طراحی سایت
نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
26/06/2019
فتوشاپ در طراحی سایت
آموزش فتوشاپ جهت طراحی سایت
27/06/2019
نمایش همه

بررسی تاثیرات پشتیبانی طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

امروزه طراحی سایت بستر مناسبی را جهت توسعه کسب و کارها فراهم کرده اند اما باور غلطی که در این میان وجود دارد این است که برخی تصور می کنند تنها با یک طراحی سایت همه چیز برای رونق کاریشان تمام شده است. هر طراحی سایت پس از طراحی نیازمند اقداماتی از قبیل لینک سازی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی و همچنین پشتیبانی های فنی در صورت بروز مشکلات و یا تنظیم مجدد با ورود افزونه های جدید می باشد که تمام این فعالیت ها به عهده تیم پشتیبانی شرکت طراحی سایت مورد نظر است. پروسه پشتیبانی تماما به منظور محافظت و بقای طراحی سایت انجام می شود به همین دلیل پشتیبانی در طراحی سایت تهران از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات پشتیبانی طراحی سایت

• حفظ و نگهداری اطلاعات طراحی سایت
• بارگذاری و آپلود محتوا در طراحی سایت
• رفع خطاهای برنامه طراحی سایت
• بروزرسانی قالب و افزونه های طراحی سایت
• بروزرسانی طراحی سایت با آخرین ویرایش های ساختار و ماژول های جدید
• برطرف کردن مشکلات امنیتی و فنی طراحی سایت
• ثبت طراحی سایت در گوگل
• آپدیت محتوای طراحی سایت مطابق با خواسته های کارفرما

اهمیت پشتیبانی طراحی سایت

طراحی و راه اندازی یک طراحی سایت برای کارفرما هزینه بر بوده و مطمئنا هر مدیر طراحی سایت خواهان موفقیت و کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو است و مسلما لازمه ی شکست نخوردن داشتن تیم پشتیبانی قوی است. خدمات پشتیبانی در طراحی سایت تهران با دانش کامل و تخصص حرفه ای، همچنین تجربه لازم در این زمینه بقای سایت را در میان طراحی سایت های رقبا تضمین می کند.

طراحی سایت

تعرفه پشتیبانی طراحی سایت

پشتیبانی طراحی سایت ها تعرفه های متفاوتی دارند و این تعرفه ها در طراحی سایت تهران بسته به زمان و فرآیندها متفاوت است. برخی از شرکت های طراحی سایت پشتیبانی را در محدوده زمانی مشخصی به صورت رایگان ارائه می دهند و پس از آن با توجه به خواسته ها و نیازهای کارفرما هزینه های متفاوتی تعیین می کنند. از همکاری با طراحان سایتی که فاقد تیم پشتیبانی هستند بپرهیزید چرا که طراحی سایت بدون پشتیبانی شکست خورده و زحمات شما را هدر می دهد.