طراحی سایت مدرسه
نکات مهم در طراحی منو برای وب سایت ها
26/02/2018
طراحی سایت
مینیمالیسم در طراحی سایت
28/02/2018
نمایش همه

بهره گیری از پینترست در بهبود سئو سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

بهره گیری از پینترست در بهبود سئو سایت

 

 

طراحی سایت : شاید شمانیز مطلع باشید که شبکه ی اجتماعی پینترست یک شبکه ی اجتماعی محبوب و بسیار نیز پرمخاطب است . و از انجا که بر طبق اخرین تغییرات الگوریتم های گوگل بهره گیری از شبکه های اجتماعی باعث تاثیر مثبت در سئو و بهینه سازی سایت ها می شود در نتیجه ما در مقاله ی پیش رو سعی داریم شما را با این قابلیت ها و توانایی ها اشنا سازیم  تا بتوانید به خوبی از این امکانات ایجاد شده در جهت بهبود سئو سایتتان استفاده نمایید. قرار گرفتن در صدر جستجوهای سایت گوگل کار اسانی نیست به همین جهت ما در کنار شما خواهیم بود تا راهکار ها و روش های بهتر و بیشتری را در این حوزه خدمت شما ارائه دهیم.

طراحی سایت

طراحی سایت

شبکه ی اجتماعی محبوب و پرمخاطب پینترست

 

طراحی وب سایت : این شبکه ی اجتماعی بدون شک فرصت مناسبی برای ارائه ی سایت تان در ان و گرفتن رتبه از سایت گوگل است . البته شما برای اینکار و بهره گیری حداکثری باید یک سری از اقدامات را به درستی انجام دهید که در ادامه  این موارد را یاداور می شویم .

 

برای بهبود بهینه سازی سایتتان در پینتر ست پایه را دست قرار بدهید

طراحی سایت

طراحی سایت

برای این منظور اگر یک کسب و کار دارید بهتر است حساب کاربری تان را در سایت پینترست روی بیزنس قرار دهید تا بهتر و بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. و همچنین اگر یک برند و نام تجاری دارید بهتر از نام کاربری تان در پینترست همان نام برند تان باشد و همچنین بهتر است ادرس سایت تان را به صفحه ی نام کاربری تان در پینترست اتصال و لینک دهید تا از این طریق بهتر و بیشتر شناخته شوید .

 

دو طرفه عمل کنید

 

علاوه بر اتصال دادن ادرس سایتتان در پینترست بهتر است در سایت تان نیز لینک شبکه اجتماعی پینترست خودتان را نیز قرار دهید اینکار باعث مواثر تر بودن و همچنین تاثیر مثبت بیشتری روی بهینه سازی سایت شما خواهد داشت.

برای بهبود یافتن سئو سایت تان در پینترست از کلمات کلیدی استفاده نمایید

 

مطابق انچه در سایتتان از کلمات کلیدی استفاده میکنید می توانید در پینترست هم از مجموع کلمات کلیدی سایتتان استفاده نمایید . همچنین میتوانید سایت خود را نیز اضافه کنید از طریق تگ های متا و تگ هد که پینترست در اختیار تان قرار می دهد.

 

بک لینک ایجاد کنید

طراحی سایت

در این شبکه ی اجتماعی بک لینک نیز وجود دارد و شما  می توانید از طریق پین ها به صفحات مختلف سایتتان بک لینک بدهید.

 

تصاویر را شخصی سازی کنید

 

ممکن است پس از قرار دادن تصاویر در پینترست افراد بخواهند این تصاویر را پین کنند . بنابراین بهتر است پس از قرار دادن تصاویر انها را پین نمایید و همچنین می توانید تصاویر لوگو سایت تان و ادرس ان را قرار دهید تا افراد پس از مشاهده عکس جذب شوند و به سایتتان مراجعه نمایند.

 

از هشتگ استفاده کنید

 

امروزه هشتک ها در تمامی شبکه های اجتماعی در سراسر وب وجود دارند می توانید از این قابلیت برای معرفی محصولات و معرفی هرچه بهتر برند خود در زیر کالاهایتان استفاده کنید