طراحی سایت
امنیت طراحی سایت خود را تامین نمایید
19/08/2018
طراحی وب
طراحی سایت آمبولانس
19/08/2018
نمایش همه

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت برای کسب وکارها

طراحی سایت

طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت برای کسب وکارها

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران ۷ تا ۸ درصد درآمد ناخالص خود را برای بازاریابی و تبلیغات رسانه های اجتماعی هزینه می کند اگر شما در فروش در سال مالیات کمتر از ۵ میلیون دلار هستید و پس انداز سود خالص – پس از تمام هزینه ها – در ۱۰ درصد به ۱۲ درصد دامنه

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بعضی از کارشناسان بازاریابی توصیه می کنند که راه اندازی و کسب و کارهای کوچک معمولا بین ۲ تا ۳ درصد از درآمد برای بازاریابی و تبلیغات قرار می گیرند و اگر شما در صنعت رقابتی هستید، تا ۲۰ درصد.با این حال، دیگر متخصصان بازاریابی محدوده بین ۱ تا ۱۰ درصد و حتی بیشتر را بسته به اینکه مدت زمان فعالیت در کسب و کار، فعالیت رقابتی و آنچه که می توانید بپردازید، توصیه می کنید.

 

 

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت برای کسب وکارها بسیار پراهمیت می باشد

 

در سال ۲۰۱۰، مدیران ارشد بازاریابی، و یا CMO، شورای بررسی ۶۰۰۰ نفر از افسران بازاریابی اصلی را برای ارزیابی هزینه های بازاریابی و تبلیغات در طیف وسیعی از صنایع انجام داد.نتایج نظرسنجی نشان داد که ۵۸ درصد مامورین بازاریابی کمتر از ۴ درصد درآمد ناخالص را در زمینه بازاریابی صرف کرده اند، ۱۶ درصد از ۵ تا ۶ درصد صرف کرده اند، ۲۳ درصد بیش از ۶ درصد صرف کرده اند و ۲ درصد بیش از ۲۰ درصد هزینه کرده اند.

 

طراحی وب

طراحی وب

این نظرسنجی به نظر می رسد نشان می دهد که اگر میزان هزینه های خود را بین ۰ تا ۶ درصد درآمد ناخالص قرار دهید، در شرکت خوبی خواهید بود که شامل ۷۴ درصد از عضویت شورای CMO خواهد شد. شبکه های اجتماعی ترافیک را بسمت طراحی سایت جذب نماید. برای شرکت هایی که در مدت یک تا پنج سال فعالیت داشته اند، پیشنهاد می کنیم از ۱۲ تا ۲۰ درصد درآمد ناخالص شما یا درآمد پیش بینی شده در بازاریابی استفاده کنیم.شرکت هایی که کمتر از یک سال سن دارند، قبل از اینکه دلار بازاریابی را افزایش دهند، نیاز به صعود دارند. شرکت های ایجاد شده: برای شرکت هایی که بیش از پنج سال فعالیت داشته اند و دارای سهم بازار / ارزش برند هستند، پیشنهاد می کنیم ۶ تا ۱۲ درصد درآمد ناخالص شما یا درآمد پیش بینی شده را اختصاص دهید. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد بسیار، به یاد داشته باشید مارک های جدید و در حال ظهور به دنبال سهم بازار جدید و تشخیص نام تجاری با یک مخاطب که کاملا بدون در نظر گرفتن که آنها هستند.

 

بازاریابی محلی برای طراحی سایت خود را مورد هدف بیشتری قراردهید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

هنگامی که برند ایجاد شده است و بخشی از بازار برآورده می شود، این رقم به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی. به عنوان یک قاعده کلی، شرکت ها باید حدود ۵ درصد مجموع درآمد خود را از بازاریابی برای حفظ موقعیت فعلی خود صرف کنند. یک شرکت بازاریابی محلی که به دنبال رشد یا به دست آوردن سهم بازار بیشتر باشد، باید درصد بالاتری را بپردازد، معمولا حدود ۱۰ درصد است.به عنوان مثال، شرکت هایی که در صنایع بسیار رقابتی هستند مانند خرده فروشی، محصولات مصرفی و دارویی اغلب ۲۰ تا ۵۰ درصد درآمد خالص خود را در بازاریابی مصرف می کنند.با استفاده از قواعد کلی، محاسبه بودجه بازاریابی ایدهآل شرکت خود را در زیر:

 

 

بازاریابی اینترنتی به واسط طراحی سایت و شبکه های اجتماعی

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

بر اساس یک مطالعه تحقیقاتی Gartner 2014، “شرکت ها به طور متوسط ​​۱۰٫۲ درصد از درآمد سالانه سال ۲۰۱۴ خود را در بازاریابی کلی صرف کردند، با ۵۰ درصد از شرکت ها در سال ۲۰۱۵ به طور متوسط ​​به میزان ۱۰٫۴ درصد افزایش می یابد”.ده درصد – تعداد جادویی که شما احتمالا می شنوید هر زمان که بخواهید از درآمد شما در بازاریابی صرف کند.