طراحی سایت
تولید بک لینک در طراحی سایت
19/05/2019
اصطلاحات طراحی سایت
تفاوت ماژول و پلاگین در طراحی سایت
20/05/2019
نمایش همه

بررسی جاوااسکریپت در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بررسی جاوااسکریپت در طراحی سایت عناصر فرم پیش فرض اچ تی ام ال به خوبی کار می کنند، اما مطمئنا بسیار زیبا نیستند. و طراحی سایت به اندازه کافی به دست آمده است که ما مجبور نیستیم که تنها به قابلیت های آن بپردازیم. چرا ورودی های کاری را که ظاهرا زرق و برق دار نیز در طراحی سایت ایجاد نمی کنند با استفاده از این کتابخانه های جی اس می توانید هر دکمه های رادیویی یا چک با بسیاری از سبک های مختلف را در طراحی سایت اصلاح کنید. تولید بک لینک در طراحی سایت چندین کتابخانه برای انتخاب وجود دارد و این ها مورد علاقه من هستند.

که هر دو خوب کار می کنند، عالی هستند و قوی ترین پشتیبانی را برای هر طراحی سایت ارائه می دهند. بهترین کتابخانه های رایگان جی اس برای رادیو و جعبه های سفارشی. کتابخانه شماره من برای رادیوهای سفارشی و جعبه ها باید آی چک در طراحی سایت باشد. این کاملا رایگان، منبع باز است، به خوبی مستند شده است، و ارائه می دهد تن از سبک های مختلف برای طراحی سایت شما. به طور پیش فرض شما می توانید از چند تم مانند حداقل، مربع، و مسطح چک کنید.

 

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت جعبه های سفارشی

هر تم پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از رنگ های مختلف است که شما می توانید با یک ویژگی جی اس در طراحی سایت تغییر دهید. این باعث می شود دیوانه ساده برای هر کس به معنای واقعی کلمه برای طراحی سایت چهره های اسنازی و ورودی های رادیویی از ابتدا. حتی دارای پوسته های تاریک برای زمینه های سیاه و سفید در طراحی سایت می باشد. این دو پوسته پولاریز و فوتریکو در طراحی سایت نامیده می شوند. متأسفانه آنها با گزینه های رنگی زیادی ارائه نمی دهند.

اما شما به راحتی می توانید سی اس اس را ویرایش کنید اگر به اندازه کافی در طراحی سایت جسارت دارید بهترین از همه این افزونه از تمام مرورگرهای اصلی از جمله آی ای و تمام نسخه های مدرن فایرفاکس، سافاری و کروم را در طراحی سایت پشتیبانی می کند. این حتی در تمام دستگاه های تلفن همراه نیز کار می کند، بنابراین این واقعا یک کتابخانه جعبه رادیو جهانی است. اگر شما دنبال راه حل نهایی با ده ها تن از سبک ها و راه اندازی ساده هستید، آن ها به سرعت به منابع مورد علاقه در طراحی سایت خود تبدیل می شود.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

انواع سبک طراحی سایت

یکی دیگر که من واقعا دوست دارم لبلاتی است که در طراحی سایت سبک بسیار متمایز دارد. این عناصر فرم، ورودی های معمولی رادیو جعبه را نشان نمی دهند. در عوض آنها دارای طرح مربعی هستند که به نظر می آیند و به راحتی به هر طرح طراحی سایت می پردازند. از آنجا که این طرح ها مشابه هستند، آنها می توانند در یک نگاه گیج کننده باشند. اما جعبه های جعبه هنوز اجازه بازدیدکنندگان چندین پاسخ را در طراحی سایت انتخاب می کنند و رادیو کاربران را محدود به یک انتخاب در هر مجموعه رادیویی می کند. با آن ها شما می توانید.

برچسب ها را در عناصر چک باکس بسازید و یا فقط از آیکون های ساده در طراحی سایت استفاده کنید. هیچ محدودیتی در طراحی سایت وجود ندارد بنابراین شما می توانید رنگ ها، فونت ها، اندازه دکمه ها و تقریبا هر چیز دیگری را در طراحی سایت تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود یک کپی فقط به بازپخش گیت هوب مراجعه کنید که همچنین مستندات کامل را در طراحی سایت دارد.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

منظور از سوئیچینگ در طراحی سایت

سوئیچ های آی او اس در طراحی سایت بسیار رایج هستند که اکثر مردم بلافاصله متوجه آنچه انجام می دهند، هستند. این ها به سرعت جایگزین چک باکس در تلفن های همراه و با سوئیچ ها شما می توانید آنها را در طراحی سایت نیز جایگزین. این کتابخانه خالص جاوا اسکریپت تمام گزینه های جعبه را به سوئیچ های سبک آی او اس متصل می کند. کاربر به سادگی روی سوئیچ یا شیپور خاموشی کلیک میکند تا بین و روشن کردن را در طراحی سایت تغییر دهد. همه چیز در ظاهر اتفاق می افتد، بنابراین هنوز می توانید اطلاعات فرم را از طریق پست به بک اند.

