ارتباط مستقیم مطالعه و طراحی سایت
17/03/2019
طراحی وب
انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت
18/03/2019
نمایش همه

بررسی روند طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بررسی روند طراحی سایت به عنوان تکنولوژی صدا در طراحی سایت تبدیل می شود بیشتر و بیشتر برجسته، ما نیاز به طراحی بیشتر و بیشتر برنامه های صوتی. در این پست، من برای مرور کلی برای کسانی که با نمونه سازی صوتی آشنا نیستند، خواهم رفت. این یک فرآیند پیچیده نیست، اما کمی متفاوت از نمونه اولیه UI معمولی است که ما اغلب برای طراحی سایت یا برنامه انجام می دهیم.شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! در نهایت، و هر کاری که انجام می دهید، شخصیت صدا باید برای کاربران شما قابل مقایسه باشد. به افراد مورد نظر خود در طراحی سایت نگاه کنید و به آنها بیشتر آشنا باشید.

 

طراحی سایت

گفتار یک محیط جدید در طراحی سایت است

تعاملات گفتاری به عنوان منطقی یا خطی به عنوان جریان کاربر در یک طراحی سایت نیست. مکالمه می تواند هر زمان و هر مکان رخ دهد. در یک طراحی سایت، کاربر تنها می تواند جایی که شما به آنها اجازه می دهید بروید. این بدان معنی است که ما باید متوجه شویم که کاربران هنگام نوشتن یا نوشتن متن از زمانی که صحبت می کنند ارتباطی با آن ندارند. مکالمه همیشه جریان دارد و اگر چه می تواند به یک نقطه قبلی از اطلاعات رجوع کند، یک مکالمه فقط به سمت جلو در طراحی سایت حرکت نمی کند. این یک تعامل متفاوت است زمانی که شما به دنبال تحویل پیتزا در تلفن خود را به جای درخواست الکس یا سیری سفارش یکی برای شما. این نیز یک تجربه متفاوت در طراحی سایت است زمانی که شما پیتزا را در یک جستجوی گوگل اشتباه گرفته اید و زمانی که یا شما را درک نکردید. در هنگام طراحی صدای این ذهنیت را در ذهن داشته باشید شما طراحی سایت یک رابط مکالمه، طراحی آن را برای چگونگی صحبت کردن مردم نوشتن نمی کنید.

 

طراحی سایت

ایجاد شخصیت در طراحی سایت

با توجه به نقش برنامه صدای خود در تجربه کاربر از کاربران خود، در طراحی سایت شروع کنید. نقش آنها چیست؟ بعد، شما باید از خودتان بپرسید شخصیت شما چیست؟ چگونه شخصیت برنامه صدای شما نمایندگی نام تجاری است؟ نرم افزار صوتی هر نوع گسترش یک نام تجاری در طراحی سایت است. شما ابتدا باید بر روی نام تجاری شرکت بازتاب کنید و از این ویژگی ها برای تعریف شخصیت برنامه صوتی استفاده کنید. تصور کنید که کاربران شما در حال تعامل با گسترش نام تجاری طراحی سایت شما هستند. این یک فرصت جدید، اما سرگرم کننده و خلاقانه برای لذت بردن از کاربران یا مشتریان خود را حتی بیشتر است. این نیز یک فرصت فوق العاده برای ایجاد یک پیوند قوی بین شرکت شما و نام تجاری و کاربران در طراحی سایت شما است.

