طراحی سایت شرکت ترخیص کالا
طراحی سایت خدماتی
10/06/2017
طراحی سایت شرکتی
11/06/2017
نمایش همه

اهمیت وجود بلاگ در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت وجود بلاگ در طراحی سایت

 

 

اهمیت وجود بلاگ در طراحی سایت : موضوعی که مقاله امروز را به آن اختصاص داده ایم نقشی است که بخش مقالات یا وبلاگ در موفقیت یک طراحی سایت ایفا می کند .

 

 

نقش وبلاگ در ترافیک طراحی سایت

 

 

یکی از روش هایی که بازگشت کاربران به یک وب سایت را به همراه خواهد داشت ایجاد بخش وبلاگ در سایت می باشد . در واقع هنگامی که در وب سایت تان یک بلاگ به روز به همراه مطالب کارآمد و مفید داشته باشید کاربران و علاقه مندان برای مشاهده ی مطالب و مقالات جدید به وب سایت تان مراجعه خواهند نمود . این امر موجب افزایش ترافیک وب سایت تان خواهد شد . از وبلاگ وب سایت تان می توانید برای به نمایش گذاشتن توانایی ها و تجربیات اختصاصی کسب و کارتان استفاده نمایید . یکی دیگر از کاربرد های بخش بلاگ طراحی وب سایت ، ارائه فایل های آموزشی رایگان می باشد . برای شروع می توانید از قسمت های آسان استفاده نمایید و رفته رفته مطالب تان را پیشرفته کنید تا مخاطبین پست های گذشته برای مطالعه ادامه ی مطالب به وب سایت تان بازگردند .

 

 

برقراری ارتباط نزدیک تر با کاربران

 

با داشتن بخش وبلاگ در وب سایت تان این حس به کاربران منتقل خواهد شد که وب سایت شما بی روح نیست و به صورت روزانه در حال آپدیت شدن است . به استفاده از این ترفند مخاطبین وب سایت تان می توانند ارتباطی نزدیک تر با وب سایت شما داشته باشند . اگر مطالبی که در وبلاگ طراحی وب سایت تان بارگذاری می نمایید برای کاربران مفید و کاربردی باشد تعداد بیشتری از کاربران مطالب شما را در بخش های مختلف دنیای اینترنت به اشتراک خواهند گذاشت . در واقع با انجام این امر مخاطبین وب سایت شما این حس را خواهند داشت که با یک انسان طرف هستند ، تا یک شرکت که شاید اهمیت کمتری به آن ها می دهد .

به بیان کلی همان گونه که در این مقاله اشاره شد ساخت یک بلاگ مرتبط با حوزه کسب و کارتان به شما توانایی بسیار بالایی خواهد بخشید و قادر خواهید بود به کاربران تان این توانایی را منتقل کنید .