در طراحی سایت منتقل کنید. این کتابخانه تنها بر روی زمینه تاثیر می گذارد، اما نه داده ها و یا رفتار رابط عمومی و شما می توانید تمام رنگ ها را در ورودی ها تغییر دهید تا آنها طراحی سایت شما را مطابقت دهند. به طور پیش فرض این سوئیچ ها از رنگ پس زمینه سبز موجود در آی او اس استفاده می کنند، اما می توانید کد های رنگ اچ ای ایکس خود را برای پس زمینه و دایره سوئیچ در طراحی سایت وارد کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی افزونه ها در طراحی سایت

اگر شما به دنبال یک فرم کامل استراحت و سپس یکنواخت راه رفتن است. این افزونه قدرتمند است که به شما امکان می دهد همه ورودی ها را از منوهای انتخاب شده به جعبه ها و حتی در طراحی سایت فیلدهای آپلود فایل سفارشی کنید. چیزی که من بیشتر درباره این کتابخانه دوست دارم، ساده سازی است. شما می توانید تمام فرم خود را فقط با چند خط کد در طراحی سایت تنظیم کنید. و از اکثر مرورگرها پشتیبانی می کند بنابراین این محصول برای هر طراحی سایت آماده است. سبک های رادیو و چک باکس مینیمالیستی و تمیز هستند. آنها باید به هر طرح منصفانه باشند.

بنابراین من می گویم یکنواخت یکی از بهترین گزینه های من برای یک منبع عالی برای فرم های سفارشی در طراحی سایت است. کتابخانه یک ابزار ساده دیگر است که به طور کامل در جی کوئری در طراحی سایت ساخته شده است. شما فقط با این کتابخانه جی کوئری نصب کنید و هر عنصری را که میخواهید در طراحی سایت انتخاب کنید. به این ترتیب شما می توانید انتخاب کنید و انتخاب کنید که کدام فرم ها دارای سبک سفارشی جعبه رادیو به جای جمع آوری همه چیز است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

افزونه چک کننده در طراحی سایت

تمام طرح ها بسیار ساده هستند و شما می توانید نسخه ی نمایشی زنده توسط میزبان های توسعه یافته را در طراحی سایت ببینید. بدون انکار این سبک های زمینه ساده هستند. پر سبز یک کلاسیک است و شما می توانید عناصر کوچک یا بزرگ را در طراحی سایت انتخاب کنید. اگر میخواهید سی اس اس را ویرایش کنید، میتوانید این را به نفع خود تغییر دهید. اما به طور پیش فرض آنها باید برای هر پروژه ای که تنها در جی کوئری ساخته شده است، در طراحی سایت کار خوبی داشته باشند.

یکی از پاک ترین و واضح ترین افزونه ها در این لیست کالیپتو است. این یک سبک پیش فرض صاف است که باید با هر طراحی سایت مطابقت داشته باشد. با یک خط از جاوا اسکریپت شما می توانید تمام کادرهای انتخاب شده در صفحه خود را هدف قرار دهید و به همین ترتیب آنها را در طراحی سایت سبک کنید. اما لطفا توجه داشته باشید که این افزونه از دکمه های رادیویی پشتیبانی نمی کند. بنابراین با آن گفت که ممکن است به اندازه کافی برای حل تمام مشکلات در طراحی سایت شما نباشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

پلاگین ها و نقش آن ها در طراحی سایت

چک رادیو کاملا رایگان است و به عنوان یکی از پلاگین های بسیاری در طراحی سایت میزبانی می شود. شما می توانید تمام دکمه های رادیویی و جعبه را با توجه به فانتزی خود با رنگ های منحصر به فرد، سبک ها و پرده ها را در طراحی سایت تغییر دهید. یک نسخه ی نمایشی خوب در طراحی سایت وجود دارد که تم های تاریک و سبک را ارائه می دهد. این دموی ها همچنین دارای کد هایی هستند که شما می توانید کپی چسباندن آنها را به طور مستقیم در طراحی سایت خود استفاده کنید. بزرگترین مشکل من با این افزونه عدم وجود به روز رسانی هاست. با این حال آن را اجرا می کند به طوری که قطعا به پشتیبانی زیادی نیاز ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه گیت هوب در طراحی سایت مراجعه کنید تا یک کپی را دانلود کنید و قطعه کد بیشتری پیدا کنید.افزونه کالیپتو در طراحی سایت بزرگترین پیشرفت کالیپتو این است که کاملا رایگان، سبک وزن است و سبک پیش فرض می تواند در هر طراحی سایت کار کند. اما من می دانم که بسیاری از طراحان طراحی سایت نیز پشتیبانی از رادیوها را می خواهند، بنابراین این کتابخانه ممکن نیست کافی باشد. اگر شما علاقه مند هستید، آن را یک ضربه بزنید در گین هوب بسیاری از راهنمایی هایی وجود دارد که می توانید از آن در طراحی سایت یاد بگیرید این افزونه می تواند راه اندازی سخت، اما آن را به ارزش تلاش است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی چارچوب بوت استریپ در طراحی سایت

اگر چارچوب بوت استرپ را دوست دارید، این کتابخانه اضافی را که به طور صریح به نام جعبه های زیبا مورد علاقه شماست، در طراحی سایت دوست خواهید داشت. کل پروژه منبع باز است و توسط اسکریپت های سی اس اس در طراحی سایت پشتیبانی می شود. اگر چه چندین سال به روز نشده است، هنوز یکی از ساده ترین کتابخانه های جعبه سفارشی بوت استرپ است که می توانید استفاده کنید.

این فایل با یک فایل سی اس اس که به طراحی سایت شما اضافه می شود، می آید، سپس کلاس ها را به عناصر خود مانند . رفتن به بی اس ۴ و بالاتر از این کتابخانه هنوز باید به خوبی کار کند. به نظر می رسد که به طور مرتب به روز نمی شود، بنابراین شما نمی توانید انتظار زیادی از پشتیبانی در طراحی سایت داشته باشید. با این حال، این منبع باز است، بنابراین شما مجبورید ویرایشهای خود را انجام دهید و بر اساس کدبندی موجود در طراحی سایت استفاده کنید.