طراحی-سایت-تهران
روش های خلاقانه برای استفاده از طراحی سایت
25/03/2019
طراحی سایت
المان های آزار دهنده در طراحی سایت
25/03/2019
نمایش همه

بهترین روش برای طراحی سایت هتل

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بهترین روش برای طراحی سایت هتل تجربه کاربر بخشی جدایی ناپذیر از هر طراحی سایت است و هیچ شکی در مورد آن وجود ندارد. البته اگر یک صنعت واحد وجود دارد که در آن تجربه کاربر بیشتر از هر چیز دیگری باشد، البته مهمان نوازی است. مهمانداری همه چیز مربوط به ملاقات و بیش از انتظارات مهمان و ارائه تجربه ستاره ای مهمان از اولین نقطه لمس تا آخرین و در دوران دیجیتالی که ما در آن زندگی می کنیم، طراحی سایت هتل اغلب جایی است که تجربه مهمان با یک هتل شروع می شود. حداقل این چیزی است که هر نام تجاری در جستجوی آن است: رزرو مستقیم. بنابراین، به عنوان یک صاحب هتل، می خواهید اطمینان حاصل کنید که تجربه کاربری طراحی سایت شما همان تجربه مهمان در هتل است. برای انجام این کار، باید بدانید که چرا مسافران از طراحی سایت شما بازدید می کنند. اهداف اصلی مسافرتی چیست؟ هنگامی که شما پاسخ به این سوال را می دانید، می توانید با یک طراحی سایت دوستانه و متناسب با انتظارات مسافرتی آشنا شوید.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

درک رفتار کاربر مسافر در طراحی سایت

به عنوان یک طراح شما نیاز به درک کمی بیشتر به صنعت مهمان نوازی و تجزیه و تحلیل رفتار مسافرتی برای ارائه یک جریان به خوبی در نظر کاربر تجربه که در واقع در طراحی سایت تبدیل می شود. براساس یک مطالعه انجام شده توسط گوگل، به طور متوسط ​​۶۰ درصد از مسافرین برای اولین بار در برنامه ریزی سفر آنلاین به موتورهای جستجو در ابتدا در مقابل طراحی سایت هتل قرار می گیرند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این به این معنی است که وقتی کاربران از طراحی سایت هتل خود بازدید می کنند، احتمالا قبلا برخی تحقیقات را انجام داده اند و می خواهند؛

مقایسه قیمت ها در طراحی سایت خود را در مقایسه با آژانس های مسافرتی آنلاین بیشتر در مورد هتل، مانند خدمات اضافی، عکس های بیشتر، فیلم ها را دریافت کنید. برای بررسی اینکه آیا معاملات خاص یا پیشنهادات بسته برای تاریخ های انتخاب شده وجود دارد، بررسی کنید. به طور مستقیم با هتل تماس بگیرید تا درخواست های سفارشی یا رزرو مستقیم انجام شود. به طور کلی، هنگام بازدید از یک طراحی سایت هتل، این قصد مهمان اصلی است. حالا بگذارید ببینیم دقیقا چه می توانیم تجربه کاربر را برای این نیازها طراحی کنیم.

 

نموه کد طراحی سایت

بهینه سازی جریان رزرو برای تبدیل در طراحی سایت

این باید ماندگار شما باشد. چیز دیگری مهم نیست، زیبایی شناسی یا طعم و مزه و حتی طعم کاربر در طراحی سایت نیست. شما ممکن است فکر کنید که این کار چگونه کارایی کاربر نباید انجام شود، اما تا زمانی که طراحی سایت به درستی کار کند، کار درستی انجام می دهید. و گفت که هیچ فرمول موفقیت برای یک طراحی سایت هتل وجود ندارد. با این حال، برخی از بهترین شیوه هایی که باید در نظر داشته باشید وجود دارد. در حقیقت، پنجره رزرو همیشه باید در یک نقطه قابل مشاهده باشد و با طراحی کمتر و قابلیت استفاده بیشتر باشد.

ثانیا، کاربران باید بتوانند انواع اتاق ها را مقایسه کنند، سرعت را به آسانی به سرعت تصمیم گیری کنند. ما باید به آنها کمک کنیم تا به وضوح بیان تفاوت های نرخ و ارائه یک مقدار خوب از تصاویر را برای انواع اتاق در طراحی سایت تصمیم بگیرند. آخر، اما نه کم، لطفا کمی اطلاعات را در مورد چک کنید. اطمینان حاصل کنید که خلاصه ای روشن از رزرو و بهینه سازی فرم پرداخت با توجه به تحقیقات متعدد و بهترین شیوه ها در طراحی سایت.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

 در طراحی سایت اول فکر کنید

بدون نیاز به توضیح اهمیت داشتن یک طراحی سایت آماده برای موبایل وجود ندارد. اما ما باید ابتدا بر مزایای تفکر مبتنی بر موبایل تمرکز کنیم، که به این معنی است که ابتدا طراحی صفحه نمایش تلفن همراه را انجام می دهیم و سپس آن را تا حد امکان به بزرگترین صفحه نمایش ها در طراحی سایت تبدیل کنیم. این به خصوص برای صنعت مسافرتی مهم است که در آن کاربران تصمیمات خرید / رزرو را در مسیر حرکت می دهند و به این معنی است که نیاز به طراحی حداکثر قابلیت استفاده بیشتر از حداکثر قابلیت وجود دارد. اگر چه بهتر است که همانند کاربران تلفن همراه به عنوان کاربران طراحی سایت ارائه شود، اما اگر نتوانید، ممکن است بخواهید یک لینک برای مشاهده طراحی سایت کامل ایجاد کنید.

