محتوای قوی
ایجاد محتوای قوی در طراحی سایت چگونه میسر است
20/12/2016
سئو در طراحی سایت
تکنیک های تاریخ گذشته سئو در طراحی سایت
21/12/2016
نمایش همه

برخی تکنیک های سئو در طراحی سایت دیگر کاربرد ندارند

تکنیک های سئو

 

عرصه بهینه سازی سایت و به طور خاص سئو سایت عرصه تغییرات مداوم است و طبیعتاً برخی از روش هایی که به اندازه کافی از عمر آنها گذاشته کم کم کنار گذاشته می شوند زیرا دیگر کارایی قبل را ندارند. ما سعی کرده ایم در چند مقاله با محوریت طراحی سایت و سئو به بررسی مواردی از این تکنیک ها که دیگر کارایی لازم را ندارند بپردازیم. دلیل اینکه اصرار داریم این موارد را بیان کنیم این است که شاهدیم هنوز هم برخی از افراد و حتی گاهاً متخصصین طراحی وب سایت نیز اصرار دارند از این تکنیک ها استفاده کنند در حالی اثر چندانی ندارند و وقت گذاشتن بر روی آنها به نحوی وقت تلف کردن است.

تکنیک های سئو و دنیای تغییرات مداوم و همیشگی در طراحی سایت

همانگونه که گفتیم این تغییرات و تحولات مداوم چندان هم عجیب و غیر منطقی نیست. برخی روش هایی که قبلاً در تکنیک های سئو استفاده می شدند منقضی شده و کارایی ندارند. بر روی این تکنیک ها پافشاری نکنید و در عوض به یادگیری متدها و روش های جدید که بازدهی بلایی نیز دارند بروید و آنها را فرا بگیرید و در طراحی سایت خود استفاده کنید. هر چقدر زمان می گذرد نه تنها کار سئو سایت آسان تر نمی شود بلکه مشکل تر و پیچیده تر نیز می شود، خصوصاً که با الگوریتم های جدیدی که موتورهای جستجویی نظیر گوگل استفاده می کنند مانند الگوریتم پاندا و پنگوئن در چند سال اخیر تکنیک های سئو دستخوش تغییرات فراوانی شده و کاملاً متحول شده است.

تکنیک های سئو

هماهنگ بودن با تغییرات در دنیای طراحی سایت و تکنیک های سئو سایت

بازاریابان و فعالان عرصه سئو باید سعی کنند خود را کاملاً با تغییرات هماهنگ کنند و استراتژی های خود را با توجه به تغییرات مشخص کنند و سریعاً تغییر دهند. این تغییر باید کاملاً بر اساس خط مشی موتورهای جستجو باشد و باید مرتباً موتورهای جستجو رصد شود. به همین خاطر است که بر استفاده نکردن از روش های منسوخ اصرار می کنیم. نیازی بر تعصب بیجا نیست و عمل نکردن به این توصیه صرفاً به سایت شما صدمه میزند. شما را دعوت می کنیم که مقالات مرتبط در سایت را مطالعه کنید و با روش ها و تکنیک هایی که دیگر در دنیای طراحی وب سایت و سئو سایت جواب نمی دهند و به عبارتی منسوخ شده اند آشنا شوید که وقت خود را برای آنها هدر ندهید. روش های جدیدی را نیز برای شما مطرح کرده ایم که یادگیری آنها آسان است و می تواند جایگزین مناسبی برای روش های قدیمی باشد.