طراحی سایت موسسات و انجمن های خیریه
24/09/2018
طراحی سایت ورزش های همگانی
25/09/2018
نمایش همه

باید ها و نباید های طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

باید ها و نباید های طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

از پس زمینه مشغول در صفحات طراحی سایت خود استفاده نکنید شما می توانید با استفاده از یک تصویر یک پس زمینه کاشی در صفحه وب خود ایجاد کنید و از آن در برچسب بدن خود مانند این استفاده کنید. این به مرورگر شما باعث می شود تصویر در طراحی سایت کاشی شود. این دو چیز اشتباه است شما می خواهید تمام ظاهر خود را در انجام دهید. کاشی های زمینه معمولا اخبار بد هستند. یک بار پس از گذشت زمان کاشی کاری، همه خشم در اینترنت بود؛ این روزها بیشتر متوجه شده اند که این فقط یک ایده بد است. این می تواند کار کند اگر تصویر کاشی شما پر سر و صدا نیست و یک رنگ جامد است، اما اگر شما از کاشی هایی استفاده می کنید که می گویند، یک عکس از طراحی سایت خود برخی از تصویر های جسور دیگر شما، صفحه خود را غیر قابل خواندن خواهد کرد.

 

 

درج گالری تصاویر در طراحی سایت

طراحی سایت خود را با لینک مستقیم در خود متوقف کنید خوب، این نکته لمسی نرتی است که با من لمس شده است … این نکته کمی به شما کمک می کند تا موارد کمی را تا جایی که کاربر شما نگران می کند، افزایش دهید. اگر شما یک آدرس طراحی سایت دارید که یک صفحه دقیق را مشخص نمی کند، شما می خواهید را با یک اسلایدر جلوگیری کنید. اگر لینک به یک صفحه خاص اشاره داشت، من در اسکله ی پیش رو در انتهای آدرس اضافه نمی کنم.

با اضافه کردن اسلش رو به جلو همانطور که در مثال اول، ما یک مرحله را حذف می کنیم که در غیر این صورت طراحی سایت سرور و مرورگر باید آن را بردارند؛ از بین بردن این مرحله اضافی می تواند به افزایش سرعت شما کمک کند. بنابراین برای خلاصه کردن اگر پیوند شما به یک فایل خاص اشاره دارد یک صفحه یا یک صفحه پی اچ پی یا یک صفحه ، و غیره …، نمی خواهید از اسلایدهای پایانی طراحی سایت استفاده کنید. اما اگر به یک دایرکتوری مانند سپس شما می خواهید علامت گذاری به عقب نوع خود را به تمام حروف بزرگ در متن بدن خود تنظیم نکنید استفاده از در متن خوب است برای تاکید و عناصر عنوان، اما جملات و پاراگراف های طولانی در تمام کلاه های طراحی سایت ایجاد نمی کند فقط خواندن سخت است. فقط این پاراگراف را در کل کل مقایسه کنید.

 

 

درج صفحه ی درباره ما در طراحی سایت

استفاده از کلیه طراحی سایت در متن خوب است برای برجسته کردن و عناصر تالیف، اما ایجاد رساله های طولانی و یا قطعه در تمام  این فقط سخت است برای خواندن. فقط این پاراگراف را در همه موارد مقایسه کنید. بیش از چند کلمه در کور کشی ندارید یکی از راه های جلب توجه به متن طراحی سایت هستند، اما باعث می شود که متن به خواندن سخت تر باشد. با استفاده از کج خلقی برای یک یا دو کلمه در موارد خاص، خوب است، اما اگر شما طراحی سایت را به استفاده از متن کلاسیک در سراسر محل، و یا برای جملات طولانی و یا پاراگراف و سپس شما به دنبال مشکل فقط این پاراگراف را فقط کتبی طراحی سایت مقایسه کنید.

