طراحی نرم افزار
معروف ترین شرکت طراحی سایت
24/04/2019
طراحی وب
آشنایی با طراحی سایت تبلیغات کلیکی
27/04/2019
نمایش همه

بررسی عملکرد منوهای طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بررسی عملکرد منوهای طراحی سایت همان طور که با جزئیات جزئی یک رابط کاربر، طراحی منو با روند فعلی در طراحی سایت تغییر می کند. بعضی از متامورفوز ها نتایج مثبتی را برای بهبود تجربه کاربر ایجاد می کنند، اما دیگران می توانند تصورات مطلوب را از بین ببرند. روند بعدی، به ویژه هنگامی که به ناوبری می آید، می تواند روی حیله و تزویر در طراحی سایت باشد. به عنوان مثال، منوهای پنهان و پرچم های کم نور به تازگی شروع به اجرای نمایش کردند. با این حال، آنها با تمام طراحی سایت ها در مقایسه با منوهای تمام صفحه کار نمی کنند، که در اکثر موارد برای هر پروژه طراحی سایت ایده آل مناسب هستند.

روند اخیر، به لطف تطبیق پذیری آن و توانایی آن در ارتقاء به جای خراب کردن محبوبیت بیشتری به دست می دهد. این اطلاعات بی نظیری را تهیه می کند و متن و چند رسانه ای را به صورت منظم در طراحی سایت نمایش می دهد. البته، این یک کلیک دور از صفحه اصلی است، اما گاهی اوقات چنین قربانی باید برای بهتر ساخته شود. امروز ما قصد برانگیختن نمونه تازه و عالی از ناوبری تمام صفحه در طراحی سایت را داریم. معروف ترین شرکت طراحی سایت در تهران شرکت نونگار پردازش می باشد از آنجایی که این شرکت دارای سابقه ی بینظیری در حوزه طراحی سایت می باشد که مشتری و متقاضیان عزیز پیشنهاد می گردد تا با اطمینان کامل پروزه طراحی سایت خود را به این شرکت بسپارند.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت ماکیا

منوی تمام صفحه برای یک تجدید نظر دوست داشتنی استم پونک می رود که یادآوری پویایی منحصر به فرد و احساس مکانیک متمایز را به طراحی سایت می دهد. ناوبری مبتنی بر تصویر که طول کل صفحه را دارد کاملا با صفحه اول پویا و موضوع کلی در طراحی سایت پاسخگو است. طراحی سایت اولسس دارای چندین منو است که کاربران را قادر می سازد تا به طور کامل طراحی سایت را کشف کنند و همچنین هویت نام تجاری را تقویت کنند. ناوبری روی صفحه نمایش، مبتنی بر تصویر، با تصاویر جالبی، گرافیک هوشمند و جلوه های همراه دلپذیر زندگی می کند. این عناصر در طراحی سایت برای نقش حیاتی بازی می کنند.

طراحی سایت مواکو با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! چه چیز دیگری می تواند از نمونه کارهای آنلاین یک عکاس انتظار داشته باشد؟ یک صفحه اصلی عکس محور درخشان و ناوبری مبتنی بر چند رسانه ای است که به وضوح از طرف هنرمند در طراحی سایت صحبت می کند. منو به راحتی همه چیز را روی صفحه نمایش می دهد تا عکس های زیبا با یک پایه محکم را در طراحی سایت فراهم کند.

 

نمونه کد طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت کنفرانس اواردز

با یک صفحه اصلی پیشگام که فورا توجه خود را با مجموعه ای از انیمیشن های پرطرفدار با سرعت بالا توسط به طراحی سایت هدایت می کند، ناوبری ساده تمام صفحه را اشغال می کند و نقطه انفعال پیوندهای نوری را راه حل مناسبی می گذارد. طراحی سایت دژیتال منوی اصلی دژیتال موجب شادی و احساسات مثبت می شود. پس زمینه زرق و برق دار، پر جنب و جوش، شیب دار به عنوان پایه ایده آل برای نمایش ناوبری در طراحی سایت ساخته شده در یک رنگ سفید تابشی خدمت می کند. به طور معمول، منو به طور کامل با صفحه اصلی همپوشانی دارد. با این حال، به لطف یک بوم نیمه شفاف، کاربران توانایی مشاهده ویدیو در صفحه فرود را در طراحی سایت دارند.

طراحی سایت طراحی سایت المن دارای یک ناوبری بدون درز است که به صحنه تمام می پردازد، که نقش مهمی در زیبایی شناسی دارد. این تیم راه حل غیر معمولی را برای استفاده از یک پس زمینه متحرک برای تأکید بر آیتم های منو در طراحی سایت می گیرد. طراحی سایت صنایع ماس صنایع ماس دارای یک منوی ناوبری تمام صفحه ای مبتنی بر تصویر هستند که از دکمه کوچک “همبرگر” به زیبایی در طراحی سایت ظاهر می شود. ترمیم های عالی قطعات فلزی هوای خشونت و جدی را ایجاد می کند. گرچه کنتراست بین پیش زمینه بسیار ضعیف است، اما چنین راه حل، برعکس، خط طراحی سایت را تقویت می کند.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت دان اولسون

کاربران را با یک عکس دیدنی و جذاب که با موزاییک های طبیعی اشباع شده است، ملاقات می کند. به منظور جابجایی تاکید از چنین مرکزی چشمگیر به ناوبری ساده، تصمیم می گیرد تا یک راه حل قوی تر از ترکیب یک منوی تمام صفحه با یک پس زمینه رنگ جامد را در طراحی سایت انتخاب کند. طراحی سایت دفتر غیر ممکن در اینجا ناوبری اصلی صفحه نخست را به چهار ستون تقسیم می کند هیچ شانسی برای از دست دادن بخش های اصلی طراحی سایت را ندارد. به منظور روشن شدن ظاهر و ایجاد صفحه اول به نظر نمی رسد غم انگیز، هر لینک دارای یک شیب زیبا، تایپوگرافی عالی و تصویر تطبیق در طراحی سایت است.

