امنیت اطلاعات در طراحی سایت چگونه ایجاد نمایید
06/08/2018
طراحی سایت
چگونه طراحی سایت آنلاین موفق طراحی نمایید
07/08/2018
نمایش همه

برندسازی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

برندسازی در طراحی سایت

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران

مارک ها فقط برای شرکت های بزرگ مانند اپل، کوکا کولا، دیزنی یا مک دونالد نیستند. آنها برای کسب و کارهای کوچک، صاحبان تنها و دیگر صاحبان طراحی سایت ها بسیار مناسب هستند. این که آیا برند سازی شما به خوبی تاسیس شده، کمی تیره و یا به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته است، فقط در مورد هر طراحی سایت می تواند برای بهبود برخی از. پس از همه، یک برند سازی چیزی نیست که تا کنون “به پایان رسیده است.” مانند یک فرهنگ جامعه، هر روز در حال تکامل است. همیشه باید تعریف کنید که آیا طراحی سایت شما در میان مشتریان، جامعه شما و جامعه به طور کلی متناسب است. این باید به طور مداوم برای حفظ شهرت و پیام کلی آن نظارت شود.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برندسازی طراحی سایت خود را در شبکه های اجتماعی فراهم نمایید

 

با یک فرد معمولی که هر روز از طریق پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات فیس بوک، Google Adwords، آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی، بیلبورد ها، علائم، آگهی ها و قرار دادن طراحی سایت قرار می گیرند، بسیاری از آنها ناخودآگاه توسط بیننده نادیده گرفته می شوند، برند سازی قوی بیشتر است اکنون بیشتر از همیشه برای طراحی سایت شما مهم است.

 

 

برندسازی طراحی سایت چه ویژگی هایی دارد

 

نه تنها یک برند سازی به خوبی توسعه یافته، احتمالا طراحی سایت و خدمات را متوجه شده است، به ایجاد اعتماد و وفاداری در میان مشتریان کمک می کند، به جذب مشتری های جدید، تشویق شرکت ها و حتی افزایش روحیه کارکنان کمک می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت خود و برند خود را متفاوت از رقبا طراحی نمایید

 

 

اگر تاکنون نتوانسته اید با برند سازی طراحی سایت خود کار کنید، اکنون نیاز به تعریف آن می توانید کمی ارعاب کنید. یک برند سازی مانند شخصیت شرکت شماست، پس چگونه آن را از هوا نازک انتخاب کنید؟ خوشبختانه، شما مجبور نیستید یک مکان عالی برای شروع این است که از خودتان بپرسید که طراحی سایت شما را جدا از دیگران در بخش خود قرار می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

آیا شما ارزانترین گزینه هستید؟ سریعترین گزینه؟ بالاترین گزینه کیفیت؟ آیا شما با یک نوع خاص از مشتری کار می کنید یا به یک صنعت بسیار خاص کار می کنید؟ آیا شما یک تجارت متعلق به خانواده هستید؟ یک شرکت متعلق به زن است؟ یک تجارت متعلق به اقلیت؟ آیا شما قدیمی ترین طراحی سایت در جامعه خود هستید؟ در مورد بزرگترین چطور؟ آیا محصول خاصی را ارائه می دهید یا از روش خاصی استفاده می کنید که تنها برای شرکت شما منحصر به فرد است؟

 

 

 

تلاش نکنید همه چیز را برای همه مردم به دست بیاورید. نه تنها شما قادر به پذیرفتن همه نیستید، برند شما به دلیل آن رنج خواهد برد. در عوض، دقیقا مشخص کنید که چه کسی هستید و برای بازاریابی به افرادی که در آن علاقه مند هستند، تمرکز کنید. کدام یک از ما را به پرسش بعدی می برد که باید از خود بپرسید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

مخاطبان طراحی سایت و برند شما چه کسانی هستند

 

 

هنگامی که شما درک دقیقی از آنچه که شرکت شما ارائه می دهد و آنچه که از هم جدا شده است، می توانید شروع به فکر کردن در مورد انواع افرادی که می خواهید آنچه را که شما باید بدهند. باز هم، به دام دام انداختن به همه فکر نکنید، در همه جا جمعیتی است. فردی که بیشترین ارزانترین محصول را می خواهد همان فردی نیست که محصولی با کیفیت عالی را می خواهد.

