طراحی سایت
افسانه ها و تفکرات غلط درمورد سئو طراحی سایت
03/04/2018
محاسبه تعرفه طراحی سایت
۵ دلیل برای طراحی سایت
03/04/2018
نمایش همه

بهبود خلاقیت در طراحی سایت

طراحی سایت چاپ

طراحی سایت

بهبود خلاقیت در طراحی سایت

 

طراحی سایت : هر طراح سایت نیاز به یادداشت هایی و ذخیره ایده های ذهنی و الهام گرفتن از آنها در پروژه های طراحی سایت خود دارد. برای طراحان وب بیشتر توصیه میشود که یک دفترچه یادداشت برای وقایع روزانه خود داشته باشند تا بتوانند پروژه های خود را از این طریق پیش طراحی نمایند این کار به طراحان در زمینه تقویت قوه خلاقیت بسیار کمک کننده خواهد بود. استفاده ی مداوم از این دفترچه یادداشت وقایع روزانه به طور مستمر بدون شک شمارا به یک کارشناس حرفه ای در حوزه ی طراحی سایت تبدیل خواهد کرد. شما باید ایده ها و تفکرات و طرح هایی که به ذهن تان می رسد به طور روزانه و مداوم به این دفترچه انتقال دهید و در صورت لزوم و استفاده از ان پس از یک مرور ساده می توانید ایده ها و طرح های بسیاری را  از دفترچه خود استخراج نمایید و به سهولت به پروژه های طراحی سایت خود بپردازید. در ادامه مواردی که را باید در استفاده از این دفترچه یادداشت به همیشه باید به خاطرداشته باشید را یاداور می شویم.

 

 

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

طراحی سایت: روی آیتم هایی که باید انجام دهید نظارت داشته باشید

 

طراحی وب سایت : این دفترچه درواقع لیست وقایع روزانه و کارهایی است که باید به انجام برسانید بنابراین میتوانید از این دفترچه و با نشان گذاری کلمات کلیدی لیست کارهایی که می خواهید به انجام برسانید را به منظور یاداوری بیشتر یادداشت نمایید.

طراحی سایت: مشخص نمودن جدول زمانبندی برای پروژه ها

 

از طریق این دفترچه یادداشت میتوانید بهتر به مدیریت و کنترل پروژه های طراحی سایت خود بپردازید. و کلیه وظایف و مراحل پروژه و اقداماتی که باید به انجام برسانید را به دقت مشخص کرده و از این طریق بتوانید به زمانبندی درست و دقیق برای به انجام رساندن و تحویل پروژه ی خود بپردازید.

بهانه های عدم طراحی سایت

طراحی سایت: طراحی های روزانه

 

بدون شک هیچ چیز برای یک طراح سایت بهتر از این نیست که روزانه طراحی ها و ایده های خود را روی یک کاغذ پیاده سازی نماید. بدون شک روزانه ممکن است یک طراح سایت احساس خلاقیت نماید و طرحی جدید به ذهنش خطور کند در این مواقع بهترین کار یادداشت نموده این طرح در دفترچه ی یادداشت است تا در مواقع لزوم به آن مراجعه کرده و از ان استفاده نمایید.

 

طراحی سایت: طراحی حروف را آزمایش کنید

 

می توانید با طراحی نمودن حروف به طور روزانه در این زمینه تمرین کنید این کار در زمینه ی تایپوگرافی در طراحی سایت بسیار به شما کمک خواهد کرد. لزومی ندارد در ابتدا به شکل یک خطاط و یا یک طراح حرفه ای عمل کنید. اما با این تمرین ها به صورت روزانه بدون شک باعث افزایش و بهبود توانمندی های شما در این زمینه خواهد شد.

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت: تمرین سازمان دهی و منظم بودن

 

به وسیله ی استفاده ی منظم و همیشگی از این دفترچه می توانید برنامه ریزی دقیق برای پروژه ها و منظم بودن و سازمان دهی را تمرین کنید و در این زمینه به مهارت دست یابید.