طراحی-سایت-تهران
آشنایی با تکنیک های سئو در طراحی سایت
07/05/2019
طراحی سایت
درج اطلاعات تماس در طراحی سایت
08/05/2019
نمایش همه

بررسی ویژگی های طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بررسی ویژگی های طراحی سایت وردپرس دارای تمایز واضح بین قابلیت طراحی سایت است که ویژگی های مختلفی در طراحی سایت شما و نحوه نمایش طراحی سایت کاربر دارد. ظاهر طراحی سایت وردپرس به کاربر به طور عمده تحت عنوان تم وردپرس فعال شده است. این موضوع آنچه را در صفحات مختلف در هر دو سبک و ساختار نشان داده خواهد شد. وردپرس دارای یک ساختار موضوع بسیار انعطاف پذیر برای سازماندهی فایل های مختلف است که یک موضوع را در طراحی سایت تشکیل می دهند.

بسته به درخواست در دست، سیستم وردپرس تصمیم می گیرد که کدام فایل یا الگو برای خدمت به این درخواست استفاده شود. این کمک می کند تا در سازماندهی کد در تم خود را به طوری که هیچ کپی برداری بزرگ در طراحی سایت وجود دارد و واقعا آسان برای حفظ است. وردپرس با اجازه دادن به موضوع در فایل های مختلف ساختار شده، باعث می شود تغییرات در یک قسمت از موضوع آسان باشد بدون آنکه نیاز به تأثیر قطعاتی باشد که نباید تحت تاثیر در طراحی سایت قرار گیرد.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

ساختار پایه در طراحی سایت

شما یک کپی از تم را به طور پیش فرض در پوشه تم های نصب وردپرس در طراحی سایت خود داشته اید. در صورتی که شما آن را ندارید، می توانید آن را اینجا دانلود کنید. همه فایلها برای یک تم وردپرس اجباری نیستند. ما در حال رفتن به بحث در مورد فایل اصلی در ساختار تم طراحی سایت است. در این مقاله، ما می خواهیم فایل های مختلف را در یک تم وردپرس با استفاده از پیش فرض وردپرس به عنوان مثال. اما ساخت هر تم باید شبیه به آنچه که ما در مورد آن در طراحی سایت بحث کنیم.

سپس عنوان طراحی سایت را با آدرس طراحی سایت نمایش می دهد و همچنین توضیحات طراحی سایت را نشان می دهد که به طور عمده اطلاعات را با استفاده از وردپرس، به کار می گیرد. سپس منو با استفاده از وردپرس نمایش داده می شود و سپس تصویر هدر در طراحی سایت نمایش داده می شود. دسته بندی ها در طراحی سایت تم وردپرس می تواند یک قالب متفاوت برای دسته های به نام کته گوری در طراحی سایت داشته باشد. این الگو هر وقت درخواستی برای نشان دادن یک دسته ایجاد می شود استفاده می شود. این الگو می تواند محتویات یک دسته را به گونه ای متنوع کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ظاهر گرافیکی در طراحی سایت

پوشه تم وردپرس شامل یک فایل استایل در پوشه تم است. این پرونده به طور عمده دارای اطلاعات سبک برای طراحی سایت شماست. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! استایل نیز یک بسیار مهم است که این عنوان هدر است. عنوان هدر به عنوان نظر در استایل در طراحی سایت خواهد بود و موضوع را توصیف می کند.

این اساسا حاوی ابرداده برای تم مانند نام تم است که در مدیر وردپرس برای انتخاب طراحی سایت نمایش داده می شود. همچنین حاوی برچسب های دیگر مانند URI تم، نام نویسنده توضیحات و غیره این هدر برای سیستم وردپرس برای تشخیص تم شما در طراحی سایت ضروری است. اگر از طریق استایل بیشتری بروید متوجه خواهید شد که حاوی اطلاعات سبک برای برچسب های مختلف مورد استفاده در موضوع طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

قالب های طراحی سایت

اکنون فایل ایندکس را باز کنید تا محتوای آن را درک کنید. ایندکس در طراحی سایت یکی از فایل های اصلی در موضوع شما است. اصلی ترین قالب مورد استفاده وردپرس برای نمایش محتویات درخواست خواهد بود اگر قالب خاصی را برای مطابقت با درخواست در فولدر تم در طراحی سایت خود پیدا نخواهد کرد. اساسا لازم است که هدر، پاورقی و نوار کناری را در فایل های جداگانه جدا کنید، زیرا این فایل ها در تمام قالب ها در طراحی سایت مورد نیاز است.

بنابراین با تعریف آنها در فایل های مختلف شما به راحتی می توانید آنها را در قالب های مختلف بدون تکراری هر کدام از آنها در طراحی سایت استفاده کنید. با نگاهی سریع به هدر ، می بینیم که آن را به wp فراخوانی می کند که لازم است برای وردپرس برای بارگذاری تمام فایل هایی که برای کارکرد وردپرس و هر گونه فایل هایی که ممکن است هر پلاگین وجود داشته باشد را در طراحی سایت بارگذاری کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ارسال پست در طراحی سایت

تم وردپرس می تواند از یک قالب متفاوت برای نمایش محتوا استفاده کند، زمانی که یک پست واحد در طراحی سایت نمایش داده می شود. این را می توان با تعریف قالب سینگل در طراحی سایت انجام داد. قالب تک با نمایش پست های متفاوت مانند این ممکن است متن کامل را به جای فقط گزیده در طراحی سایت نمایش دهد. ممکن است فرم نظرات زیر پست و غیره را نشان دهد همچنین می تواند از برخی از تابع وردپرس برای نشان دادن اطلاعات اضافی در مورد رده فعلی در طراحی سایت استفاده کند.

