اصطلاحات طراحی سایت
اصول استفاده از انواع رنگ در طراحی سایت
05/03/2019
نموه کد طراحی سایت
بهبود بازدهی طراحی سایت فروشگاهی
05/03/2019
نمایش همه

بهترین روش برای ایجاد صفحات طراحی سایت

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بهترین روش برای ایجاد صفحات طراحی سایت همه از طراحی سایت های تک صفحه ای را دوست دارند. با این روند طراحی، برخی از مواد شیمیایی وجود دارد. این مدت زمان زیادی است که در حال انجام است، اما هنوز هم در حال افزایش است و بسیاری از طراحی سایت ها آن را انتخاب می کنند. یک مدت زمان طولانی، داشتن یک طراحی سایت تک صفحه چیزی نیست که شما افتخار می کنید. این ها صرفا آموزنده بودند، طراحی سایت های “کارت کسب و کار” که ارزان و خسته کننده بودند. اما اکنون یک صفحه به عنوان یک روند طراحی کاملا متفاوت است. این طرح را از یک طراحی حذف می کند، رابط کاربری ساده و روشن را با محتوای مختصر و متمرکز در طراحی سایت به نمایش می گذارد. از دیدگاه ، همه چیز خوب و بد در مورد طراحی یک صفحه وجود دارد، اما معمولا کاربران به مرور در این طراحی سایت ها علاقه مند هستند، که قبلا در مورد آن ها مورد توجه است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

منظور از طراحی سایت های تک صفحه ای چیست

گرچه شواهد کمی وجود دارد، برخی از کارشناسان معتقدند که طراحی سایت های تک صفحه دارای نرخ تبدیل بالاتر هستند نسبت به طراحی سایت های ناوبری سنتی با چندین صفحه. تنها مطالعه موردی که من می توانم پیدا کنم توسط سیگنال است. به نظر می رسد که یک صفحه فرود تنها طولانی به درصد بیشتر ثبت نام در مقایسه با نسخه چندگانه صفحه اصلی است. خوب، تعجب آور نیست ناوبری یک صفحه ای ساده تر است؛ هیچ راهی برای از بین بردن وجود ندارد و همه چیز فقط یک زن و شوهر از دور است. صفحه بیشتر متمرکز و روشن است، که باعث می شود ارتباط پیام اصلی طراحی سایت آسان تر شود. طراخی سایت های تک صفحه ای به طور تقریبا در همه دستگاه ها کار می کنند چرا که ناوبری عمدتا به علت پیمایش یا کشیدن به جای کلیک کردن یا ضربه زدن است.

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان بزرگترین چالش در طراحی سایت یک صفحه ای این است که کاربران را در حال پیمایش نگه دارد. تصاویر با وضوح بالا، رنگ جسورانه و نوع زیبا توجه، اما همیشه به اندازه کافی برای جلب علاقه کاربر نیست. با برخی از تجزیه و تحلیل داده های کاربر و آزمایش شما می توانید راه را به قلب مخاطبان خود پیدا کنید. بیایید از طریق برخی نکات در مورد ساخت طراحی سایت تک صفحه شما حتی بیشتر کاربر پسند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تقسیم محتوا به قطعات کوچک در طراحی سایت

هنگامی که فقط یک صفحه برای داستان خود دارید، مهم است که کاربران را با اطلاعات بیش از حد غرق نکنید. نگران نباشید به پایین صفحه بروید و چندین بخش داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که محتوای پیام و رسانه را از ابتدا تا انتها روشن و مختصر در طراحی سایت داشته باشید. و مهم تر از همه، طراحی سایت های تک صفحه باید یک جریان مداوم و پیوسته از محتوا داشته باشند وقتی نمونه های درخشان از چنین جریان محتوایی صاف و معنی دار، طراحی سایت و سایت است. راه دیگری برای نگه داشتن کاربران پس از نکته شما این است که یک داستان را با استفاده از محتوای بصری و متن به اشتراک بگذارید. داستان گویی یک راه قدرتمند برای ارائه محتوا است و این در واقع یک روند دیگر در طراحی سایت است، اما این بار در بازاریابی محتوا. داستان گویی زندگی را به پیام اصلی تبدیل می کند و به شدت به کاربر مربوط می شود. این به این معنی نیست که شما باید یک نویسنده داستانی را استخدام کنید. فقط روی بخش عاطفی محتوای خود تمرکز کنید و سعی کنید طراحی سایت انسانیت بیشتری در آنچه که می نویسید باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی ناوبری جایگزین برای دسترسی سریع در طراحی سایت

