوگو برای طراحی سایت

شما به عنوان یک مدیر وب سایت باید همواره در راستای ارتقای کسب و کار و طراحی سایت خود قدم بردارید. با توجه به اهمیت ویژه ای که لوگو طراحی سایت در جذب مخاطبان بیشتر دارد برای انتخاب و طراحی لوگو طراحی سایت بهتر است از افراد متخصص و حرفه ای و گرافیست برای طراحی لوگو طراحی سایت خود کمک بگیرید.