سبک سازی در طراحی سایت
قابلیت های گوگل پلاس در طراحی سایت
14/07/2019
اصول طراحی سایت آموزشگاهی
15/07/2019
نمایش همه

بررسی طراحی سایت های فروشگاهی

طراحی سایت

طراحی سایت

بررسی طراحی سایت های فروشگاهی سیستم های شبکه ما را قادر می سازد به درستی سازماندهی محتوای طراحی سایت. تقسیم صفحه به چند ردیف و ستون بهترین روش برای ایجاد طرح بندی های مختلف برای هر نوع طراحی سایت است. سیستم شبکه بوت استرپ دارای یک تقسیم ستون است و تا در هر ردیف هر صفحه ستون با توجه به اندازه صفحه ای که در آن نمایش داده می شود، متفاوت است شبکه های بوت استرپ پاسخگو هستند و هر ردیف ممکن است در یک نقطه پایانی مشخص سقوط کند یا می تواند.

به صورت مایع در بین نمایهای مختلف در طراحی سایت نمایش داده شود بوت استرپ به کاربران اجازه می دهد تعداد زیادی از ردیف را بسته به طراحی سایت ایجاد کنند. در بوت استرپ ما به جای پیکسل ها از واحدهای و استفاده می کنیم. اگر چه بعضی از نام کلاسها باقی مانده است، یک سری جدید جدید اضافه شده است که به هدفهای بهتر برای تلفن های همراه در طراحی سایت افزوده می شود. در این مقاله، ما به سیستم شبکه بوت استرپ شیرجه خواهیم گشت.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آموزش تصویری طراحی سایت

ما قصد داریم یک طرح اولیه شبکه با استفاده از سیستم شبکه بوت استرپ در طراحی وب سایت ایجاد کنیم. ابتدا باید یک فایل ایندکس در طراحی سایت ایجاد کنید و نشانه گذاری اولیه زیر را کپی کنید و آن را وارد کنید. برای ایجاد یک طرح ساده، یک دایو با یک کلاس کانتینر ایجاد کنید. تمام ردیف ها و ستون ها را داخل این ظرف قرار دهید تا بتوانند روی صفحه نمایش مناسب در طراحی سایت قرار گیرند. دو نوع ظرف وجود دارد با استفاده از کارت پستال شما می توانید.

قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایتبعد، ما یک کلاس ردیف داخل یک ظرف ایجاد خواهیم کرد. پس از مشخص شدن ردیف، می توانیم ستون ها را ایجاد کنیم. شما می توانید یک سری از ردیف داخل یک ظرف قرار دهید. شما خواهید آموخت که چگونه سیستم شبکه کار می کند و چگونه می توانید از آن در طراحی سایت یا پروژه خود استفاده کنید. در پایان این مقاله، ما برخی از طرح بندی های طراحی سایت نمونه را ایجاد خواهیم کرد تا بهتر آن را درک کنیم.

 

انواع پیشوندها در طراحی سایت

بوت استرپ دارای پنج نوع پیشوند کلاس برای ایجاد ستون برای نمایش اندازه های مختلف در طراحی سایت می باشد بیایید بگوییم میخواهیم فقط یک ستون واحد داشته باشیم. این باید در تمام دوازده ستون بوت استرپ در دسترس باشد. بنابراین ما می توانیم از کلاس  در طراحی سایت استفاده کنیم، با شماره که مقدار ستون ها را به طول می کشد. نکته برای بهبود نتایج، توصیه می شود که یک کانتینر با تمام سطرهای داخل در نظر گرفته شود تا کلیه ها و عناصر مرکزی روی صفحه را در طراحی سایت ببندید.

بعد، بگذارید درباره ستون ها صحبت کنیم. ستون های بوت استرپ را می توان با تعریف کلاس و اندازه پیشوند آن با اضافه کردن مقیاس در طراحی سایت ایجاد کرد. نحوه ایجاد ستون ها در طراحی سایت به عنوان مثال، بگذارید سه ستون عرض یکسان در یک ردیف ایجاد کنیم، ما از کلاس برای هر یک آن ها در طراحی سایت استفاده می کنیم. این به بوت استرپ می گوید که ما سه ستون را می خواهیم که در شش ستون بوت استرپ در طراحی سایت قرار دارد کد زیر را بررسی کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بوت استرپ در طراحی سایت

در کد بالا ما کلاس را مشخص می کنیم، به این معنی که عنصر باید برای هر یک از ستون های بوت استرپ موجود در صفحه های کوچک، تمام سه شبکه را در طراحی سایت اضافه کند اضافه کردن ستون به طوری که آسان است، اما اگر ما می خواهیم این رفتار روی صفحه نمایش های بزرگ متفاوت در طراحی سایت تهران رفتار کنیم در کد بالا، ما مشخص نشده است که چگونه دایو باید بر روی صفحه نمایش بزرگتر قرار گیرد.