 

 

 

دانستن اینکه “مردم شما” ممکن است مهمترین جنبه توسعه تجاری باشند. این همه چیز را از زبان شما در طراحی سایت خود، به سبک آرم خود، به افرادی که شما استخدام کرده اید، به شیوه ای که شما تبلیغ می کنید، اعمال می کند. دانستن نوع مشتری که طراحی سایت شما جذب می کند، به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

در جهت وفاداری مشتریان طراحی سایت و برند خود تلاش نمایید

 

 

شما با شناخت ویژگی های منحصر به فرد شرکت خود و اولین جمعیت آن، مسلط هستید، شروع خوبی برای توسعه برند سازی طراحی سایت شما هستیم. اکنون می توانید از خودتان بپرسید که مشتریان شما چه طور می توانند از طراحی سایت شما انتظار داشته باشند. این در مورد بیش از خدمات مشتری بزرگ، حمل و نقل رایگان، طراحی سایت نوآورانه یا کمترین قیمت تضمین شده است. این در مورد ارزش شرکت شماست.

 

 

با فیلمهایی که دارای بالاترین سطح ارتباط با کاربر از هر فرم محتوا دیگری هستند، ممکن است بخواهید چند ویدیو در سایت خود اضافه کنید. اما اگر شما یک طراحی سایت کوچک هستید، این ممکن است به نظر برسد که ساده تر می شود و سپس انجام می شود. پس از همه، شما احتمالا یک استودیو فیلم، تجهیزات دوربین یا نرم افزار ویرایش برای ایجاد یک ویدیو ندارید. شما ممکن است بخواهید در دوربین نشان داده نشود شما ممکن است زمان برای اختصاص دادن به چنین پروژه ای نداشته باشید. خوشبختانه هیچ نیازی به هیچ یک از این موارد وجود ندارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

درست مانند خرید عکس های سهام، شما می توانید فیلم های ویدئویی سهام از سایت هایی مانند shutterstock.com، iStockphoto.com، videohive.net و gettyimages.com خریداری کنید. این ویدیوها میتوانند به عنوان جاذبه اصلی شما عمل کنند، نمایندگی خدماتی را ارائه دهند یا پسزمینه شما را ادویه کنند. اگر قبلا سهام و یا طراحی سایت بدون حق امتیاز را خریداری کرده باشید، باید بدانید که این عکس ها و کلیپ های ویدئویی برای استفاده مناسب برای قیمت مناسب در دسترس هستند؛ با این حال، شما این کارها را نخواهید داشت و دستورالعملهایی را که باید دنبال کنید، وجود دارد. به عنوان مثال، شما ممکن است محدود به تعداد دفعاتی که می توانید از قطعه استفاده کنید، یا ممکن است مجاز به ایجاد سازندگان در جایی در سایت خود باشید.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برای کسانی که میخواهند ویدیوهای اصلی را ایجاد کنند، این نیز آسان است. گوشی های هوشمند و تبلت ها امروزه با دوربین های مناسب و معروف و بسیاری از برنامه های ویدئویی برای ویرایش می آیند. از iMovie، PowerDirector، Pinnacle Studio Pro و Magisto بازدید کنید.

 

وقتی مشتریان شما وبلاگ خود را می خوانند، آیا می توانند از آخرین اطلاعات، یک تحلیل دقیق یا یک خنده خوب انتظار داشته باشند؟ هنگامی که محصول خود را در پست دریافت می کنید، آیا می توانند یک جعبه ساده و ساده، یک شمع کوپن ها یا یک یادداشت شخصی را انتظار داشته باشند؟

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

تصمیم گیری درباره ارزش شرکت شما و سپس به طور مداوم با قوانینی که برای کسب و کارتان تعیین کرده اید، زندگی می کند نه تنها به تقویت برند سازی خود کمک می کند، بلکه به شما در تصمیم گیری های شما کمک می کند تا از خط خارج شوید، از جمله مواردی که چه مبلغ جمع آوری کمک می کنید و چه چیزی شرکتهایی که باید با آنها همکاری داشته باشید.

