طراحی سایت
لیست شرکت های طراحی سایت تهران
18/04/2019
طراحی سایت
روند رشد و پیشرفت طراحی سایت
20/04/2019
نمایش همه

بررسی طراحی سایت های قدیمی

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بررسی طراحی سایت های قدیمی برای یک دلیل یا بیشتر طراحی سایت های دیگر قوانین مشابهی را در هنگام طرح بندی دنبال می کنند. شما آن را در همه جا ببینید، از فیس بوک و اپل به راه اندازی همه انواع و حتی وبلاگ های تصادفی نوجوان. اکثر طراحی سایت ها یک شبکه را دنبال می کنند و محتوای آن را ضمیمه می کنند. این رویکرد، آشنایی، سهولت درک و سهولت طراحی سایت را نیز افزایش می دهد. هیچ چیز اشتباه نیست، من فقط می خواهم اشاره کنم که آن چه در زمانی که ما از یک طرح سنتی دور مانده ایم. من نمونه های طراحی سایت را از پرتفوی های شخصی به طراحی سایت های فیلم که مسیر سنتی را پر کرده اند جمع آوری کرده ام و کارهای خودم را برای طراحی شگفت انگیز انجام می دهم. این یک راه آسان برای ایجاد بیانیه و شخصیت به یک طراحی سایت است لیست شرکت های طراحی سایت تهران را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت یاتزر

تمرکز اصلی یاتزر این است که الهام بخش بازدیدکنندگان باشد. جای تعجب نیست که آنها برای طراحی یک طراحی سایت زیبا که ویژگی های پست از یک شبکه معمولی را انتخاب کرد. همانطور که در حال حرکت هستید، پست های متوجه به همان فضای عمودی هم تراز نیستند و عرض آنها در طراحی سایت متفاوت است. قطعا جالب است. طراحی سایت سیلویان روچراند هنگامی که ابتدا روی پرونده های سیلویان فرود می آید متن در طراحی سایت متناقض است و بسیار کم است. هنگامی که روی بیشتر بخوانید را لمس کنید، صفحه تغییرات را پیوند میدهد تا پیش نمایش یک قطعه نمونه برای یک برنامه تلفن همراه را در طراحی سایت ارائه دهد. پس زمینه ناهموار است و در یک زاویه و بنابراین تلفن است؛ چیزی رو به سمت چپ مطمئنا یک بیانیه در طراحی سایت می نویسد.

 

طراحی سایت لین و همکاران

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! همانطور که شما شروع به پیمایش از طریق این نمونه کارها بسیار ساده اما در عین حال ظریف از لین و همکاران شما به سرعت متوجه خواهید شد که عکس های رنگارنگ فقط در اطراف صفحه در طراحی سایت شناور است. آنها به هیچ وجه به نحوی که اگر در دو ستون دو ستونی مرتب شده بودند، در طراحی سایت احساس نمی کردند.

طراحی سایت جیمی میگه بله این صفحه عروسی برای تیموتی و جودیت است. این طراحی سایت حداقل است، نه آنچه که بیشتر از بیشتر صفحات عروسی انتظار می رود. امیدوارم متوجه شده باشید که آنها سرصفحه هایی را که مانند پاراگراف، ستون های متن یا عکس ها درست می شوند، درست نمی کنند. این باعث می شود تا حداقل طراحی سایت بی نظیری انجام شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت کوچهوا

در حالی که از طریق فهرست کتاب برای مجموعه بهار تابستان پیمایش می کنید، قابل توجه است که بسیاری از عناصر در طراحی سایت همپوشانی دارند. به نظر میرسد اخیرا یک روند در حال ظهور برای طراحی سایت یک زن و شوهر از عکسها، یک دکمه یا یک عنوان برای همپوشاندن یکدیگر و کار درست برای آن است. طراحی سایت ردیماگ یک راهنمای آنلاین رایگان برای تایپوگرافی در طراحی سایت ایجاد کرده است و جزء مجموعه ای از راهنماهای چهار بخش. این واقعا آسان است به دنبال طرح در واقع تا زمانی که شما ضربه بخش با یک پاراگراف طولانی تر. توجه داشته باشید نازک، اما متن طولانی تر از مرکز در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت ستاره دار