طراحی سایت ویسینس صفحه اول آن یک سیستم ناوبری عظیم است که شامل دو منو است. اولین، همانطور که انتظار می رود در راستای روند طراحی سایت در حال حاضر، از طریق نماد همبرگر فعال می شود، و دوم، کل صفحه را برای دسترسی به لینک های ویدئویی در طراحی سایت وثرتر می کند. طراحی سایت استودیو فورناس راه حل غیر معمولی را برای آشکار کردن منوی اصلی که در ابتدا توسط ناویکن کوچک راه اندازی شده است، پذیرفته است. از یک زاویه متفاوت اسلاید می کند، صفحه را تمیز می کند و در طراحی سایت همپوشانی می کند و فورا توجه کاربران را جلب می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت وبگرایف

دارای یک طراحی سایت ظریف با تمرکز اصلی بر روی کپی، فوق العاده نازک، تایپوگرافی ظریف، دکمه روح، تیز، گرافیک شیک و پرطرفدار بوم است. منوی اصلی در طراحی سایت با موضوع کاملا کار می کند. طراحی سایت ماما ناوبری روی صفحه تمام کاربران را قادر می سازد تا به طور طبیعی از تصاویر در صفحه اول به دیگران در منوی اولیه در طراحی سایت نمایش داده شود. راه حل به نظر می رسد ظریف و براق و کاملا مناسب است. طراحی سایت جیاکو مورلی بسیار شبیه به مثال قبلی، در اینجا یک منوی تمام صفحه با یک پس زمینه کمی شفاف و نوع جسورانه و صاف است که به بازدیدکنندگان در طراحی سایت کمک می کند تا توجه خود را از یک صفحه اصلی تعاملی و جذاب به بخش مهمتری از طراحی سایت جابجا کنند.

طراحی سایت جیانلوکا بوچی طراحی سایت رسمی گالری، تصویری از پالایش، ظرافت و آثار هنری را به وجود می آورد، با وجود طراحی های کم و کمبود دکور شاداب. در اینجا، اولین تصور، تولید شده توسط یک منوی برجسته که ظریف و به طور ضمنی صفحه فرود را به سه بخش تقسیم می کند، که در طراحی سایت شمارش دارد. طراحی سایت الیوت لپس دارای نوار لغزنده افقی تمام صفحه است که ستون داده ها را با ستون در طراحی سایت نشان می دهد. اگر چه این یک نوع کلاسیک از یک منو نیست، این یک ناوبری استرلینگ است که به کاربران اجازه می دهد تا بیشتر از پروژه  طراحی سایت استفاده کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت فارنهایت

همان طور که اکثریت اوراق بهادار آنلاین کوچک است، آن دارای یک منو کوچک است که شامل چهار لینک اصلی است. با این حال، این کار تیم را متوقف نمی کند تا توجه خاصی به آن در طراحی سایت داشته باشد، به صفحه ناوبری کل صفحه و شناسایی اولویت آن در طراحی سایت توجه می کند. طراحی سایت در اینجا صفحه اول یک صفحه ناوبری است. چیز فوق العاده این است که تیم نباید از تغییرات تبلت موبایل ناراحت شود؛ زیرا این راه حل کاملا با تمام سیستم عاملها کاملا در طراحی سایت سازگار است.

این ساده و ظریف است اما کاملا در طراحی سایت ابتدایی است. طراحی سایت دارای ماهیت پیچیده و هندسی غنی شده با تصاویر چشمگیر و اثرات ظریف در طراحی سایت است. ناوبری منحصر به فرد و دقیق می تواند منافع را تحریک کند و کاربران را مجبور کند عمیق تر درون طراحی سایت خود بچرخد. طراحی سایت رنگ های حرکتی این طراحی سایت دارای ناوبری استثنایی است که در نگاه اول حیرت انگیز است. طراح یک راه حل را پیشنهاد کرده است که مسیر ضرب و شتم را حفظ می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

مثال هایی از کاربرد لغزنده ها در طراحی سایت

طراحی سایت رلوجیک لغزنده رلوجیک از کل خط موضوع دور نمی شود. رنگ آمیزی خاکستری باعث می شود که ظرافت بیشتری در طراحی سایت داشته باشید. گرچه CTA سبک شیب دار برای این منطقه بسیار کوچک است، اما با توجه به یک تن از فضای سفید، آرایش شسته و ریز و کمبود متن، در طراحی سایت از دست نمی رود. طراحی سایت رویال طراحی سایت رویال دارای یک نوار لغزنده فوق العاده باریک است که به ندرت از جریان کلی محتوای برتر است.

این یک راه حل استاندارد نیست، اما مزایای آن است. ناوبری ساده است و توجه کاربر را از تصاویر و توضیحات در طراحی سایت منع نکرده است. به این ترتیب، منو با نام پلاک، پشتیبانی از موضوع در طراحی سایت مطابق است. با توجه به روند، ناوبری می تواند اشکال مختلف داشته باشد. گزینه منوی تمام صفحه یکی از مواردی است که برنده پیروزی است که می تواند بسیاری از مشکلات طراحی سایت شما را حل کند.