طراحی سایت
شرکت سئو سایت تهران
11/05/2019
طراحی سایت
بررسی بهترین فونت های رایگان طراحی سایت
12/05/2019
نمایش همه

بررسی انواع طراحی سایت های مختلف

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بررسی انواع طراحی سایت های مختلف آیا از ویژ گی های  انواع  طراحی سایت ها مطلع هستید یا می خواهید دلنوشته های خود را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید اگر محصولی برای فروش دارید یا به دنبال بازاریابی هستید و با خود می گویید ای کاش یک طراحی سایت به نام خود داشتید چه خوب است که در ابتدا انواع طراحی سایت را بشناسید و سپس بهترین طراحی سایت مورد نظر رابرای خود انتخاب کنید.

 

انواع طراحی سایت شرکتی

به طور کلی انواع طراحی سایت با هدف عمده ای معرفی محصولات و همینطور خدمات برای یک شرکت طراحی می شوند امروزه اغلب افراد برای اطلاع دقیق از روند کسب وکار به سراغ طراحی سایت های مختلف می روند به این ترتیب چه خوب است که شرکت ها بری خود یک طراحی سایت شرکتی داشته باشند تا بتوانند در رقابت پیروز شوند طراحی سایت های شرکتی در واقع یک پلیتفرم در محیط کامپیوتر محسوب می شوند تا افراد بتوانند  محصولات و خدمات خود را ارائه دهند این روش سریعتر و بهتر از روش های دیگراست .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

انواع طراحی سایت فروشگاهی

داشتن طراحی سایت فروشگاهی در واقع به معنی راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق است برای داشتن طراحی سایت فروشگاهی در ابتدا باید طرح خود را به جای مشتری قرار دهید وببینید که اوچه انتظاری از فرشگاه دارد در طراحی وب سایت فروشگاه حوزه کاری ارزش بسیار زیاد دارد به این ترتیب اولین ومهم ترین اصل در این طراحی وب سایت یک نام دامنه ساده و هوشمندانه است به طوری که در ذهن مخاطب نقش ببندد روند خرید از انواع طراحی وب سایت فروشگاهی باید بسیار مشخص باشد مطالب مفید برای هر محصول در انواع طراحی سایت فروشگاهی نقش بسیار مهم دارد.

 

انواع طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری برای خبر رسانی به عموم افراد که در زمینه خبررسانی فعالیت می کنند مفید است  در چنین طراحی سایت هایی امکان بارگذاری اخبار در کمترین زمان امکان پذیر می باشد. بهتر است برای اطلاع رسانی از اخبار جدید واز پنل های مناسب در این طراحی سایت استفاده بشود در انواع طراحی سایت خبری قابلیت دسته بندی سفارشات فراهم است وهمین طور بخش های مشخصی برای خبرنامه نیز وجود دارد. شرکت سئو سایت تهران که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وبلاگ در طراحی سایت

وبلاگ که عده ای آن را نیز در طراحی سایت بلاگ می نامند به نوعی به معنی دفترچه خاطرات آنلاین است در واقع این واژه از وب در طراحی سایت به معنی شبکه جهانی اطلاعات ولاگ به معنی فایل ترکیب شده است بهتر است تفاوت انواع وب سایت ووبلاگ را برسی کنیم به طور کلی وبلاگ ها برای اطلاع رسانی ساخته می شوند اما وب سایت ها با ارائه ویژه ای از خدمات همراه هستند در وبلاگ امکان خدمات آنلاین وجود ندارد و به طور کلی طراحی سایت رسانه ای است که در بازه زمانی کوتاه به روز می شود .