طراحی سایت
طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
06/08/2018
امنیت اطلاعات در طراحی سایت چگونه ایجاد نمایید
06/08/2018
نمایش همه

برای بلاگ طراحی سایت خود تبلیغات نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

برای بلاگ طراحی سایت خود تبلیغات نمایید

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران اینترنت با سرعت تقسیم دوم حرکت می کند. یک روز محبوب است که بعد از سبک است. این برای بازاریابی آنلاین مناسب نیست. عدم همکاری با آنچه در حال حاضر می تواند بر روابط شما با مشتریان خود تاثیر بگذارد و فروش خود را در گرد و غبار قرار دهد. این که آیا می خواهید طراحی سایت خود را در لبه پیشرو باشد، یا شما فقط در مورد آنچه که سال آینده به دست می آورید کنجکاو است، در اینجا چند روند بازاریابی اینترنتی است که می توانید در سال ۲۰۱۶ انتظار داشته باشید.

 

 

آگهی های تبلیغات در  کنار طراحی سایت خود داشته باشید

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یک بار زمانی بود که مردم به اطلاعاتی که در آگهی های تبلیغاتی و آگهی های مجله ارائه می دادند بستگی داشت تا بینش در مورد یک محصول را بدست آورند. اما همانطور که مردم شروع به درک بیشتر درمورد اینکه تبلیغات چگونه کار می کنند (به این دلیل که “با میوه های واقعی ساخته شده” به معنای سالم بودن آن نیست) اعتماد به روش های بازاریابی سنتی مانند آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی، بیلبورد ها و تبلیغات رادیویی، شیرجه رفتن – حداقل تا جایی که کسب دانش محصول می رود.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

امروز، مردم به دنبال چیزی کم چالاک و صادقانه تر هستند. آنها دوست و خانواده خود را برای ارائه توصیه می کنند. آنها میخواهند بررسیهای آنلاین را بخوانند. و آنها مقاله های وبلاگ را می خواهند. این پست های ۵۰۰ کلمه، ۸۰۰ کلمه، ۱۰۰۰ کلمه، بسیار بیشتر از بهینه سازی موتور جستجوگر خود است و افراد را به سایت خود هدایت می کند. این که آیا توسط شرکت و یا یک شخص ثالث نوشته شده است، آنها جایی هستند که مصرف کنندگان به چیزی یاد می گیرند که چیزی در مورد آنچه که آنها می گیرند یاد بگیرند. پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۶ شرکت هایی که طراحی سایت نیستند، طراحی سایت را شروع کنند و کسانی که در حال حاضر طراحی سایت می کنند، بازی خود را از بین می برند و از این طریق مطالب زیادی را از بین می برند و در عوض با تمرکز بر مقالات کمتر، این واقعا برای بازار هدف خود مفید است.

 

 

 

ویدیو آنلاین را در طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

علاوه بر پست های پیشرفته تر وبلاگ، می توانید انتظار داشته باشید که ویدیو همراه با آن صدها کلمه یا حتی آنها را کاملا جایگزین کنید. مطالعات متعدد در سال جاری نشان داد که فیلم ها جذاب تر از کلمات یا تصاویر است. نه تنها ۷۰٪ از مارک های اصلی با استفاده از ویدیو به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود، آنها پیدا کردن آن را موثر تر از مواردی مانند مطالعات می باشد.

 

 

طراحی سایت موبایل فرندلی مهم می باشد

 

اگر شما بدون نیاز به ایجاد طراحی سایت خود برای تلفن های همراه تا کنون دچار مشکل شده اید، در سال ۲۰۱۶، روزهای شما ممکن است شماره گذاری شوند. سالهاست که مطالعات جابجایی را از کامپیوترهای رومیزی به دستگاه های تلفن همراه ردیابی کرده اند. در سال ۲۰۱۵، کاربران اینترنت تقریبا تقسیم شدند، با استفاده از کاربران تلفن همراه منجر به راه. پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۶ این تقسیم با توجه به درصد قابل توجهی از افرادی که از تبلت ها یا تلفن استفاده می کنند، بسیار برجسته تر شوند. در حقیقت، ۱ در ۵ هزاران سال پیش با رایانه هایشان کنار گذاشته شده و به طور انحصاری از طریق دستگاه های تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

یک طراحی سایت دوستانه تلفن همراه دیگر راحتی نخواهد بود. این انتظار می رود. نه فقط برای وبلاگها و طراحی سایتها. انتظار می رود حتی سایت های پیچیدهتر مانند پورتال ها نه تنها قابل دسترسی باشند، بلکه به راحتی از طریق قرص ها و تلفن ها نیز هدایت می شوند. سایت هایی که تمایل به تنظیمات لازم برای برآورده ساختن این نیاز مصرف کننده ندارند احتمالا با رقبای جدیدتر جایگزین می شوند که خدمات خود را از نظر تلفن همراه راحت می کنند.

 

 

 

طراحی سایت تعاملی فراهم نمایید

علاوه بر ساختن طراحی سایت خود برای تلفن همراه، شما همچنین می توانید سال ۲۰۱۶ را در سالی که طراحی یک پاسخ پذیرفته را می خواهید ایجاد کنید. طراحی پاسخگو طراحی سایت شما را ساده تر می کند، ساده تر برای خواندن، ساده برای حرکت و سریع ارائه اطلاعات.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

چرا این رویکرد؟ از آنجا که نه تنها مصرف کنندگان از صفحه نمایش های کوچکتر برای دسترسی به اطلاعات استفاده می کنند، بلکه صرف زمان کمتری برای کسب اطلاعات می شوند. اگر آنها فقط چند ثانیه پس از چند ثانیه در طراحی سایت خود چیزی پیدا نکنند، فقط به سایت بعدی برمیگردند. طراحی پاسخگو نیز در لیست موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود و در دراز مدت ساده تر خواهد بود.

 

 

شبکه های اجتماعی را در برای بلاگ طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

 

اگر یک شرکت بازاریابی در طول سال ۲۰۱۵ متوجه این موضوع شده باشد، مردم نمی خواهند تجدید ساختن فیس بوک فیس بوک خود را مسدود کنند یا صفحه توییتر خود را منفجر کنند. به همین دلیل است که برخی از سیستم عامل های رسانه ای اجتماعی آن را برای تبلیغ طراحی سایت کمی مشکل تر و گران تر ساخته اند و برای کاربران آسان تر است که تبلیغات را حذف یا نادیده بگیرند. رسانه های اجتماعی همیشه ارتباط برقرار کردن با مردم بوده است، بنابراین هر طراحی سایتی که می خواهد از سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر، پینترست و اینستاگرام استفاده کند، باید خود را به سمت انسان معرفی کند.

 

 

 

طراحی وب

طراحی وب

در سال ۲۰۱۶، طراحی سایت ها در مورد افرادی که برای آنها کار می کنند، از جمله عکس ها یا مصاحبه های کارکنان خود، از طرف مدیر عامل شرکت حقوقی به همراه پارکینگ، شفاف تر خواهد شد. آنها یک صدا در رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند که با تبلیغات معمولی مثل “فروش بزرگ” یا “خرید در حال حاضر” خنثی می شود و در عوض با برقراری ارتباط با مخاطبان خود با وضعیت های معنی دار و به روزرسانی تمرکز خواهد کرد. طراحی سایتها با استفاده از دیگر کاربران به عنوان راهی برای قرار دادن چهره پشت آرم خود، بیشتر ارتباط برقرار می کنند.