یک گروه توسعه ساختمان ها، نه طراحی سایت است که در بخش مقدمه  قهرمان زیادی در حال انجام است. با استفاده از عناصر دایره ای، یکپارچگی کوچک و برش ها برای ایجاد چیزی جالب است. برای آنها در طراحی سایت بسیار خوب کار می کند.طراحی سایت لکس چیزی که واقعا درباره آن به من علاقه مند است این است که آنها به ناوبری در طراحی سایت رسیدگی می کنند. این بخش بزرگی از معرفی است و آنها آن را به بالا یا پایین بخش قهرمان نمیکشند؛ آنها مرکز را در طراحی سایت در آغوش گرفتند. طراحی سایت کریستوفر ایرلند همانطور که در مجموعه نمونه های کریستوفر گذارید متوجه میشوید که هرچند عکسها در طراحی سایت منظم هستند، آنها به هیچ یک شبکه خاصی هماهنگ نیستند. دوست داشتنی است که ببینیم شما می توانید سازماندهی کنید و در عین حال یک اصالت هم در طراحی سایت داشته باشید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت براون هوف

چیزی که من در مورد صفحه نمایش مقدم بران دوست دارم این است که مقدار رنگ در پس زمینه. شکل های همپوش بدی عالی هستند! آنها یک پس زمینه بسیار سرگرم کننده را در طراحی سایت ایجاد می کنند. چیز دیگری که من دوست دارم دکمه غیر معمول شکل است و آن را در طراحی سایت تغییر شکل در شناور! عالیه طراحی سایت فریم ها توسط فرانک این صفحه فرود دوست داشتنی برای لوازم آشپزخانه و لوازم جانبی است. یکبار دیگر، ما یک نمایشگر تحریف شده از عکسهای محصولات و همچنین انفجار کوتاه متن را در طراحی سایت داریم. این هیچ چیز بیش از حد پیچیده و نه فانتزی است، اما یک لمس خوب است.

 

طراحی سایت نیل

نشان می دهد که آسان است که لیست استاندارد از ویژگی های و آن را به نظر می رسد در طراحی سایت فوق العاده است. این کار چندان سخت نیست تا از یک لیست ویژگی سه یا چهار ستون با یک نماد مرکز تراز بر روی هر ستون بیرون بیاید. در عوض، با تایپوگرافی و شکل های تزئینی در طراحی سایت بازی کنید. طراحی سایت نشانه های هر روز طراحی سایت دمدمی، سرگرم کننده و تعاملی است. من دوست دارم که آنها پروژه ها را نمایش دهند. همانطور که شما حرکت می کنید، مربع زرد با تصاویر همخوانی دارد، برخی از آنها بالا و بعضی دیگر. این انتقال جالبی است زیرا آنها در صفحه ایندکس مخالف جریان در طراحی سایت دارند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت کیت کیت زنده یو.بی

صادقانه بگویم، کیت زنده یو.بی. انتقال، علاوه بر زمینه های زاویه ای و تصاویر لایه های مختلف، بسیار برای رسیدگی در طراحی سایت است. اما من فکر می کنم این کار می کند زیرا این یک صفحه فرود کوکی نیست که به محصول در طراحی سایت علاقه مند است. طراحی سایت جین ونتوری اگر به جین و تونیک مشغول هستید، این برنامه ها به شما کمک می کنند ترکیب کامل را در طراحی سایت پیدا کنید. صفحه مقصد برنامه با عناصر عجیب و غریب خیره کننده پر شده است. متن متناقض متن وجود دارد، پس زمینه همپوشانی از همان رنگ به عنوان متن و در نتیجه ناپدید می شوند. این یک طراحی سایت دوست داشتنی است، این سبک قابل توجه است و تصمیم به نگه داشتن چیزهایی که با هم تداخل دارند و قطع شده یک لمس خوب برای دادن شخصیت این صفحه در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت شیرین پانک

