طراحی سایت
طراحی سایت نقاشی
02/09/2018
طراحی سایت
چهارچوب طراحی سایت
02/09/2018
نمایش همه

بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت و تبلیغات

طراحی سایت

طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت و تبلیغات

 

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی وب سایت شخصی سازی اصطلاحی است که به طور فزاینده ای در بازاریابی دیجیتال در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و به دلایلی که به طور موثر باعث افزایش مشارکت مشتری می شود که درآمد را در بر می گیرد. برای شرکت های رسانه ای، این بدان معنی است که درآمد بیشتر از تبلیغات و خدمات اشتراک. با وجودی که اکثر شرکت ها از مزایای شخصی سازی استفاده می کنند، ۸۰ درصد از استفاده از این استراتژی در طراحی سایت موثر نیست. با توجه به مشتریان نوآورانه انتظار می رود بدان معنی است که مارک ها باید حق شخصی سازی داشته باشند. آنها باید هدفمند، مشتری محور، کانال متقابل، تجارب سازگارانه برای رشد و نگهداری مخاطبان خود و راندن درآمدهای دیجیتال باشند.

 

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اکثر شرکت های رسانه ای در حال حاضر کاملا آگاه هستند که باید در این مسیر حرکت کنند. این شرکت ها با استفاده از محتوای طراحی سایت شخصی برای ایجاد تجارب متصل با مشتریان در طراحی سایت بیشتر استفاده می کنند. شرکت هایی که با موفقیت شخصی سازی شده اند، نتایج را مشاهده می کنند. بازاریابان دیجیتال که شخصی را در طراحی سایت های خود قرار می دهند، بازدهی دو رقمی در عملکرد و پاسخ های کمپین بازاریابی خود را دریافت می کنند.

 

حرکت به سوی شخصی سازی یک روند نیست، بلکه یک تغییر غیرقابل انکار است که به برندائی نیاز دارد که عمل کند و نه تنها واکنش نشان می دهد. برای ملاقات با این چالش، باید از راه حل های فناوری مانند پلت فرم های مدیریت داده و راه حل های مبتنی برابر برای ایجاد دانش عمیق تر از بخش های مشتری خود، چگونگی یافتن و هدفمندترین مشتریان و استفاده از محدوده مخاطبان در قلب استراتژی های کسب و کار و رشد در طراحی سایت آنها می باشد.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

استراتژی طراحی سایت خود را انتخاب نمایید

 

تکنولوژی مناسب را انتخاب کنید. پیشرفت های تکنولوژیکی مانند خدمات مستقیم مستقیم به مصرف کننده OTT (تبلیغات بالای محتوای طراحی سایت)، تبلیغات پیشرفته و DMP های مبتنی بر مخاطبان فرصت های جدیدی برای شرکت های رسانه ای ایجاد کرده و به مخاطبان خود راه پیدا کرده است. مشاهده محتوای طراحی سایت تقاضای تقاضا برای همیشه تغییر روابط مصرف کنندگان را تغییر داد. بدون نیاز به برنامه ریزی مورد علاقه خود را از دست ندهید یا منتظر بمانید. مصرف کنندگان اکنون می توانند سرگرمی خود را با آنها در تلفن ها و رایانه های لوحی خود بیاورند و انتظار داشته باشند که هر پلت فرم – OTT، تلفن همراه یا تلویزیون اینترنتی برای ارائه تجربیات مشابه در سفر به همان اندازه که در خانه وجود دارد. فناوری پوشیدنی بخاطر داشتن بخش مهمی از اینترنت چیزهاست، با یکدیگر هماهنگ با صفحه نمایش ها و دستگاه های دیگر و ایجاد تجربه های شخصی تر برای صاحبانشان در طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوا طراحی سایت را متناسب با اهداف بازاریابی خود تولید نمایید

 

محتوای طراحی سایت بیشتری را ارائه دهید با افزایش ظرفیت برای گزینه های توزیع جایگزین، محتویات بیشتری و بیشتر در هر شیشه ای ایجاد و تحویل می شود. مصرف کنندگان این مقاله ها، وبلاگ ها و یا فیلم ها در طراحی سایت ها، یا ایستگاه های تلویزیونی یا اینترنت جدید، دسترسی به محتوای طراحی سایت به طور مداوم در دسترس و به طور مداوم در حال به روز رسانی هستند. مقدار محتوای طراحی سایت تولید شده امروز، غم انگیز است. به عنوان مثال، هر دقیقه ۴۰۰ ساعت فیلم در YouTube آپلود می شود، معادل ۶۵ سال ویدئو در روز. محتوای طراحی سایت وبلاگ دیجیتال در حال افزایش است، با داشتن اطلاعات زیادی در دسترس است، برندها برای ایستادگی کردن و ارسال پیام خود به مخاطبان مورد نظر دشوار است. بیش از انتظارات مصرف کننده. با به منزله محتوای طراحی سایت پیشرفت های تکنولوژیکی، مصرف کنندگان به معنای واقعی کلمه می توانند انتخاب های سرگرمی و رسانه خود را در دست خود نگه دارند. به دلیل طیف وسیعی از گزینه ها، مصرف کنندگان می توانند انتخاب کنند. و انها هستند. اگر یک مشتری یک تجربه بد با یک نام تجاری طراحی سایت داشته باشد، دریغ نکنید که ۵۰۰ نزدیکترین دوستان فیس بوک خود را در مورد آن یا به تعداد زیادی از کاربران برای دادن توصیه هایی برای جایگزینی بگویید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

