وردپرس در طراحی سایت
 روش های کاربردی در سیستم مدیریت محتوا WordPress
03/12/2016
شهرت طراحی سایت
روش هایی جهت به شهرت رساندن سایت
04/12/2016
نمایش همه

بررسی تفاوت طراحی سایت و web application

وب اپلیکیشن و طراحی سایت

 

میان طراحی سایت و وب اپلیکیشن تفاوت های کوچکی وجود دارد که از دیدگاه های مختلف متفاوت می باشد . این تفاوت های کوچک و ظریف قطعا تشخیص این تفاوت ها از یکدیگر را دشوار می سازد . به طور معمول این دو اصطلاح ( وب اپلیکیشن و طراحی سایت ) در میان کاربران به اشتباه استفاده می گردد .

وب اپلیکیشن گوگل وبمستر :

یکی از قوی ترین و مشهور ترین وب اپلیکیشن ها در دنیای مجازی google webmaster می باشد . نحوه عملکرد این وب اپلیکیشن به این صورت است که اطلاعات متفاوت و بسیار ظریف را از وب سایت جمع آوری می نماید و بعد از قرار دادن آن ها در کنار یکدیگر و مورد بررسی قرار دادن آن ها ، اطلاعات کاربردی و با اهمیتی را در اختیار صاحبان وب سایت ها قرار می دهد . صاحبان وب سایت ها با دقت به اطلاعات و نمودار های دریافتی از سوی گوگل وبمستر و برطرف نمودن مشکلات آن ها می توانند درآمد خود را افزایش دهند .

وب اپلیکیشن و طراحی سایت

تعریف وب سایت :

ممکن است گاهی اوقات مخاطبین ، از وب سایت ها به جای برنامه های کاربردی تحت وب استفاده نمایند و این امر به علت وجود تفاوت های بسیار ظریف فنی میان این دو مقوله رخ می دهد . اگر بخواهیم به طور مختصر تعریفی از وب سایت داشته باشیم می توانیم بگوییم وب سایت یک برنامه ی کاربردی می باشد که در فضای مجازی به منظور منتشر ساختن اخبار یا تصاویر استفاده می شود ، به بیان دیگر طراحی سایت مبتنی بر متن است .

تعریف وب اپلیکیشن :

وب اپلیکیشن به برنامه ای گفته می شود که زیر نظر بستر شبکه به خصوص سرویس وب شبکه عمل می کند ، این امر بدین معناست که برنامه تحت شبکه به طور همزمان نیز می تواند تحت بستر دیگری نیز کار کند .

تعریف اپلیکیشن :

یک اپلیکیشن در واقع نرم افزاری کاربردی می باشد که پس از تحلیل و بررسی یک مجموعه و تعیین عملکرد ها ، نقشه ها و … ، قابل ارائه در اینترت و شبکه های داخلی می باشد . لازم به ذکر است بدانید بر خلاف طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ها مبتنی بر محتوا نبوده و عملکرد مهم می باشد .