من این مثال را دوست داشتم زیرا به شما نشان می دهد که چیزهای پرتاب کردن کمی کم است، چند عکس می توانید راه طولانی در طراحی سایت داشته باشید. این یک صفحه مستحکم نیست، اما با تعادل چیزها جالب تر می شود. نمونه کارهای مارگو گریمالدی زیبا است. من عاشق حالت شناور دایرکتوری پروژه طراحی سایت شدم. دایرکتوری به سمت راست متمرکز شده است، که در مقایسه با مقدمه چپ محور تناقض دارد. در بالای این حالت هاور یک تغییر رنگ تمام سطحی از ردیف است. این در طراحی سایت عالی است.

طراحی سایت مدل هنگامی که شما برای اولین بار در طراحی سایت این آژانس وارد شده اید، شما با انتخاب اینکه آیا می خواهید انتخاب انتخاب استعداد زنانه یا مردانه خود را در نظر بگیرید، خوش آمدید. به محض اینکه بر روی هر انتخابی حرکت کنید، همه چیز شروع به حرکت می کند. موردی که انتخاب می کنید بزرگتر می شود در حالی که متن نیز در طراحی سایت به جلو حرکت می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت فیلم امی

من وضعیت منو از طراحی سایت این فیلم را دوست دارم. منو نه تنها صفحه کل را پوشش می دهد، بلکه دارای پس زمینه خاصی است که به صورت دسته ای از عکس های در حال حرکت و نه پراکنده شده است. آنها قطعا با هیچ چیز هماهنگ نیستند. علاوه بر این، منو هم جلو و هم مرکز و بزرگ است. این غیر معمول است و به نظر می رسد در طراحی سایت خیلی خوب است! طراحی سایت پیر جورجز آزمایشی که اخیرا منتشر شده پیر است همه خشم؛ او کار بسیار خوبی در ساختن خلاقیت در طراحی سایت انجام داده است. بخش مورد علاقه من کوچکتر از خاکستری تیره تر به سمت چپ است؛ به نظر می رسد حاشیه صفحه ای است و نوعی بی دست و پا و ناخوشایند است. اما در کنار طرح حکومت خود خط مشی خوبی در طراحی سایت دارد.

 

طراحی سایت ساعت ساز

صفحه فرود این ساعت ساز زیبا است. بخش مورد علاقه من مقدمه بخش قهرمان با تایپوگرافی همپوشانی است. دوباره تایپوگرافی می تواند قدرتمند هنگامی که شما با آن همپوشانی؛ آن را رنگ آمیزی خوب و مطمئن شوید که در طراحی سایت آرایش کار می کند. این می تواند به صورت یک بیانیه در طراحی سایت باشد. طراحی سایت منوی ناوبری منو برای این پروژه طراحی سایت جالب است زیرا ترکیبی از رویکرد سنتی با دکوراسیون وحشی است. تایپوگرافی به شیوه های جالبی مورد استفاده قرار می گیرد و این طراحی سایت با استفاده از برچسب های زرد برای اعلان اصلی ناوبری استفاده می شود. این قطعا جالب توجه است در ناوبری به طور ساده.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبیدو

مجددا محتوای ما همپوشانی دارد متن از سمت گوشه خارج می شود، جعبه محتوا از دیگری. این هیچ چیز دشوار نیست اما در مقایسه با بقیه این طراحی سایت خوب است. همین امر برای بخش عکس هایی که غیر قابل تنظیم در طراحی سایت هستند. من طراحان را با طرح های سنتی تجربه می کنم، اما آنها دیگر جالب نیستند. مایه تاسف است اما درست است. برای دادن یک طرح خاص به برخی از علاقه، اولین چیزی که شما باید در طراحی سایت سعی کنید آن است که شبکه خود را ناسازگار، شاید به عنوان یک شبکه پیچ و خم ایجاد و به جای آن به چسبیده است. خودتان را محدود نکنید تا همه چیز را کاملا به شبکه ۹۶۰ در طراحی سایت تراز کنید!