به طرز وحشیانه ای، یک تجربه خوب مشتری همچنین چالش هایی را فراهم می آورد – زمانی که مصرف کنندگان یک تجربه مثبتی با یک نام تجاری طراحی سایت داشته باشند، انتظار دارند که سطح تجربه در همه تعاملات آینده با همه مارک ها باشد. این تغییرات در رابطه با نام تجاری طراحی سایت-مصرف کننده بر تمامی صنایع، از رسانه ها و سرگرمی ها تا خرده فروشی ها برای سفر به خدمات تجاری تاثیر می گذارد. سن مشتری در اینجاست. اکنون مصرف کنندگان در صندلی راننده محکم هستند و دسترسی به اطلاعات و انتخاب بیشتر از همیشه دارند.

 

ارتباط با کاربران را در طراحی سایت خود قوی نمایید

 

مصرف کنندگان به دنبال شخصی سازی هستند. با توجه به این چشم انداز در حال تغییر به صورت پویا، مارک ها باید چگونگی ارتباط آنها با مشتریان را با آنها تعامل کنند، و شخصی سازی کلیدی است. به جای ارائه مصرف کنندگان به آنچه که برند ها تصمیم می گیرند مصرف کنندگان باید داشته باشند، برند ها باید آنچه را که مصرف کنندگان می خواهند، تعیین کنند و آن محصول یا اطلاعات را زمانی که مصرف کننده آن را می خواهد، از طریق روش مصرف کننده بخواهد آن را دریافت کند.

 

مردم در جستجوی راه های بهتر برای ارزیابی انواع رسانه ها و سرگرمی هایی هستند که باید مصرف کنند. در مورد جستجو برای یک فیلم در آمازون نخست ویدیو فکر کنید. با بیش از ۱۸،۰۰۰ فیلم و نزدیک به ۲۰۰۰ نمایش تلویزیونی در دسترس است، انتخاب آنچه که در یک شبانه روز تصادفی تماشا می تواند سرگیجه باشد. اما هنگامی که آمازون توصیه هایی را بر اساس بررسی قبلی یا خرید سابق مصرف کننده ارائه می دهد، فرایند انتخاب برای مصرف کننده آسان تر می شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ایجاد این پیشنهاد متمرکز باعث می شود که مشتریان برای خرید بهتر شوند. او سالانه ۱۲ کتاب صوتی را از طریق اشتراک در آمازون خریداری می کند. آنها این سیستم را ایجاد کرده اند که در آن آنها می دانند که من چه می خواهم به صورت فیزیکی بخوانم تا محتوای طراحی سایت آن را به من نشان دهند. علاوه بر ارائه توصیه ها، این محتوا در چندین دستگاه، در کاغذ، دیجیتال یا صوتی موجود است.

 

 

برندسازی طراحی سایت خود را داشته باشید

 

برندها باید شخصی سازی کنند. در حالی که واضح است که مصرف کنندگان از تجارب شخصی تجارت الکترونیک لذت می برند، برای مارک های رسانه نیز مزایای وجود دارد عبارت دیگر، زمانی که مصرف کنندگان یک تجربه مثبت در طراحی سایت داشته باشند، همه برنده می شوند. مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد که مشتریان در طراحی سایت تکرار شوند، و هزینه های آنها به مراتب کمتر است تا مشتری تکرار شود تا برنده شدن در یک مورد جدید. حتی بهتر است – مشتریان وفادار پول بیشتری را صرف کنند. در ایالات متحده آمریکا، هشت درصد از مشتریان تکرار ۴۰ درصد از درآمد را تشکیل می دهند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برندها با استفاده از شخصی سازی درآمد را افزایش می دهند ۶ تا ۱۰ درصد افزایش می یابد – دو تا سه برابر سریع تر از برند هایی که از شخصی سازی استفاده نمی کنند. گروه مشاوره بوستون پیش بینی می کند که در پنج سال آینده در بخش خرده فروشی، خدمات درمانی و خدمات مالی، ۸۰۰ میلیارد دلار درآمد به ۱۵ درصد از شرکت هایی که حق شخصی سازی را دریافت می کنند، تغییر خواهد کرد.

 

 

 

وفاداری مشتری را به طراحی سایت خود بیشتر نمایید

 

 

گام بعدی فراتر از شخصی سازی، فرد گرایی است – ایجاد یک مجموعه غنی از اطلاعات که تصویر دقیق تر از مشتری را تشکیل می دهد. او می گوید، برای موفقیت، داده ها باید از منابع مختلف – سیستم هایی که به طور سنتی در شرکت ها شل شده اند، باشد. در حالت ایده آل، شرکت ها چیزی شبیه شخصی سازی را ارائه نمی دهند. در عوض، فقط یک تجربه مشتری عالی خواهد بود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پیچیدگی های عصر مصرف کننده از بین نمی رود. شرکت های رسانه ای باید از تمام ابزار و فن آوری های موجود در اختیار آنها برای ایجاد تمرکز واقع گرایانه مشتری استفاده کنند. شرکتهایی که تکنولوژی را به طور موثر برای شناسایی، درک و ارائه تجربیات شخصی شخصی به مشتریان خود با محتوای طراحی سایت جذاب به کار می گیرند، موفقیت آمیز است، در حالی که کسانی که تمایل به شخصی سازی کامل دارند، پشت سر گذاشته خواهند شد.