 

ویژوال در طراحی سایت کلید است

وقتی که به رزرو هتل می آید، کاربران از عکس های با کیفیت بالا از هر گوشه ای از هتل خود، از جمله زمین های هتل، داخلی، بیرونی، تمام امکانات و به ویژه عکس های اتاق، در طراحی سایت تمایل دارند. یکی از دلایلی که کاربران قبل از رزرو چندین طراحی سایت را بررسی می کنند، یافتن دقیق ترین اطلاعات در مورد هتل، عکس های با کیفیت بهتر، فیلم ها برای تصمیم گیری دقیق تر است. به عنوان بخشی از تجربه کاربری هتل بی عیب و نقص، مهم است که یک طراحی سایت بصری قانع کننده ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید هر چند که طراحی سایت دیدنی سنگین بارگیری کند، مسئله مهمی برای کاربران تلفن همراه است. با توجه به ، اگر ۴۰ ثانیه طول بکشد تا سه ثانیه طول بکشد، درصد از مردم سایت را ترک کرد. پس مطمئن شوید که تمام تکنیک های بارگذاری سریع را در طراحی سایت اجرا کنید.

 

طراحی سایت

 ارائه بهتر تجربه مشتری در طراحی سایت

تجربه کاربر و تجربه مشتری در معنای سنتی از نزدیک در ارتباط هستند و نمی توانند بدون یکدیگر در طراحی سایت وجود داشته باشند. طراحی سایت شما می تواند تجربه مهمان هتل شما را به طور کامل بکشد. بنابراین بهتر است شروع به ارائه خدمات استثنایی خدمات مشتری از اولین نقطه دسترسی که اغلب طراحی سایت شما است. این یکی از بزرگترین مزایای یک طراحی سایت نام تجاری هتل است که مخالف جمعنده هایی مانندو غیره می باشد. این سازمان های آژانس مسافرتی هرگز نمی توانند سرویس مهمان شخصی خود را بر روی طراحی سایت خود ارائه دهند. ابتدا اطمینان حاصل کنید که راه های مختلفی برای ارتباط با هتل خود در طراحی سایت خود وجود دارد.

شماره تلفن ثابت، اسکایپ، فرم تماس برای پرس و جو مربوط به رزرو و درخواست های خاص، و همچنین یک چت زنده است. ثانیا، ارائه خدمات ویژه افزودنی، که در هیچ کانال فروش دیگر در دسترس نیست. این می تواند به عنوان یک نوشیدنی خوشایند باشد، اما شما همچنین می توانید تمام راه را بروید و تمام خدمات پرداخت شده خود را به صورت آنلاین در طراحی سایت رزرو کنید، شاید با یک تخفیف کوچک. این باعث می شود تا کاربر احساس تفاوت در هنگام رزرو با یک هتل به طور مستقیم.

 

طراحی سایت

 بالا بودن آن با اعتبار و اثبات اجتماعی در طراحی سایت

یکی از مهمترین عوامل موثر در تصمیم گیری خرید مشتری، شواهد اجتماعی است که به شکل های مختلفی در طراحی سایت ظاهر می شود: توصیفات، بررسی ها، وبلاگ های ویدئویی، دنباله های اجتماعی و غیره. مهمانان هتل نیز هیچ استثنائی ندارند. در واقع، با توجه به  درصد از مسافران همیشه بررسی قبل از رزرو اقامت سفر مرجع است. اما بخش مشکوک در اینجا منبع بررسی است. اگر میخواهید اعتبار طراحی سایت خود را افزایش دهید و اثبات اجتماعی برای مهمانان خود را ارائه دهید، باید تجربیات را از یک منبع معتبر و شناخته شده ارائه کنید، که بدون شک است.

در حالی که این ممکن است زیبایی زیبایی علاوه بر طراحی سایت شما، اما اضافه کردن یک بررسی ویجت به صفحه اصلی خود و یا صفحه تعیین شده تعیین شده بسیار قانع کننده تر از بررسی طراحی سایت خود است. ساخت طراحی سایت قوی هتل چالشی است از نظر بازاریابی و طراحی این معمولا بیش از یک تکرار طول می کشد تا یک طراحی سایت کاربردی، بهینه سازی شده و کاربر پسند به پایان برسد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تصمیمات پشتیبانی شده با داده ها را داشته باشید و همیشه با کاربران واقعی تست کنید.

 

طراحی سایت

پیام متداول در طراحی سایت مهم است

همیشه در مورد چگونگی ظاهر شدن پیام تبلیغاتی خود در طراحی سایت فکر کرده اید؟ هنگامی که شما کاربران را با چندین پیام در سراسر طراحی سایت هدف قرار داده اید، آن را سردرگمی، نه وفاداری به شما خواهد شد. با این پیام انحصاری، به جای رفتن با کانال های متعدد برای پیام های بیشتر، سازگار باشید. اهداف شرکت شما می تواند برای ایجاد یک پیام ضرب و جور که شما می توانید از طریق هر تجربه آنلاین، صرف نظر از اینکه آیا ایجاد محتوا، تبلیغات پرداخت شده و یا کانال های اجتماعی در طراحی سایت است. پیام متداول مهم است اگر شما کاربران خود را یک پیام مستقیما برای پشت سر گذاشتن، صرف نظر از اینکه چگونه با برند شما ارتباط برقرار می کنند، در خانه احساس راحتی می کنند، و این باعث می شود تا وفاداری به طراحی سایت زیاد باشد پول دار شدن از طریق طراحی سایت تهران که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.