به طور پیش فرض بوت استرپ به طور خودکار طرح بندی برای اندازه صفحه بزرگتر را در طراحی سایت تنظیم می کند. بیایید کد زیر را بررسی کنیم. ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از آن در طراحی سایت اکنون سعی کنید به صورت رایگان! نکته کلاس سفارشی را به نشانه گذاری ما اضافه کردیم تا ستونها یک ظاهر کلاسیک مربوطه را انتخاب کنند برای اینکه مشخص شود چگونه این ستونها کار می کنند.

 

تنظیم شبکه در طراحی سایت

در این بخش، بیایید ببینیم چگونه می توانیم یک طرح انعطاف پذیر را برای رایانه، رایانه لوحی و دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت ایجاد کنیم. اجازه دهید هر کلاس سفارشی یک رنگ پس زمینه را در طراحی سایت بدهد. اجازه دهید برخی از سبک های داخلی را در قسمت سر ما اضافه کنیم. قبل از تگ بسته سبکهای زیر را در طراحی سایت اضافه کنید. راه اندازی شبکه در طراحی سایت در تصویر خروجی ما یک هدر در مرکز صفحه قرار می دهیم.

سپس یک طرح چهار ستون حاوی متن ساختگی در طراحی سایت ایجاد می کنیم. بیایید ببینیم که چگونه بر روی اندازه های مختلف صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. همانطور که می توانید در دسکتاپ ما مشاهده کنید، چهار ستون داریم، در حالی که دو ستون در نمایش تبلت و یک ستون برای نمای تلفن همراه در طراحی سایت وجود دارد. نمایش دسکتاپ در طراحی سایت صفحه نمایش دسکتاپ عموما بزرگتر از پیکسل است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نمایش قرص در طراحی سایت

افزودن کد اضافی به کد بالا برای رسیدن به طرح ما برای قرص بر خلاف دسکتاپها، تبلتها میتوانند ستونها را به صورت پرتره یا منظره در طراحی سایت نمایش دهند. دیدگاه چشم انداز می تواند با کلاس به دست آید اما برای یک پرتره می توان از کلاس در طراحی سایت استفاده کرد. برای این بخش، ما در طرح های کوچکتر با استفاده از کلاس های به دو طرح ستون می رسیم. ما باید ستون را به ستون های ستون بوت استرپ در طراحی سایت نمایش دهیم.

تا ستون های باقی مانده فقط در سطر های بعدی نمایش داده شوند. رمز زیر را در طراحی سایت کپی پیست کنید. برای این بخش، ما از کلاس با پیشوند کول در طراحی سایت برای ستون های ما در صفحه های دسکتاپ استفاده می کنیم. پس از همه، هیچ تاثیری بر روی صفحه نمایش بزرگتر از در طراحی سایت ندارد. ابتدا یک ظرف دایو و یک کلاس ردیف ایجاد کنید. سپس داخل آن هشت ستون با کلاس ایجاد می کنیم. در داخل هر ستون ما فقط یک تگ، یک متن و یک لینک را در طراحی سایت ایجاد خواهیم کرد.

 

نمایش موبایل در طراحی سایت

برای نمایش تلفن همراه می توانید از کلاس استفاده کنید نمایش چشم انداز در دستگاه های تلفن همراه از نمایشگرهای کوچک استفاده می کند و می توان از استفاده از کلاس استفاده کرد در حالی که پرتره را می توان با کلاس در طراحی سایت انجام داد. بنابراین از آنجا که این در واقع یک نسخه کوچک تر از شبکه های ما است، ما یک ستون در هر ردیف در طراحی سایت نمایش می دهد تعویض ستون در طراحی سایت در بوت استرپ، شما می توانید.

ستون را به سمت راست با استفاده از کلاس افست در طراحی سایت حرکت دهید. این یکی از ویژگی های بزرگ بوت استرپ است زیرا حاشیه چپ ستون را در طراحی سایت افزایش می دهد. به عنوان مثال، اگر شما یک ستون دارید که میخواهید جبران شود یا به سادگی یک فاصله را درون خود قرار دهید، میتوانید به سادگی از این ویژگی در طراحی سایت استفاده کنید. نکته اگر میخواهید یک را به مرکز تقسیم کنید و یک فاصله سه ستون در سمت چپ ایجاد کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ستون های لانه سازی در طراحی سایت

بوت استرپ یک ویژگی را در طراحی سایت ارائه می دهد که در آن شما می توانید مطالب خود را با شبکه پیش فرض قرار دهید. با ایجاد یک ردیف جدید در یک ستون موجود، می توانید این ردیف را با برخی ستون های سفارشی پر کنید که همچنین می تواند در ستون مقیاس قرار گیرد و به عرض والد خود در طراحی سایت محدود می شود. می توانید با قابلیت های گوگل پلاس در طراحی سایت نیز مطالعه نمایید.

همان طور که می توانید داخل ستون یک ردیف جدید ایجاد کرده و سه کلاس اضافه کنید. این به این معنی است که ما سه ستون اضافی درون ستون یک در طراحی سایت داریم. شکاف سه ستون در سمت راست ستون دیگر نیز در طراحی سایت وجود خواهد داشت. این یکی از بهترین روشهای محور ستون عرضی درصد در مرکز صفحه است.