طراحی سایت فرآورده های لبنی
16/10/2018
طراحی سایت
طراحی سایت دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی
16/10/2018
نمایش همه

بالا آوردن رتبه طراحی سایت در گوگل

طراحی سایت

بالا آوردن رتبه طراحی سایت در گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

امروزه با رشد و گسترش نقش اینترنت تمامی کارفرمایان نیاز به داشتن یک طراحی سایت را در زمینه ی کاری خود احساس نموده اند. اما مسئله ای که بعد از طراحی سایت مطرح می باشد تلاش تمام مدیران جهت قرار گرفتن طراحی سایت خود در صفحه ی نخست گوگل می باشد و این خود موجب ایجاد یک دغدغه در میان تمامی رقیبان شما شده است. قرار گرفتن در صفحات نخست موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که طراحی سایتی که در صفحات اول نمایش داده می شود در معرض دید کاربران بیشتری بوده و درنتیجه آمار بازدید از آن نیز بیشتر می گردد. برای بالا آمدن در صفحات نخست گوگل باید حتما یک سری نکات در طراحی سایت شما رعایت شود تا بتوانید به واسطه ی آن موفقیت بیشتری را کسب نمایید.

 

نکات مهم در بالا آوردن رتبه طراحی سایت در گوگل عبارتند از:

  • داشتن یک طراحی سایت مناسب
  • امکان بررسی مخاطبان طراحی سایت و رقیبان
  • انتخاب کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت
  • امکان داشتن محتوای مناسب و مفید در طراحی سایت
  • توجه به موضوع سئوی خارجی در طراحی سایت

 

 

منظور از داشتن یک طراحی سایت مناسب

از جمله نکاتی که در طراحی سایت مناسب باید به آن ها توجه کرد می توان به داشتن قالب مناسب، داشتن ساختار مناسب، آدرس دهی مناسب، سرعت لود شدن بالا، عدم داشتن مشکلات امنیتی، طراحی گرافیکی مناسب و… اشاره نمود. در نهایت از ابزار مناسب جهت بالا آوردن طراحی سایت خود در گوگل بهره مند گردید و در صورت نداشتن اطلاعات کافی از مشاوران خبره در زمینه ی طراحی سایت استفاده کنید تا بتوانید بهترین روش را در جهت بالا آوردن طراحی سایت خود در گوگل اتخاذ کنید.

 

منظور از سئوی خارجی در بالا آوردن رتبه طراحی سایت در گوگل

سئوی خارجی مجموعه ی از اقدامات خارج از طراحی سایت می باشد که در آن اعمال می گردد مانند: فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدئویی و.. . در طراحی سایت خود با درج مطالب و محتوای مناسب می توانید کاربران بیشتری را جهت بازدید از طراحی سایت خود ترغیب نمایید.