رمزگذاری ویجت شبکه اجتماعی در طراحی سایت بیایید با توسعه ویجت شروع کنیم. اول، ما باید هدر پلاگین را در طراحی سایت اضافه کنیم. بدون هدر، وردپرس ویجت را تشخیص نخواهد داد. گزینه های تنظیمات ویجت شامل پنج فیلد فرم در طراحی سایت است که حاوی عنوان ویجت، فیس بوک، توییتر، گوگل و لینک های پروفایل است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آشنایی با مهم ترین قالب های طراحی سایت وردپرس

دیگر فایل های قالب نیز وجود دارد که می توانید در قالب خود تعریف کنید تا محتویات و ظاهر صفحات خاصی را در طراحی سایت وردپرس سفارشی کنید. برخی از موارد مهم به شرح زیر است پیج این را می توان برای نمایش یک صفحه در طراحی سایت وردپرس سفارشی کرد کامنتز این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفارشی کردن نمایش نظرات در وردپرس این می تواند مورد استفاده برای سفارشی کردن نمایش صفحه نویسنده در طراحی سایت وردپرس این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفارشی نمایش نتایج جستجو در طراحی سایت وردپرس این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفارشی کردن نمایش صفحات بایگانی مانند رده، نویسنده و غیره زمانی که هیچ قالب تخصصی دیگر در طراحی سایت وجود ندارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

ویجت ها و نقش آن ها در طراحی سایت

یکی از ویژگی های اصلی وردپرس، مناطق ویجت است که برای اضافه کردن محتوا به ستون های فرعی موضوع یا سایر مناطق ویجت در طراحی سایت استفاده می شوند. فعال کردن یک ویجت در نوار کناری موضوع شما به آسانی به عنوان کشیدن و رها کردن ویجت در منطقه ویدجت در طراحی سایت دلخواه است. (خواندن توصیه شده و درک و استفاده از ابزارک در وردپرس.) بسیاری از طراحی سایت های امروز دارای آیکون های شبکه های اجتماعی هستند که به پروفایل ها پیوند دارند. این می تواند با استفاده از ویدجت در وردپرس در طراحی سایت انجام شود. در این آموزش، ما ویجت وردپرس را که به نمایه شبکه های اجتماعی لینک می کنیم، ساختیم. برای نگه داشتن همه چیز ساده، ویجت از فیس بوک، توییتر، لینکدین و پروفایل های گوگل با استفاده از آیکون های شبکه اجتماعی در طراحی سایت پشتیبانی می کند. آشنایی با تکنیک های سئو در طراحی سایت از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تنظیمات ویجت در طراحی سایت

وقتی مقادیر وارد فیلد فرم می شوند، باید به پایگاه داده در طراحی سایت ذخیره شوند. روش آپدیت با پاک کردن داده های مخرب، مقادیر را شکل می دهد و مقادیر سانیتیزد را به پایگاه داده ذخیره می کند. تا کنون، ما تنظیمات ویجت را در طراحی سایت ایجاد کرده ایم که حاوی پیوندهایی به پروفایل های شبکه اجتماعی تعریف شده است و همچنین توانایی ذخیره تنظیمات ویجت را به پایگاه داده اضافه می کند. بعد ویجت تابع است که نشان می دهد لینک به پروفایل های شبکه های اجتماعی در جلوی وردپرس. در اینجا چیزی است که کد در طراحی سایت انجام می دهد.

پیوندهای پروفایل فیس بوک، توییتر، گوگل و ذخیره شده به پایگاه داده از طریق فرم تنظیمات ویجت بازیابی می شوند و به متغیرهای پی اچ پی در طراحی سایت خود ذخیره می شوند. لینک به پروفایل های شبکه های اجتماعی با آیکون های فونت های مختلف آنها بسیار جذاب هستند و سپس به یک متغیر برای استفاده مجدد در طراحی سایت ذخیره می شوند. در نهایت، لینک ها به پروفایل های شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود تنها در صورتی که مشخصات در تنظیمات ویجت در طراحی سایت تنظیم شده است. این کار به این ترتیب انجام می شود که یک شبکه اجتماعی بدون پیوند پروفایل ذخیره شده در طراحی سایت در جلوی نمایش داده نخواهد شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

نتیجه گیری

سیستم موضوع بندی وردپرس به ما امکان می دهد قالب های مختلفی را تعریف کنیم که می توانند نمایش بخش های مختلف طراحی سایت وردپرسی خود را کنترل کنند. اکثر قالب ها در وردپرس اختیاری هستند و شما می توانید قالب ها را تنها برای قسمت هایی از طراحی سایت خود که می خواهید یک نگاه یا سازمان خاص داشته باشید، ارائه کنید. برای بقیه درخواست، وردپرس برای قالب بعدی بعدی یا در نهایت در مورد ایندکس در پوشه تم مورد نظر شما خواهد بود.

بنابراین می توانید طراحی سایت را به صورت افزایشی با اضافه کردن قالب ها به همان میزان که مورد نیاز است، سفارشی کنید. همچنین درک اینکه کدام قالب کدام صفحات و بخش هایی از طراحی سایت شما را در درک قالب هایی که توسط شما ساخته نشده است، تعیین می کند، اما شما باید آن را به دلخواه خود تنظیم کنید. بنابراین سرگرم کننده ایجاد یا تیک کاری یک موضوع جدید باشید.