طراحی سایت های تک صفحه ای در مورد پیمایش، گاهی حتی پیمایش بی نهایت هستند. مثل غواصی به دریای محتوا و دانستن دقیقا چقدر شما ممکن است بروید. کاربران را امن و همیشه در مسیر نگه دارید؛ سعی کنید پیمایش را با یک سیستم ناوبری سنتی در طراحی سایت ترکیب کنید. یک عمل عمومی این است که یک نوار ناوبری چسبنده داشته باشد که در بالای صفحه قرار دارد بدون توجه به عمق حرکت شما. این نیز یک راه حل خوب از لحاظ قابلیت استفاده است. ناوبری مهم می تواند جایگزین ترشی های سنتی در یک شیوه بصری و تعاملی تر در طراحی سایت باشد. اگر طراحی سایت تک صفحه ای شما خیلی طولانی باشد، لازم است دکمه بازگشت به بالا یا نوار پیمایش عمودی داشته باشید که کاربران سریعا به بخش های بالای طراحی سایت دسترسی پیدا می کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

از تماس های قوی در طراحی سایت استفاده کنید

اگر از یک بازاریاب دیجیتال بخواهید که عامل تاثیر گذار در یک تبدیل باشد، تقریبا قطعا دعوت به عمل خواهد بود. یک به خوبی کار می کند نیمی از کار، اگر نه کل کار. من جرأت می کنم این را برای هر طراحی سایت ای که برای اهداف خاص طراحی شده است درست کنم، این که آیا آن را دانلود برنامه موبایل، قرار دادن سفارش، درخواست نسخه ی نمایشی، ثبت نام ایمیل و یا ساده به عنوان یک فرم تماس با مخاطب در طراحی سایت است. صرف نظر از هدف، کیفیت تماس به عمل تعیین کننده شانس تبدیل است. بر اساس یک مطالعه موردی برقراری تماس به عمل برجسته تر، تبدیل درصد را افزایش می دهد. خبر خوب این است که طراحی سایت های تک صفحه ای که بیشتر متمرکز و روشن هستند نیز در ساخت بهتر عمل می کنند.

در یک طراحی سایت یک صفحه، متن و محتوای رسانه ای کمی وجود دارد که کاربر را از هدف اصلی منحرف کند. همچنین، با داستان سرایی خوب، کاربر را از طریق طراحی سایت تا زمانی که نقطه اوج، که در آن شما باید یک تماس قوی برای عمل داشته باشید، هدایت کنید. مجددا، دو آزمایش انجام دهید تا مشخص کنید کدام برای طراحی سایت شما مناسب است، زیرا گاهی حتی کوچکترین تغییر رنگ، قرار دادن یا اصلاح ممکن است تغییرات شدیدی در تبدیلات ایجاد کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

تم طراحی سایت خود را ساده نگه دارید

طراحی سایت های چند صفحه ای سنتی تقریبا در مورد ایجاد یک تم طراحی و سپس داشتن چند قالب از صفحات داخلی برای کار بر روی. طراحی یک طراحی سایت یک صفحه ای چالش انگیز تر است، اما فرصت بیشتری برای خلاقیت نیز وجود دارد. با پیشرفت های اخیر در و جاوا اسکریپت، فرصت های بی پایان برای ایجاد یک طراحی سایت ساده اما جذاب وجود دارد. اضافه کردن انیمیشن های کوچک و انتقال زیبا و صاف فقط جزئیات است اما خوب در مورد جزئیات نیست فقط با فریبندگی فراموش نکنید و با تمام کسانی که عناصر تندرست، شناور و پرتلاطم را در سراسر طراحی سایت ندیده اید، بیش از حد تحمل نکنید. پولدار شدن از طریق طراحی سایت تهران که یکی از مهم ترین مهارت های مجموعه شرکت های نونگار پردازش می باشد را مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

