طراحی سایت
بررسی جوانب مثبت و منفی طراحی سایت مجدد
14/03/2019
پیاده سازی عناصر ضروری در طراحی سایت
16/03/2019
نمایش همه

بهترین مکان برای قرار دادن لینک طراحی سایت

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

بهترین مکان برای قرار دادن لینک طراحی سایت از مسایل مهم مدیران سایت ها در طراحی سایت خود ایجاد رنگینک و ترافیک طراحی سایت است. به همین دلیل بیشترین وقت خود را برای ترافیک سایت قرار می دهند هر چقدر میزان رنگینک در سایت شما بالا باشد به همان اندازه ترافیک سایت شما بالا خواهد رفت و بهتر در معرض دید موتورهای جستجو گر قرار خواهد گرفت. دریافت رتبه و ترافیک بالا تقریبا برای طراحی سایت ها کار مشکلی است پیشنهاد ما برای رسیدن به رتبه بالا قرار دادن لینک خود در سایت های معتبر است البته ناگفته نماند باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که کدام طراحی سایت ها به شما اجازه لینک دهی می دهند .

 

طراحی سایت

بهترین طراحی سایت های لینک بیلدینگ عبارتند از:

  • طراحی سایت های مطبوعاتی

یکی از بهترین روش ها برای قرار دادن لینک یک طرفه برای طراحی  سایت شما قرار دادن لینک سایت در وب سایت مطبوعاتی است که همانند بازاریابی مقاله است و می تواند به دوصورت پولی ورایگان صورت بگیرد .

 

  • طراحی سایت های ویکیپدیا

وب سایت ویکیپدیا یکی دیگر از بهترین وب سایت ها برای قرار دادن لینک یک طرفه می باشد این سایت در رنگینک  وب سایت شما در گوگل تاثیر بالایی دارد.

 

  • طراحی سایت ها با دامنه gov, edu

این طراحی سایت ها دارای دامنه قوی تبلیغاتی هستند و می توان گفت یکی از موثر ترین و قدرتمند ترین وب سایتی است که می توانید به آن لینک یک طرفه بدهید این وب سایت ها هستند. دامنه هایی با پسوند gov, edu

 

  • در بک لینک طراحی سایت استفاده از فیلم و اسلاید

اکثر صاحبان طراحی سایت ها با استفاده از فیلم و اسلاید در وب سایت خود لینک یک طرفه بدست می آورند.

 

طراحی سایت تهران

ارسال نقطه نظرات در طراحی سایت ها برای بدست آوردن بک لینک

همانطور که می دانیم هنوز در وبلاگ و طراحی سایت ها را ه های زیادی برای ایجاد لینک می باشد هر موقع در گوگل لینک مرتبطی ایندکس می شود برای آنها ایمیل می شود و شخص لینک را برسی می کند و در صورت ارزشمند بودن دیدگاه خود را بیان می کند از این طراحی سایت ها می توانید برای ایجاد لینک یک طرفه و معتبر استفده کنید. خیلی از بازاریابان اینترنتی وقت خود را صرف ساخت این لینک ها می کنند  که با گذشت زمان این لینک ها افزایش یافته و ترافیک سایت شما بیشتر می شود. با رعایت اصول اولیه طراحی سایت به راحتی می توانید بهترین و کاربردی ترین وب سایت را داشته باشید.