طراحی سایت
امکان بروز رسانی خودکار طراحی سایت
14/05/2019
طراحی-سایت-تهران
معرفی تکنیک سئو کلاه سیاه طراحی سایت
14/05/2019
نمایش همه

بالا آوردن رتبه سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

بالا آوردن رتبه سایت اهمیت بالا بودن رتبه ی طراحی سایت در گوگل مادامی که طراحی سایتی را راه اندازی می نمایید ، اینکه طراحی سایت شما در چه جایگاهی در گوگل قرار داشته باشد و چه میزان بازدید روزانه داشته باشد ، در موفقیت کاری شما بسیار حائز اهمیت است زیرا اغلب کاربران اینترنتی از جستجوگر گوگل برای پیدا کردن سایت های مورد نظرشان استفاده می کنند و هنگامی که گوگل نتایج را برای آنها نمایش می دهد ، تنها به صفحه ی اول گوگل اکتفا می کنند و وارد صفحات بعدی نمی شوند.  این مسأله برای صاحبین طراحی سایتی که رقیبان بسیاری نیز در عرصه ی کاری خود دارند ، اهمیت بیشتری دارد . زیرا بالاتر بودن رتبه ی طراحی سایت رقبای آنها به معنای بازدید ، مراجعه ی حضوری و فروش کمتر در کسب و کارآنها می باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اما چگونه می توان رتبه ی طراحی سایتی را بالا آورد و در همان صفحه ی اول نگه داشت ؟

بالا آوردن رتبه ی سایت برای مدت زمان کوتاه ، تنها با پرداخت پول و تبلیغات گوگل ، امکان پذیر می باشد اما این بالا بودن موقت کمک چندانی به هیچ طراحی سایتی نمی کند ، چون پس از مدت زمان کوتاهی طراحی سایت به رتبه ی قبلی خود باز خواهد گشت . برای آن که رتبه ی طراحی سایتی را ارتقاء داده و در همان جا ثابت نگه داریم به سئو و بهینه سازی طراحی سایت نیاز داریم .

 

سئو و بهینه سازی طراحی سایت چیست ؟

امروزه تعداد بسیاری شرکت سئو در ایران وجود دارند که کار سئو و بهینه سازی طراحی سایت جز فعالیت های اصلی آنها به شمار می آید . این شرکت ها دارای تیم مجرب سئو می باشند که با توجه به دانشی که در خصوص گوگل و الگوریتم های آن دارند ، با روش های مجاز ، رتبه ی طراحی سایت را پس از گذشت چند روز و یا چند ماه بالا می آورند . در ادامه شما را با روش های رایجی که سئو کاران از آن برای بالا بردن رتبه ی طراحی سایت استفاده می کنند ، آشنا می نماییم .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

روش های بالا آوردن رتبه سایت

  • طراحی سایت بر اساس سئو پذیر و کاربر پسند بودن
  • محتوا نویسی تخصصی ، غیر تکراری با تعداد کاراکترهای مشخص با استفاده از کلمات کلیدی سایت مذکور
  • آنالیز کردن سایت رقبا
  • امکان بروز رسانی خودکار طراحی سایت
  • استفاده ی درست از متاتگ ، تگ ، کلمات کلیدی و لینک ها
  • اشتراک مطالب ، تصاویر ، ویدیوها و فایل ها در شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید
  • افزایش سرعت و امنیت طراحی سایت
  • اشتراک محتواهای سایت به همراه لینک های خارجی در سایت های معتبر مرتبط با مضمون سایت

 

نتیجه گیری

اگر به دنبال افزایش رتبه ی سایت خود هستید ، کافیست یک شرکت سئو پیدا نمایید ، برای این منظور نیز می توانید به اینترنت مراجعه نمایید و ما بین سایت های شرکت های طراحی سایت و سئو ، شرکتی که از لحاظ کیفیت ، سابقه ی کار ، نمونه کارهای موفق و رضایت مشتریان برتری دارد را انتخاب نمایید .