تعیین ویژگی شخصیت شما تاثیری عمیق بر نحوه استفاده کاربران خود از برنامه صدای شما و شرکت شما خواهد داشت. به عنوان مثال، شخصیت صدای شما زن یا مرد است؟ آیا این شوخ و یا خنده دار است؟ این چیزها مهم است با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید

 

طراحی سایت

نوشتن نمونه های طراحی سایت

بعد، شما باید مشخص کنید کجا ممکن است تعامل صوتی ممکن است، در جریان یک کاربر یا در جریان طراحی سایت باشد. شما نمیتوانید آن را در یک جریان بنویسید همانطور که نمیتوانید صفحات برنامه تلفن همراه را در آن طراحی کنید. جریان یک جریان است. پس از نشان دادن اینکه در آن اتفاق می افتد، به طور خلاصه سناریو را در طراحی سایت شرح دهید که در آن یک تعامل صوتی اتفاق می افتد. این به شما یک هدف روشن از یک تعامل صوتی و یک زمینه بسیار بیشتر برای نوشتن یک محاوره در طراحی سایت نمونه می دهد. و این چیزی است که بعدا انجام می دهید. برای هر سناریو، محاوره های نمونه طراحی سایت خود را بنویسید. ارتباط مستقیم مطالعه و طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

نمونه ای از محاوره در طراحی سایت

کاربر: من می خواهم یک پیتزا را سفارش دهم.برنامه صدای: هی پاولا، هیچ مشکلی نیست. من متوجه شدم که چندین مرتبه همین کار را در طراحی سایت انجام دادم. آیا می خواهید یک پیتزا بزرگ پنیری را با دستور مرتب کردن موتزارلا بپزید کاربر بله، حتما برنامه صوتی: عالی. آیا می خواهید ما را در حدود ۳۰ دقیقه به شما تحویل دهیم یا آیا می خواهید در فروشگاه طراحی سایت خرید کنید؟ این آماده خواهد بود برای انتخاب در ۱۰ دقیقه. کاربر: آن را به خانه من تحویل دهید برنامه صدای: آدرس خانه ما در فایل ۱۲۳ است الفبای خیابان در طراحی سایت درست است؟ کاربر: بله این است. برنامه صوتی: شما آن را دریافت کردید این مبلغ ۱۵٫۷۹ دلار خواهد بود. آیا می خواهید با یکی از کارت های موجود در پرونده یا نقدی در طراحی سایت تحویل پرداخت کنید؟ کاربر: با پول نقد برنامه صوتی: سفارش شما قرار داده شده است و من به شما یک ایمیل تأیید ایمیل فرستادم تحویل باید در ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر بگذرد.

 

طراحی سایت

صوتی در طراحی سایت

متأسفم، ما در مرحله اولیه سازی طراحی سایت قرار داریم! ابزارهای زیادی وجود دارد اما آگاه باشید که طراحی صدا هنوز هم یک رسانه نسبتا جدید است. در مقایسه با ابزارهای نمونه سازی اولیه طراحی سایت، تعداد زیادی از ابزارهای نمونه سازی وجود دارد. شما می توانید یکی از برنامه های زیر را امتحان کنید: یک ابزار نقشه برداری برای مهارت های الکسا در طراحی سایت است ابزار رابط صوتی برای هر دو Alexa و ابزار نمونه سازی چند پلت فرم صوتی برای مسنجر، اسلک، الکسا و صفحه اصلی گوگل برای ایجاد تجربه های مکالمه طبیعی در طراحی سایت

محاوره های خود را در طراحی سایت مستند کنید شما همچنین باید پروتوتایپ ها و گفتگو های خود را به خوبی در طراحی سایت مستند نگه دارید. مستند سازی محتویات شما به همان اندازه مستند سازی جنبه های دیگر محصول شما نیز اهمیت دارد. هر محاوره باید، حداقل، یک نام منحصر به فرد در طراحی سایت، نوع سفارش، انتقال، لغو، و غیره شروع چه چیزی باعث می شود این گفت و گو خاص و نتیجه چه خواهد شد برای کاربر دستیابی؟ چه کاربر می تواند انتظار بعد است.

