طراحی-سایت-تهران
بهترین روش ها برای حضور طراحی سایت در اینترنت
19/03/2019
طراحی-سایت-تهران
شخصی سازی اطلاعات در طراحی سایت
21/03/2019
نمایش همه

اهمیت و اهداف اصلی در طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

اهمیت و اهداف اصلی در طراحی سایت هنگامی که شما به یک صفحه به زودی فکر می کنید، چه تصویری بلافاصله در ذهن شما در طراحی سایت ظاهر می شود؟ خب، بستگی دارد. اگر شما شروع به مرور اینترنت در کردید، احتمالا شما یک عکس از یک مرد کارگر با یک مخروط نارنجی در نزدیکی آن در یک پس زمینه سفید خواهید داشت و عنوان را می نویسید، اما اگر شما تا حدودی جدید به اینترنت شما بیشتر آشنا با آن صفحات طراحی سایت معمول است که یا یک تایمر شمارش معکوس و یا یک فرم اشتراک برای اطلاع زمانی که طراحی سایت راه اندازی نسخه کامل خود را، گاهی اوقات چشم های خود را با مفاهیم بسیار جالب با رابط کاربری عالی لذت می برند، اما حتی پس از آن شما باید با یک زمان یا یک فرم مواجه شوید.

زیرا هدف اصلی مالک این است که وقتی محصول خود را در طراحی سایت معرفی می کنید در اسرع وقت به آن اطلاع دهید. این تنها یکی از نکاتی است که ما در این مقاله در مورد جزئیات آن بحث خواهیم کرد. بنابراین برای شکستن آن به ساده ترین شکل، یک صفحه به زودی یک صفحه است که بازدید کننده شما قبل از راه اندازی طراحی سایت اصلی، بازدید می کند، بنابراین می توانیم یک صفحه به زودی به عنوان یک صفحه “مقصد” یا صفحه فرود طبقه بندی کنیم. باید برای یک مهلت مقدماتی داشته باشید چندین نقطه وجود دارد که باید در هنگام طراحی صفحات به زودی مورد توجه قرار گیرد. من سعی خواهم کرد که هر دو را از نظر طراح و بازدید کننده طراحی سایت ساده توضیح دهم.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

چگونگی مرتب سازی عناصر در طراحی سایت

اولین نکته که باید در هنگام طراحی صفحات به زودی مورد توجه قرار گیرد اینست که چگونه مردم را به آنچه که در طراحی سایت آینده شما می گذرد توضیح دهید. آیا این محصول، سرویس یا مجله می باشد؟ چطور متوجه می شویم بدون توضیح درست از کسی که آن را بهتر می داند و شما! بهترین روش برای مرتب سازی این موارد، چندین خط توضیح آن در طراحی سایت است، اما راه های دیگری نیز برای انجام این کار وجود دارد استفاده خوب از شخصیت ها، آیکون ها و شعار های بصری. شما احتمالا شنیده اید که یک تصویر هزاران کلمه در طراحی سایت ارزش دارد، به همین دلیل است که اگر فکر می کنید چیزی است که نام تجاری شما را بهترین را نشان می دهد، از آن استفاده خوبی کنید!

یک روش رایج که اخیرا در طراحی سایت متوجه شدم، از یک ویدیو نسبتا کوتاه اما بسیار توصیفی در صفحه استفاده می کند. بچه ها در همواره در کارهایشان خوب عمل کرده و محصولات خود را نیز در طراحی سایت تبلیغ می کنند. هر بار یک نسخه از محصول در حال نزدیک شدن به آنها در حال ساخت عالی صفحات آینده به زودی با فیلم های بزرگ جادوگر واقعا جاذب! اگر قصد دارید یک بازار یا طراحی سایت را به فروش برساند که هرگونه عوارض دیجیتالی را به فروش برساند، لذت بردن از بازدید کننده های اولیه شما به عنوان هدیه یا هدیه است تا بازدید کنندگان شما با محصول یا خدمات خود راحت شوند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت بهترین راه ارتباطی با کاربران است

درست است. در ارتباط با بازدید کنندگان اولیه شما بسیار مهم است. اگر شما هدف از طراحی سایت آینده خود را به اندازه کافی توضیح ندهید و آنها برخی سوالات و یا شاید برخی از پیشنهادات؟ شما نباید این را از هم جدا کنید و راه های مختلفی در طراحی سایت وجود دارد که می توانید با بازدیدکنندگان / مشترکان خود در ارتباط باشید. رسانه های اجتماعی احتمالا سریع ترین و ساده ترین راه برای انجام این کار هستند. احتمالا بیش از یک دقیقه طول می کشد تا یک صدای جیر جیر را بنویسد و سوال بپرسد و با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی امروز چه کار می کنند، قطعا یک نقطه است که نباید در طراحی سایت نادیده گرفته شود. فرم تماس یک راه مستقیم دیگر برای تماس با کاربران در طراحی سایت است.