یکی از راه های جلب توجه به متن هستند، اما باعث می شود که متن به خواندن سخت تر باشد. برای یک یا دو کلمه در موارد خاص از طراحی سایت استفاده می شود، اما اگر شما دیوانه و شروع به استفاده از متن کلاسیک در سراسر محل و یا جملات یا پاراگراف های طولانی، و سپس به دنبال مشکل هستید فقط این پاراگراف را فقط کتبی مقایسه کنید. بیش از چند کلمه در حروف جسورانه ای طراحی سایت ندارید. به نظر می رسد دو نفر آخر. با این وجود هنوز هم به همان دلایل معتبر است که متن را بخواند و سپس آن را از دست می دهد. به یاد داشته باشید که نوشتن متن به صورت جسورانه، کج، یا در همه راه هایی است که توجه به کلمات خاصی را طراحی سایت جلب می کند، اما اگر همه چیز را همانند انجام دهید، تأثیر آن را از دست می دهید.

 

 

درج نقشه ی گوگل در طراحی سایت

این برچسب ها متن شما را کوچک تر از اندازه پیش فرض مرورگر طراحی سایت می سازد و آن را به صورت این ترکیب به متن تبدیل شده است که واقعا خواندن آن سخت است. آیا مرزهای آبی را در اطراف گرافیک مرتبط خاموش کنید همانطور که می دانید، می توانید گرافیک را به لینک یا، به عبارت دیگر، دکمه ها با پیچاندن تگ لینک در اطراف طراحی سایت تبدیل کنید. به طور پیشفرض، مرورگرها تصویر را با یک مرز زرد آبی رنگ نشان می دهند که نشان می دهد که تصویر یک لینک است. تصاویر شما که به عنوان دکمه عمل می کنند باید مانند دکمه ها باشند باید آشکار باشد که تصویر چیزی است که روی آن کلیک کنید … بنابراین طراحی سایت را به مرز آبی نیاز نداریم.

برای خلاص شدن از مرز آبی همه شما باید طراحی سایت انجام دهید این کد را داخل تگ تصویر خود اضافه کنید یک برچسب تصویر را چک کنید. ممکن است متوجه شده باشید که من در یکی از نوک های دیگر این کار را انجام می دهم دکمه های طراحی سایت شما مانند چیزی است که می توان روی آن کلیک کرد. این یک رایگان برای شما اضافی است.

 

 

تگ ها و برچسب ها در طراحی سایت

آیا متن متناوب با استفاده از ویژگی  طراحی سایت برچسب تصویر برای همه تصاویر اصلی خود ارائه دهید. متنی متن است که شما در برچسب های تصویر خود وارد می کنید که توسط مرورگرهای متن تنها استفاده می شود. مرورگرهای متن تنها توسط نابینایان برای مرور طراحی سایت استفاده می شوند، زیرا تصاویر به آنها بسیار کمک نمی کنند … متن متناوب در برچسب های تصویر شما توسط مرورگرهای متن به جای نمایش تصاویرطراحی سایت خوانده می شود.

شما باید اطلاعات معنی دار در طراحی سایت را در متن جایگزین قرار دهید که به کسانی که نمیتوانند دسترسی پیدا کنند، مفید خواهد بود و همچنین به شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد. متن جایگزین در برچسب های تصویر شما مانند موارد زیر در طراحی سایت وارد شده است. متن متناوب نیز به عنوان نوک ابزار در اینترنت اکسپلورر طراحی سایت نمایش داده می شود. آیا تصاویری مانند دکمه ها مانند دکمه ها ایجاد کنید. من فکر می کنم چیزی شبیه این را دیدیم همانطور که قبلا گفتم، گرافیک دکمه باید مانند دکمه ها باشد … و در سمت چپ، گرافیک هایی را ایجاد نمی کند که مانند دکمه هایی هستند که دکمه ها نیستند چه چیزی یک تصویر دکمه ای در طراحی سایت شکل می دهد.