زمان بارگیری در طراحی سایت تک صفحه ای

یکی از بزرگترین معایب طراحی سایت های تک صفحه، زمان بارگیری آهسته است. از آنجا که تنها یک صفحه برای ارائه محتوا وجود دارد، معمولا این طراحی سایت ها سنگین تر می شوند و زمان بیشتری برای بارگیری می گیرند. به دنبال نکته قبلی، طراحی سایت را با استفاده از انیمیشن های غیر ضروری و دیگر عناصر طراحی که بارگذاری زمان زیادی را تحت تاثیر قرار می دهند، انجام ندهید. صرفه جویی در وقت کاربر باید اولویت شما باشد. بارگیری آهسته نیز ممکن است باعث آسیب رساندن به طراحی سایت شما شود، که قطعا بزرگترین قدرت یک طراحی سایت تک صفحه ای نیست. این نیاز به توجه و تلاش بیشتر در کنار شما دارد تا طراحی سایت را نیز برای عنکبوت مناسب سازد. طراحی صفحه تنها می تواند یک راه قدرتمند برای تعامل با کاربران و تبدیل آنها به منجر شود. اما این به شدت به نوع کسب و کار و هدف طراحی سایت وابسته است. معمولا یک صفحه طراحی بهتر برای طراحی سایت های تک عمل است،

 

طراحی وب

طراحی وب

انتخاب الگوهای مناسب برای طراحی سایت

مانند دانلود برنامه، خرید اقلام واحد، کمکهای مالی و غیره اما با استفاده از بهترین شیوه ها محدود نمی شود، زیرا این ها هنوز تجربه دیگری است که لازم نیست برای شما مطابقت داشته باشد. لوقا وروبلوکی، طراح محصول برای گوگل، توضیح می دهد که چگونه ارائه قالب به بازخوردی که دریافت می شود، تاثیر می گذارد. مدل موازی استاتیک است، اما محصولات نهایی غنی و تعاملی هستند. هنگامی که یک الگو برای ذینفعان نمایش داده می شود، از لحاظ ذاتی در معرض آسیب پذیری در طراحی سایت قرار می گیرید زیرا مدل در حال حاضر در خلاء وجود دارد. به همین دلیل است که شما باید در قالب طرح مسئله طراحی محصول حل شود. در غیر این صورت ذینفعان ممکن است ویژگی های خود را درخواست کنند، زیرا آنها در یک درخت تمرکز می کنند و هنوز نمی توانند جنگل را ببینند.

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

استفاده از مدل های آماده در طراحی سایت

به خاطر داشته باشید که مدل های آماده هنوز طراحی و قابل اجرا هستند و فقط یک وسیله برای طراحی سایت نهایی است. این بازخورد بیشتری را در مورد هدف خود به دست می آورد و کمتر به انتقاد درمورد خود مختاری کمک می کند. شما همچنین نمی خواهید که ذینفعان نهایی را در تصمیمات فتوشاپ بگذارند، زیرا این می تواند به کمیته طراحی سایت فریبنده منجر شود یا حداقل ارزش طراح را در نظر ذینفعان کاهش دهد. ابزار مورد نظر را برای وفاداری راست وسط و یا بالا)پیدا کنید، تست قابلیت استفاده را انجام دهید تا تصمیماتتان را پشت سر بگذارد، و همیشه هنگام ایجاد قالب، زمینه را فراهم کنید. به عنوان فاز متوسط ​​بین قاب و نمونه اولیه، مدلسازی یک جزء کلیدی نه تنها برای تیم طراحی سایت، بلکه برای سهامداران است. این امر قبل از اینکه بیش از حد پرهزینه باشد، به پیدا کردن و اصلاح ناسازگاری های بصری کمک می کند.