 

 

مشتریان طراحی سایت و برند شما در خصوص شما چه نظری دارند

 

 

علاوه بر تعیین اینکه وعده های بزرگ و کوچک چیست، شما را به مشتریان خود هدایت می کند، همچنین ممکن است به فکر کردن درباره چگونگی خواندن مشتریان خود برای توصیف طراحی سایت خود بپردازید. یکی از راه های این کار این است که لیستی از پنج کلمه خود را که می بینید، به بهترین وجه هویت شرکت خود و طراحی سایت و خدماتی که می توانید ارائه دهید، به دست آورید.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

آیا طراحی سایت شما سنتی، نوآورانه، و یا کمی از هر دو؟ آیا حرفه ای یا گاه به گاه است؟ چگونه مشتریان خود را هنگامی که با خدمات خود موافقت می کنند یا فروشگاه خود را خریداری می کنید، احساس می کنید؟ هوشمندانه؟ پیچیده؟ ثروتمند؟ سالم؟ افتادن مشمول؟

 

 

 

هنگامی که پنج کلمه دارید، آن را هدف قرار دهید تا با هر چیزی که انجام می دهید، زندگی کنید. هر وبلاگ مقاله ای که می نویسید، هر رسانه به روزرسانی های اجتماعی شما ارسال می شود، هر تعاملی که با مشتری دارید، و هر فردی که بخشی از تیم شرکت شما را تشکیل می دهد، باید این پنج واژه را انعکاس دهد. همه این اقدامات کوچک را برای تقویت برند سازی خود اضافه کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

ارتباط قوی میان طراحی سایت و برند خود با مشتریان ایجاد نمایید

 

 

کپی طراحی سایت شما، خبرنامه شما، توییت های شما، پاسخ های انجمن شما، ایمیل های داخلی شما و هر چیز دیگری که از سوی شما نوشته شده است باید با برند سازی خود چک کنید. برای کمک به شناسایی صدای برند سازی خود و حفظ آن، ممکن است به تصور کردن شخص دیگری از یک شخصیت مشهور، یا فردی که به عنوان سخنگوی شرکت خود می دانید، کمک کند.

 

 

 

چه شخصیتی از آن شخص استفاده می کند؟ واژگان آنها چه هستند؟ آیا آنها دوست دارند یک داستان بگویند یا به راستی به نقطه ای برسند؟ آیا این شخص با طراحی سایت باقی می ماند یا چند جوک می کند؟ این سوالات کوچکتر میتواند به شما کمک کند تا صدای واضح را بچرخانید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

برند طراحی سایت شما چه ویژگی هایی دارد

 

شما می دانید که برند سازی شما چیست؟ شما می دانید که چگونه آن را صدا بخشی. حالا شما باید آن را با توجه به ویژگی های فیزیکی آن بخوانید. لوگوی شما، رنگ دلخواه طراحی سایت شما، حتی فونت مورد استفاده شما نباید به شانس منتهی شود، زیرا این نیز نیاز به مطابقت با برند سازی که برای ایجاد آن دارید، مطابقت دارد.

 

 

 

به مخاطبان هدف خود توجه داشته باشید. پنج کلمه را در نظر داشته باشید. به یاد داشته باشید سخنگوی شما تصمیم به ارسال پیام شرکت خود را. در حال حاضر در مورد چگونگی این همه در کاغذ و یا در سراسر یک صفحه نمایش کامپیوتر فکر کنید. به رنگ و سبک فکر کنید آیا به نظر می رسد دوستانه است؟ آیا آن را سرگرم کننده است؟ آیا به نظر می رسد دولت از هنر است؟ آیا برند سازی شما روشن و رنگی است و یا ظریف تر است؟