محاسبه تعرفه طراحی سایت
طراحی سایت اختصاصی
22/07/2018
طراحی سایت مدرسه
جدیدترین طرح های طراحی سایت
22/07/2018
نمایش همه

بهترین نکات طراحی سایت ۲۰۱۸

طراحی سایت

طراحی سایت

بهترین نکات طراحی سایت ۲۰۱۸

 

 

طراحی سایت یکی از پیشرفته ترین زمینه های همیشه در حال تغییر است. صنعت طراحی وب سایت یکی از صنایع مورد نیاز و رقابتی است. در حال حاضر میلیونها وب سایت در حال حاضر در وب جهانی وجود دارد، با پیشرفت های فناوری پیشرفته و ایده های نوآورانه در طراحی سایت می باشد.

 

 

طراحی سایت تهران در سالهای گذشته شاهد افزایش چشمگیر آزمایش های AI (هوش مصنوعی)، و رابط جستجوی صوتی در وب سایت های اخیر بوده ایم و انتظار می رود که در طرح هایی که در سال ۲۰۱۸ اجرا می شود، مدرن تر شود. مانند صنعت مد، شما باید جذب کنید مردم با ایده های جالب، اما ساده ای که در سایت شما جذب می شوند، باعث می شود که آنها یک مشتری بالقوه باشند؛ زیرا طراحی سایت یکی از پویایی ترین زمینه های بازاریابی و مالکیت عمومی است.

 

سال آینده ۲۰۱۸ سال خواهد بود، جایی که وبسایتها تکنولوژی های پیشرفته را تسخیر کرده و تکنولوژی های پیشرفته ای را به کار می اندازند، بلکه در طراحی های خود نیز با محیط های تمیز و واضحی از تلفن همراه به کار می روند. تمایل بیشتری نسبت به امنیت و بازگشت برخی از گرایش های قدیمی مانند انیمیشن ها وجود دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 طراحی سایت موبایل فرندلی در اولویت باشد

 

ما در حال حاضر در عصر گوشی های هوشمند هستیم و بیش از ۶۰ درصد از کاربران اینترنت از طریق اینترنت تلفن همراه هستند؛ وب سایت ها باید طراحی طراحی پاسخگو تلفن همراه را انتخاب کنند زیرا مردم می خواهند همه چیز را در تلفن های همراه خود در دسترس داشته باشند. ساختن طراحی پاسخگو مناسب تر است برای تمام پیشرفت هایی که در چند سال گذشته اتفاق می افتد و این گزینه ای نیست، بلکه یک تنظیم اجباری است که در برنامه نویسی برای واکنش پذیری و صریح بودن آن باشد، قادر به انطباق با گوشی های هوشمند، لپ تاپ ها، مک، صفحه نمایش تلویزیون و هر فن آوری دیگری که در راه وب سایت شما قرار دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت موبایل فرندلی در سئو موبایلی

 

 

طراحی سایت های پاسخگو همراه باعث می شود که برای بهینه سازی جستجوگرها ترجیح داده شود زیرا گوگل بهینه سازی وب سایت ها را به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در رتبه بندی در نتایج موتور جستجو می سازد.

 

طراحی ساده و با کارایی با محتوای با کیفیت خوب انجام می شود. اجتناب از استفاده از تصاویر بزرگ، به عنوان آنها می تواند کند برای بارگذاری. سایت های موبایل دوستانه به معنای وزن کمتر و سایت های سریع بارگذاری با طراحی سبک هستند. یک مطالعه توسط Tyton Media است که می گوید: “۶۲ درصد از شرکت هایی که وب سایت خود را برای سیستم عامل های تلفن همراه طراحی کرده اند فروش خود را افزایش دادند”.

طراحی سایت

طراحی سایت

امنیت را در طراحی سایت خود در نظر بگیرید

 

 

طراحی سایت بدون حمایت تقریبا یک تابو است و امروزه. از حملات اخیر ransomware در سراسر جهان تا نشتهایی که تقریبا هر روز در اخبار اتفاق می افتد، یک وب سایت غیرقانونی عامل ترساندن کاربران برای از دست دادن اطلاعات ارزشمند خود است. همچنین این واقعیت است که کروم سایتهای نا امن را مضر می داند و این پرچم ها مردم را از وب سایت شما دور می کنند. شما باید سایت خود را با یک گواهی SSL برای حفاظت از کدها و الگوریتم های سایت خود محافظت کنید و همچنین برای محافظت از هر قطعه داده ای که از طریق سایت خود توسط کاربر یا میزبان وب مورد استفاده قرار گرفته است، محافظت کنید. علاوه بر این، با اضافه کردن امنیت بالا به سایت شما، رتبه بندی خود را در SERPs افزایش می دهد. اخذ یک گواهینامه امنیتی عالی برای سایت شما، چیز دیگری نیست، زیرا شما می توانید گواهی ارزان SSL را از طریق بسیاری از نمایندگی فروش SSL که گواهینامه های عالی مقامات گواهینامه را ارائه می دهند، نصب کنید. نصب یک گواهینامه SSL می تواند سایت را از حملات مخرب و اطلاعات دزدی نجات دهد. نصب گواهی همچنین از تمام پیشرفت ها و کار سختی که شما در طراحی یک سایت نوآورانه ایجاد کرده است محافظت می کند.