من فکر می کنم این یکی باید با رسانه های اجتماعی ترکیب شود، فقط در صورتی که همه در توییتر / فیس بوک نیستند یا آنها پیشنهاد جدیتری می دهند که نمی توانند از طریق رسانه های اجتماعی در طراحی سایت انجام شوند (که توییتر) از شخصیت ها، و پیام شما را نه چندان خصوصی می کند. خبرنامه واقعی شما می توانید از طریق خبرنامه واقعی با خوانندگان خود صحبت کنید. این احتمالا بهترین راه برای اجازه دادن به بازدید کنندگان شما در مورد وضعیت پروژه / طراحی سایت شما می باشد و آنها را با به روز رسانی نگه دارید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تحت تاثیر قرار دادن کاربران در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! بسیار مهم است که بازدید کنندگان خود را به محض ورود به طراحی سایت خود، تحت تأثیر قرار دهید. چطوری این کار را انجام میدهی؟ ما قبلا گفته ایم که باید مارک تجاری خود را با استفاده از شعارها، شخصیت های رایج و طلسم ها در طراحی سایت حفظ کنیم، اما اگر شما چیزی نداشته باشید؟ اگر لوگو شما از متن ساده ساخته شده باشد که به معنای چیزی برای آنها از یک نام نیست، شما باید یک راه دیگر را در طراحی سایت ایجاد کنید. هنگامی که به صفحات به زودی می آید، یک کن و طرفدار وجود دارد.

طرفدار اندازه و فضا است که شما در هنگام طراحی سایت یک صفحه به زودی داده می شود، آن را بسیار کوچک است، بنابراین شما مجبور نیستید با معضلات مانند “پر کردن کل فضای”، اما همان است. هنگامی که به آن می آید، آن را کمی سخت تر برای ایجاد یک تصور، زیرا شما کمتر از فضای کاری در مقایسه با طراحی سایت های معمول داده می شود. تنها مشاوره ای که می توانم در مورد ایجاد یک تصور خوب انجام دهم این است که با استفاده از گرافیک واقعا با کیفیت بالا (همانطور که در تصویر بالا) و تصاویری که به آنها اشاره ای به خدمات و محصول شما می دهد، در طراحی سایت استفاده کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با ساختارهای شبکه در طراحی سایت

طراحان در مورد تمام ساختارهای شبکه در طراحی سایت صحبت می کنند. تعجب آور نیست شبکه ها ستون فقرات فقط در مورد هر پروژه طراحی سایت است. اما در مورد حکومت سوم و یک شبکه مبتنی بر ریاضی است که می تواند به طراحی سایت پروژه هایی که صدها ساله هستند، ردیابی شود؟ آیا طراحان در مورد آن فکر می کنند؟ پاسخ باید بله باشد حکومت سوم، یک مفهوم شبکه مهم است که توضیح می دهد چگونه مردم به تصاویر، طراحی سایت ها و سایر اطلاعات بصری نگاه می کنند. عمدی یا نه، تقریبا هر فردی که به یک تصویر نگاه می کند، با استفاده از نظریه پشت این شبکه، “آن را خواند”.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

منظور از قانون سوم در طراحی سایت چیست؟

قاعده سوم، یک شبکه سه قسمتی با سه خط عمیق است که می تواند بیش از یک تصویر در طراحی سایت باقی بماند و به طراحان درباره چگونگی چشمان از تصویر یا طراحی پیروی کند. این شبکه به طراحان (و به ویژه عکاسان) کمک می کند تا بدانند که چگونه و چه کسی یک تصویر را در طراحی سایت نگاه می کند. هر یک از بلوک های حاکم در شبکه های سوم من همان اندازه (نه بلوک کل) است، اما این بلوک ها می توانند شکل و اندازه را با هر پروژه طراحی سایت تغییر دهند. شبکه کامل پوشش کار می کند، یا قاب کامل تصویر یا تصویر. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این شبکه به طراحان طراحی سایت کمک می کند با چند نکته کلیدی که ممکن است تا حدی شگفت انگیز باشد مسیر مشترک چشم بر روی یک طرح از بالا به پایین و سپس چپ به راست است. بهترین طراحی همیشه متقارن نیست. مکان اغلب مشاهده شده در قانون سوم شبکه، تقاطع در گوشه پایین بلوک بالا است.حتی اگر بدون ذکر قوانین سوم، طراحی شده باشد، هنوز هم قابل اجرا در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نحوه ی اعمال قانون سوم در طراحی سایت

در مورد چگونگی اعمال اصل در طراحی سایت خود فکر کنید. هر کاربر بر روی تقاطع ها از حاکمیت شبکه های سوم تمرکز می کند. نقطه کانونی شماره ۱ تقاطع در سمت چپ بالا است – ۴۱ درصد چشم ها در اینجا باقی خواهند ماند و به این قسمت از تصویر یا صفحه اول نگاه می کنند و این مکان را برای لوگو یا سایر اطلاعات کلیدی در طراحی سایت ایده آل می کند. سپس چشم ها به طور تقریبی در زیر آن حرکت می کنند و ۲۵ درصد چشم ها متوقف می شود. سپس کاربران به تقاطع بالا سمت راست و در نهایت در تقاطع پایین سمت راست در طراحی سایت نگاه خواهند کرد. مهم است که توجه داشته باشید که کمتر از ۱۵ درصد افراد در قسمت پایین صفحه نمایش تمرکز خواهند کرد. طراحان باید مراقب باشند که اطلاعات در طراحی سایت قرار داده شود. بهترین روش ها برای حضور طراحی سایت در اینترنت را نیز مطالعه نمایید