طراحی سایت
طراحی سایت بی نقص داشته باشید
08/04/2019
طراحی-سایت-تهران
انتخاب تیم پشتیبانی مناسب برای طراحی سایت
08/04/2019
نمایش همه

بهترین روش های طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

بهترین روش های طراحی سایت ممکن است نکاتی در طراحی سایت باشد که حرفه ای ها ان را در اختیار همگان قرار نمی دهند مسلما یک طراحی سایت بهتر یعنی داشتن یک تجربه بهتر وهدف از طراحی سایت این است که بازدید کنندگان بتوانند بدون دغدغه و نگرانی ازطراحی  سایت بازدید کنند و بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و توجه به این موضوع که توسعه دهنده های سایت باید سایتی بسازنند که در نگهداری و بروز رسانی آن راحت باشند و دچار مشکل نشوند یک طراحی سایت باید عالی باشد تا بتواند موثر باشد و بروی کاربران اثر خوبی بگذارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت موثر چیست ؟

منظو از طراحی سایت موثر یعنی اینکه این پروژه قلب کسب و کار ما است که باید به خوبی کار کند. اثر گذاشتن به معنای سریع عمل کردن نیست به معنی بهتر شدن سایت است و به معنای همراه شدن و درک درست دیگران از سایت است. ما در این مقاله به مواردی کهه باعث درک بهتر از طراحی سایت شما می شود اشاره خواهیم کرد مشخص کنید طراحی سایت شما برای قالب شخصیتی چه افرادی طراحی می شود و کسانی که از طراحی سایت شما بازدید می کنند برای چه منظوری طراحی سایت شما را لازم دارند؟ طراحی سایت شما برای چه دستگاهی طراحی شده است موبایل ،کامپیوتر یا تبلت آیا شما با مخاطبین سایت خود تا به حال صحبت کرده اید و چگونه می خواهید از خوب بودن طراحی سایت خود مطمئن شوید.

 

طراحی سایت

قبل از طراحی سایت به کدها توجه نمایید

طراحی سایت شما دقیقا همانی خواهد شد که کدهای شما می گویند و موتورهای جستجوی گوگل نیز همان را می خوانند پس بنابراین کد را با توجه به معنیش بنویسید تابتوانید تجربه بهتری رابرای کاربر وموتورهای جستجو رقم بزنید هر از چند گاهی کیفیت صفحات طراحی سایت خود را بروی نمایشگر چک کنید و در صورت در دسترس نبودن و یا خراب بودن سعی در اصلاح آن داشته باشید.

در طراحی سایت از بار گزاری مشروط استفاده کنید بارگذاری مشروط یعنی شما می توانید باآن  تجربه فول امکانات را بسازید و سرعت بار گزاری صفحات را با دادن اولویت به محتوا بالا ببرید قسمتهایی مانند اشتراک گذاری نظرات و پست مرتبط و غیره زمانی که ارتفاع صفحه ای که باز می کنید کم باشد تجربه کاری بهتری را در اختیار شما و بازدید کننده قرار می دهد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت ذاتا باید در دسترس باشد

این یک حقیقت است که وب یک محیط دسترس پذیره و باید هرکاربری بتواند با کندترین اتصالات اینترنتی به آن دسترسی داشته باشد و هر تصمیمی که در مورد بهینه سازی طراحی سایت می گیرید این دسترسی بایدد ذاتا حفظ شود هوشمندانه از آن استفاده کنید. دورنمای طراحی سایت خود را نگاه کنید قبل از انجام هر نوع تغیری  در طراحی سایت خود یک دور نمای کلی ازطراحی سایت خود داشته باشید و تصمیم تخصصی نگیرید اگر به دنبال را ه حل وارائه آن هستید کمی به عقب تر بروید نمای کلی پروژ را در نظر بگیرید.