تاثیر منفی خرید بک لینک
مضرات خرید بک لینک برای طراحی سایت
10/12/2016
در طراحی سایت چه کنیم که بلوکه نشویم
11/12/2016
نمایش همه

بررسی تاثیر منفی خرید بک لینک در طراحی سایت لیموترش

خرید بک لینک و طراحی سایت

 

امروزه خرید بک لینک برای دست یابی طراحی سایت ها به نتایج بالا در میان وب سایت ها رواج یافته است . اما این امر بر خلاف الگوریتم های موجود در گوگل می باشد و این نوع وب سایت ها از سوی گوگل جریمه های سنگینی خواهند شد . موتور های جستجوگر گوگل از ۴ طریق قادر به شناسایی چنین وب سایت هایی می باشد .

لینک دهی به وب سایت های مرتبط :

ربات های گوگل همواره در حال تحلیل و بررسی وب سایت های گوناگون می باشند از این رو اگر از طراحی سایت شما ، لینک غیر طبیعی در مکانی غیر متعارف مشاهده نمایند متوجه خریداری شدن آن بک لینک ها می شوند و وب سایت تان پنالتی می شود . لینک های طبیعی و سالم در وب سایت هایی که دارای موضوعی یکسان می باشند تولید می شوند . به طور مثال دلیلی برای لینک دهی یک وب سایت پزشکی به طراحی وب سایت کشاورزی وجود ندارد .

تولید تعداد بالا از لینک ها در مدت زمان کوتاه :

بیشتر این لینک ها که برای فروش در اختیار مدیران وب سایت ها قرار می گیرد به شکل فله ای تولید می شوند . به عنوان مثال ۴۰۰۰ بک لینک به شکل کامنت در طی ۲۴ ساعت برای یک طراحی سایت ایجاد می شود . در این گونه مواقع برای موتور های جستجوگر کاملا واضح است که تولید طبیعی این حجم بالا از لینک در مدت زمانی کوتاه هرگز امکان پذیر نمی باشد و خرید بک لینک اتفاق افتاده است .

خرید بک لینک و طراحی سایت

گزارش کاربران :

یکی دیگر از علل باخبر شدن موتور های جستجوگر گوگل از بک لینک های خریداری شده ، گزارش کاربران می باشد . از این رو اگر شما نیز سایتی را می شناسید که برای رسیدن به رتبه ای بالا اقدام به خرید بک لینک نموده است آن وب سایت را به گوگل معرفی کنید .

بررسی ۲۴ ساعته وب سایت ها :

شرکت گوگل متشکل از تیمی چند هزار نفری می باشد که به طور روزانه وب ovdn fسایت های گوناگون را مورد بررسی قرار می دهند و به صورت دستی طراحی وب سایت های غیر کاربردی را از نتایج جستجو حذف می نمایند . اگر در گوگل عبارت خرید بک لینک یا خرید لینک را جستجو کنید شاهد لیست بلند بالایی از وب سایت های ارائه دهنده این خدمات خواهید بود . بدون شک موتور های گوگل نیز این وب سایت های فروش بک لینک را مشاهده می کنند و با روش کار آن ها آشنا می شوند .