دنیای تجارت الکترونیک
هدف های راهبردی در دنیای تجارت الکترونیک
21/12/2016
آنچه باید در طراحی سایت فروشگاه بدانید
22/12/2016
نمایش همه

باید ها و نباید ها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت

 

باید ها و نباید ها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی ، موضوع مورد بحث مقاله امروز طراحی سایت لیموترش می باشد . پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید . پر واضح است که کاربرد وب سایت های فروشگاهی ، فروش محصولات یا کالاهای یک کسب و کار می باشد . اما رسیدن به جایگاهی مناسب در حوزه ی طراحی سایت های فروشگاهی نیازمند رعایت نکاتی مهم می باشد که در ادامه با این موارد به طور کامل آشنا خواهید شد .

امنیت طراحی سایت فروشگاهی :

اولین و با اهمیت ترین ملاک برای کاربران فضای مجازی در خرید اینترنتی ، امنیت  وب سایت فروشگاهی در انجام تراکنش های مالی می باشد . قطعا هر چقدر سایت فروشگاهی از اعتبار بیشتری برخوردار باشد ، پروسه خرید از آن فروشگاه نیز مطمئن تر خواهد بود .

طراحی سایت فروشگاهی

گرافیک سایت فروشگاهی :

یکی دیگر از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل در موفقیت طراحی سایت فروشگاهی ، ” گرافیک سایت ” می باشد . گرافیک و رنگ بندی سایت در روحیه و تصمیم بازدیدکنندگان بسیار موثر می باشد . هم چنین این نکته را به خاطر بسپارید که گرافیک وب سایت و نوع کسب و کار تان می بایست به یکدیگر مرتبط باشند .

طراحی سایت فروشگاهی

روند آسان خرید از فروشگاه :

از نظر کاربران ، بهترین وب سایت ، سایتی است که روند خرید از آن به آسان ترین صورت ممکن اتفاق بیافتد . اگر در سایت فروشگاهی شما این نکته رعایت نشده باشد کاربران ، سایت تان را ترک خواهند کرد و به وب سایت های رقیب خواهند رفت .

طراحی سایت فروشگاهی

اهمیت کیفیت تصاویر :

حتما از محصولات تان چندین تصویر با کیفیت از زاویه های متفاوت تهیه نمایید و در وب سایت تان قرار دهید . برای افزایش اطمینان بازدیدکنندگان برای خرید از سایت تان حتما علاوه بر تصاویر ، از اطلاعاتی از قبیل قیمت محصول ، سایز بندی ، رنگ بندی و … در طراحی سایت تان استفاده کنید .

طراحی سایت فروشگاهی

دستبه بندی محصولات :

برای یاری رساندن به کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت در راحت پیدا کردن محصول مورد نظرشان ، اقدام به دسته بندی محصولات تان نمایید و بخش جستجوی کالا را متناسب با هر یک از دسته بندی ها تعیین کنید .