اس.کیو.ال SQL در طراحی سایت چه نقشی دارد
10/12/2016
تاثیر منفی خرید بک لینک
مضرات خرید بک لینک برای طراحی سایت
10/12/2016
نمایش همه

باور های اشتباه راجع به طراحی سایت رایگان

طراحی سایت

ممکن است واژه طراحی سایت رایگان را شنیده باشید ، اما آیا این موضوع صحت دارد؟ اینکه تصور کنید طراحی وب سایت رایگان به این صورت است که افرادی بخواهند یک سایت رایگان را برای شما ارائه نمایند ، تصور اشتباهی است . در این مقاله به تحلیل و بررسی صحت یا عدم صحت این قضیه می پردازیم .

نرم افزار های وب سایت ساز :

امروزه در فضای اینترت نرم افزار هایی وجود دارند که در این راستا فعالیت می کنند و کاربر می تواند بدون یادگیری زبان های برنامه نویسی نظیر html ،  css ، javascript و … اقدام به طراحی وب سایت نماید . البته نا گفته نماند برای کار با این گونه نرم افزار ها ابتدا می بایست روش کار با این نرم افزار ها را بیاموزید که به مراتب از یادگیری زبان های کدنویسی ساده تر می باشد . یکی از معایب این نرم افزار ها مشکل فارسی نویسی در آن ها می باشد ، هم چنین در مقایسه با طراحی سایت های پولی از کیفیت کمتری برخوردار می باشند . دو مورد از پرکاربرد ترین این نرم افزار ها وردپرس و جوملا می باشند که قالب های آماده ارائه می دهند و امکان شخصی سازی آن ها برای شما فراهم می باشد . لازم به ذکر است بدانید در این نرم افزار ها آشنایی با روش نصب قالب در host و نحوه استخراج از اهمیت بالایی برخوردار می باشند که بسیاری از افراد از این مسئله غافل می شوند .

طراحی سایت

ویژگی های وب ساز های رایگان :

در اینترنت نرم افزار هایی وجود دارند که به وسیله ارائه نرم افزار های تحت نظر وب این اجازه را به کاربر می دهند که با طراحی چندین فرم به کمک فرم ساز و استفاده از یکی از قالب های آماده ، وب سایت خود را راه اندازی نماید البته نا گفته نماند عملی شدن این امر وابسته به میزان توقع کاربر از طراحی سایت است ، زیرا کاربر به سرویس دهنده وب سایت ساز رایگان وابسته می باشد و هر زمان که مشکلی برای برای آن سرویس دهنده به وجود بیاید کاربر نیز دچار مشکل خواهد شد و امکان پشتیبانی نیز برای وی موجود نیست .