کاربرد طراحی سایت
معرفی ۳ ترفند جهت افزایش کاربرد طراحی سایت
05/01/2017
بازاریابی آنلاین
ارتباط بازاریابی آنلاین و طراحی سایت حرفه ای
07/01/2017
نمایش همه

بررسی اصول طراحی فروشگاه های آنلاین

 

بررسی اصول طراحی فروشگاه های آنلاین ، موضوع مورد بحث در مقاله ی امروز از سری مقاله های طراحی سایت لیموترش است  . وب سایت هایی که امروزه در حوزه ی تجارات الکترونیک مشغول به فعالیت می باشند دارای طراحی سایت خاص و خدمات طراحی سایت منحصر به فردی می باشند که در افزایش بازدید کنندگان سایت شان بسیار موثر می باشد . ممکن است برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که علت تفاوت طراحی وب سایت فروشگاه های آنلاین و دیگر طراحی وب سایت ها در چیست . کلیه ی وب سایت ها می بایست به جذاب ترین شکل طراحی شوند و از سازماندهی خوبی برخوردار باشند هم چنین متناسب با نوع فعالیت و خدمات طراحی سایت شان ، از رنگ بندی مناسبی استفاده نمایند . در ادامه نگاهی به قواعد فروشگاه های آنلاین خواهیم پرداخت .

فروشگاه آنلاین

جلب اعتماد مخاطب :

هنگامی که در بخش خدمات طراحی سایت تان اطاعات کامل و دقیقی از فروشگاه تان در اختیار کاربران قرار دهید موجب القا شدن حس اعتماد در آن ها خواهید شد . در واقع طراحی سایت شما می بایست به گونه ای باشد که مخاطب به آسانی بتواند از خدمات طراحی سایت شما نهایت استفاده را داشته باشد .

برگذاری قرعه کشی در وب سایت :

یک طراح وب سایت خوب می بایست بتواند آزموده های خود را به بهترین نحو در وب سایت پیاده کند . یکی از روش های جالب و تاثیر گذار در جذب مشتری در وب سایت های فروشگاهی ، استفاده از قرعه کشی های مختلف و اهدای هدایاد می باشد . با استفاده از این روش ، می توانید بازدیدکنندگان تان را به خرید از وب سایت تان ترغیب نمایید .

فروشگاه آنلاین

خرید آسان :

یک از نشانه های یک طراحی وب سایت فروشگاهی موفق این است که مشتری بتواند تنها با یک یا دو کلیک به صفحه ی خرید کالای مد نظر خود دست یابد زیرا برای مشتریان آنلاین ، زمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . طبق تحقیق صورت گرفته محققان به این نتیجه رسیده اند که هنگامی که کاربران برای اولین بار وارد یک وب سایت می شوند توجه آن ها ابتدا به سمت چپ و سپس به مرکز صفحه جلب می شود .