 

طراحی سایت تهران

خطا ها در طراحی سایت نشانگر چیست؟

خطاها ناشی از یک دلیل هستند؛ از برنامه صوتی که به رسمیت نمی شناسد کاربر چیزی را به کاربر در طراحی سایت ارائه نمی کند که اطلاعات مناسب مورد نیاز برای حرکت را فراهم کند. شما باید وضعیت خطا در گفتگوهای خود را همانطور که با فرم آنلاین در اختیار دارید قرار دهید. بهترین راه برای رفع خطاهای زمانی که کاربر در طراحی سایت سازگار نیست، ارائه مسیرهای مترقی و مفید است. شما می خواهید این موضوع را کاهش دهید و کاربر را به جای اطلاعات مناسب ارائه دهید. اگر از یک کاربر برای یک تاریخ مانند یک تولد یا یک انقضای کارت اعتباری درخواست دهید، در طراحی سایت یک کاربر می تواند این اطلاعات را به شیوه ای جسورانه از جمله اعداد یا ترکیبی از اعداد و کلمات بگوید. به عنوان مثال، می توانم بگویم روز تولد من مه یا اولین ماه مه سالگی است. شما باید برای آن حساب کنید. علاوه بر این، اگر کاربر در مورد چگونگی ارائه تاریخ، اشتباه کند، چه؟ اگر یک مکث طولانی یا  یا  در طراحی سایت وجود داشته باشد چه؟ بعدش چه کاری میکنی؟

 

طراحی سایت

نمونه ای از امیلی گریس ادیسشیا در طراحی سایت

برنامه صدای: تاریخ تولد شما چیست کاربر: اوه برنامه صوتی: فقط تاریخ تولد خود را با استفاده از ۲ رقم برای ماه، ۲ رقم برای روز و ۴ برای سال به من در طراحی سایت بگویید. علاوه بر این، مسائل دیگری نیز در نظر گرفته شده است. اگر یک کاربر با لهجه سنگین صحبت کند، یک لکنت دارد، بی سر و صدا صحبت می کند یا در منطقه پر سر و صدا است. باز هم، به این ترتیب، این موارد را حساب کنید و در طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که این مسائل خاص را در نمونه اولیه خود قرار دهید.

 

نمونه اولیه خود را در طراحی سایت آزمایش کنید

نقطه ای از هر نمونه اولیه این است که ایده های خود را در طراحی سایت آزمایش کنید تا پیش بروید و این کار را انجام دهید. نمونه اولیه خود را با افراد واقعی آزمایش کنید و ببینید که برنامه صدای شما و پروژه طراحی سایت کلی چه کار می کند. جاده فاکس در جبهه تولید با بدن های شکسته کسانی که نمی خواهند و یا تصور می کردند که نیازی به آن ندارند و از پیش فرض هایشان آزمایش می کنند. جیمز فاکس نقطه ای از نمونه سازی چیست؟ در این پست، ما فرآیند عمومی نحوه نمونه برداری از تعاملات صوتی را در طراحی سایت پوشش داده ایم. آیا قبلا با نمونه اولیه صدا کار کرده اید؟ نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما از راهنمایی های دیگر طرفداران برای مبتدیات طراحی سایت خود دارید؟

 

طراحی سایت تهران

نگاهی به UXPin در طراحی سایت بیاندازید

ما به مشتریانمان اشاره میکنیم که ما در پروتکل ۱۲۸ بیتی رمزگذاری شده SSL سرمایه گذاری کرده ایم تا اطلاعات حساس خود را در طراحی سایت ایمن کنیم. ما می خواهیم آنها را تا آنجا که ممکن است احساس امنیت کنند. ما همچنین به طراحی کلی طراحی بصری توجه بیشتری کرده ایم. طراحی بصری اهمیت بسیار زیادی دارد، وقتی که در طراحی سایت احساس امنیت می کند. اگر به یک طراحی سایت تقلب نگاه کنید، به عنوان یک طراحی سایت تقلب رفتار خواهید شد و به سختی کسی جرأت پیدا خواهد کرد که با شماره کارت اعتباری خود اعتماد داشته باشید.