انتخاب نام تجاری در طراحی سایت
11/11/2018
طراحی سایت
طراحی سایت هواشناسی
12/11/2018
نمایش همه

بهترین سایت از نظر طراحی

طراحی سایت

طراحی سایت

بهترین سایت از نظر طراحی

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت یکی از رایج ترین روش ها برای معرفی و تبلیغات کسب و کار و خدمات شرکت ها و ارگان ها و سایر مراکز کاری به عموم می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و رشد روز افزون نرم افزارها و برنامه های طراحی سایت، هر روزه شاهد طراحی طراحی سایت های حرفه ای تر و دارای امکانات به روزتر و آسان تر هستیم.

 

ملاک برتری طراحی سایت ها از یکدیگر

ملاک برتری طراحی سایت ها را در درجه ی اول، نظر کاربران می باشد ، زیرا استفاده کنندگان اصلی آنها هستند و رضایت اصلی را کاربران می بایست از طراحی سایت داشته باشند. علاوه بر کاربران ،کارفرما و صاحب اصلی طراحی سایت اولین شخصی است که می بایست از طراحی طراحی سایت رضایت داشته باشد و طراحی سایتی که طراحی خوبی داشته باشد در مسابقات طراحی طراحی سایت نیز جوایزی را خواهد برد که این ملاک حرفه ای بودن و طراحی عالی این طراحی سایت می باشد.

 

 

انواع سبک های طراحی سایت به شرح زیر می باشد :

  • طراحی فلت یا دو بعدی

نوعی از طراحی طراحی سایت می باشد که در آن به جای استفاده از سایه ها و ابعاد برای جداسازی، از رنگ ها و بردرها استفاده می کنیم. از گرافیک پیچیده کمتر استفاده شده و به همین دلیل فضای خالی بیشتری نیز خواهیم داشت.و کاربران نیز آرامش بصری بیشتری در استفاده از این طراحی سایت دارند.

  • طراحی ریسپانسیو

طراحی طراحی سایتی که با ریسپانسیو انجام می شود این امکان را به طراحی سایت اضافه می نماید تا در صفحات گوشی و تبلت نیز به خوبی و وضوح نمایش داده بشوند و دچار اختلال نشوند .

  • سبک راوی کننده

در این سبک از طراحی طراحی سایت تاریخچه ی فعالیت ها و خدمات شرکت به صورت داستان وار و پشت سرهم ارائه می شوند و بر روی کاربران تأثیر بیشتری خواهد گذاشت.

  • طراحی تک صفحه

در این سبک از طراحی طراحی سایت ، تنها یک صفحه در طراحی سایت وجود دارد و کاربران با کلیک کردن بر روی منو در همان صفحه ی اول وارد طراحی سایت شده و معتل باز شدن صفحه ی دیگری نمی شوند و این امر علاوه بر افزایش سرعت استفاده ی کاربران طراحی سایت،موجب بهبود سئو طراحی سایت و بالا رفتن رتبه ی طراحی سایت در جستجوی گوگل می گردد.

  • سئو و بهینه سازی طراحی سایت

سئو و بهینه سازی به طراحی سایت این کمک را می کند تا در رتبه ی بالاتری در گوگل قرار گیرد و به تعداد کاربران و در نتیجه مشتریان طراحی سایت می افزاید.

  • انجام امور آنلاین

برخی از طراحی سایت ها خدماتی را ارائه می نمایند که می بایست به صورت آنلاین صورت گیرد به طور مثال خدمات پرداخت آنلاین و یا پرسش و پاسخ های کاربران از طراحی سایت و این خدمات و پیشتیبانی آنلاین به اعتبار طراحی سایت و بالابردن رتبه ی طراحی سایت در گوگل می انجامد.